POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 farma krzna na bjelasnici

Go down 
+10
district-beg
jaca
tinchy
t_bejbe
drift_kraljica
animal lover
melsas
sofi
Pitdog
prijateljica_zivotinja
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 04:09

ma bitno je da smo mi do besvjesti za njih zainteresovani, pitamo kakve su cijene, kako oni to prave, jel im tesko, bla bla bla bla bla bla
da su iole pametni kao sto nisu, nikad en bi radili to sto rade...
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 10:57

Ja već znam da ćete izgledati sumnjivo.Smile Twisted Evil
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 13:40

sofi lijepo te molim da nam siris optimizam za ovu planiranu akciju tongue tongue
trebace nam ga malo flower
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 14:25

sofi je u pravu... previse nas je. a i ovo foliranje da smo turisti je tako djetinjasto... de se malo bolje prokontajte.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 14:43

moja kamera nije narocita, slike cesto ispadnu mutne, zato se moram recimo dooobro potruditi da uslikam nesto kako treba...

ja ne bih mogla u subotu, imam doista obaveza, ali svaka vam cast i pohvala;)
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 16:47

De ba, ljudi, bezze sam ono napisala...
Ali, svakako mislim da biste trebali znati gdje je to tačno, a ona kao slučajno šetajući nabasti na to...
Znači, da vas ljudi ne vide kako kružite autima okolo, a onda ko fol vi tu slučajno turistički.
Druga stvar, morate iskulirati. Prva će Lara biti sumnjiva kada napravi facu. Laughing
Samo hladno i biće to super!
Povedite neku dizajnericu s foruma, da se kao raspituje za krzno... shinesmile
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 20:59

Eh ovako, jos nisam otkrila mjesto zlocina, al cekam jos jedan poziv, pa se nadam da cu otkriti. E sad, to je objavila ntvhayat nekad u junu ili maju, pa ako ima neko nekog na hayatu nek proba saznati sto prije iz prve ruke gdje se nalazi.Dakle prije polaska, a polazak je valjda sutra...

A sad, da vas pitam jeste li svi spremni za subotu(tj.sutra) ili ne?
U koliko sati se nalazimo i gdje?

Joj, ja nikog od vas ne znam osim cika Velje Rolling Eyes
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 21:22

nazalost, nista od mene sutra, moram pomoci kiseljaku i ToLive4-u da srede prostor za onu povrijedjenu zenku. a sto se nepoznavanja tice, trebalo bi organizovati kakvo kolektivno upoznavanje za clanove,
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 21:32

E steta.
Sad sam razgovarala sa djevojkom koja je gledala tu emisiju i kaze da ne zna gdje je tacno, samo zna da se radi o bjelasnici 100%, mene je sad malo strah da se ne namucimo a ne nadjemo nista. Ima li neko neku ideju kako da ih pronadjemo sto prije. Ja sam i na google trazila, nema... mozda ne bi bilo lose pitati planinarski savez, jer oni bjelasnicu poznaju ko svoju ulicu.

A da li Pitdog moze u nedelju?
Ovo moramo sto prije obaviti, jer uskoro ja necu moci subotom i nedeljom nista raditi jer mi pocinju predavanja na postdipl.studiju, a vala i prije snijega da odemo
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 21:35

ima i bliza varijanta, farma kuna zlatica. velja mi je prekjucer pricao za nju. al sam zaboravio tacno gdje, zna sigurno da je u okolini sarajeva.
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 21:37

Radi se o bijelim kunama, ne o zlaticama. BJelasnica, al Bog zna gdje. Jedino sam nasla na internetu da postoje neke eko farme tamo, ako znate gdje su te eko farme, onda bi i ta trebala biti blizu
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptyFri Nov 23 2007, 23:15

pa sofi ja sam se isto nasalila I love you
jao pitdog imas li ti imalo smisla za humor???
Niko nije rekao da cemo se praviti turisti ili stranci ili sta ja znam, naravno da moramo prokontati na vrijeme s kakvom pricom idemo Rolling Eyes i zasto bi bilo nesto djetinjasto, mislim Rolling Eyes
Uostalom kad mi neko tako kaze, meni se vise uopce i ne ide, mislim ako nesto ne mozemo organizovati bez nekakvih glupih i podcjenjivackih komentara onda smo nesposobni ljutica (ne govorim ovo za fine curice koje su se sve super dogovorile bez nekakvih komentara bezveznih)
daj se malo skuliraj, ako ti se ne ide s nama onda idi sam, ako ti je nesto djetinjasto daj onda nadji sebi ravne. Mislim, BUJRUM! Mislim da smo dovoljno sposobne nesto uraditi i bez nekog ko ce nam disati za vratom i biti vodja copora, ovdje smo svi ravnopravni.
Imam ja i pametnijih stvari u zivotu, ali sam se odlucila ici prvenstveno zbog prijatlejice_zivotinja i tih jadnih zivotinjica, pa ako cemo jedni drugim ovako prisjedati na sve, onda bolje ili da ne idemo ili da posebno svako ide...
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 00:27

hej hej, cek, nemojte se ljutiti moliiim vas jedni na druge.
Hajmo sad da vidimo, sad je 22.25h a nismo se nista dogovorili. Jel iko ista dodatno nasao, kad idemo...
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 00:35

Milsim da biste u Visokom takodje mogli napraviti reportazu.Ako sam dobro upucena i oni uzgajaju zivotinje zbog krzna i koze.... Mad
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 00:39

animal lover (citat):
Milsim da biste u Visokom takodje mogli napraviti reportazu.Ako sam dobro upucena i oni uzgajaju zivotinje zbog krzna i koze.... Mad

Ma odlicno, hvala na informaciji, a znas li gdje tacno??? Mada je Visoko jednostavnije od Bjelasnice...
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 01:00

Ovo sto ste posli je super...ja sam nazalost cula da ima i farma cincila oko Doboja... Sad ...a meni je to blizu samo sto ne znam gdje....
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 01:03

Znaci malo po malo se otkrivaju farme...nema problema, sve cemo mi otkriti i gdje se nalaze i ko sta radi...zajedno smo jaci
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 01:26

Ma stvarno ne znam kako se ljudi mogu baviti time Sad ajoj ja ne bi imala snage otic na neku takvu farmu...joooj. Sad
Ali bi oljela otkriti ko su ti koji unistavaju zivot malih neduznih stvorenja radi njihovog krzna,,, Mad
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 03:11

bice nesto od ovoga!!!
ko, kad, gdje i kako, sve cete saznati, ja se nadam ubrzo Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 03:13

LaRa.2311 (citat):
bice nesto od ovoga!!!
ko, kad, gdje i kako, sve cete saznati, ja se nadam ubrzo Like a Star @ heaven
sve super sve super sve super sve super cheers cheers cheers
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 03:13

drift_kraljica (citat):
ajoj ja ne bi imala snage otic na neku takvu farmu...joooj. Sad

ja imam snage otici i vidjeti to da bih sto slikovitije mogla sama sebi predociti kako smo mi ljudi zapravo plitka stvorenja!
I ne naravno samo zbog toga, sto ih vise otkrijemo, obidjemo, objelodanimo to ce ih sve manje biti!!!!
treba naravno vidjeti i po radnjama gdje se prodaju ove bunde odakle nabavljaju!!!!
jer to je protivzakonito, pa da vidimo ko ce se onda igrati s vatrom!
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 04:36

LaRa.2311 (citat):
pa sofi ja sam se isto nasalila I love you
jao pitdog imas li ti imalo smisla za humor???
Niko nije rekao da cemo se praviti turisti ili stranci ili sta ja znam, naravno da moramo prokontati na vrijeme s kakvom pricom idemo Rolling Eyes i zasto bi bilo nesto djetinjasto, mislim Rolling Eyes
Uostalom kad mi neko tako kaze, meni se vise uopce i ne ide, mislim ako nesto ne mozemo organizovati bez nekakvih glupih i podcjenjivackih komentara onda smo nesposobni ljutica (ne govorim ovo za fine curice koje su se sve super dogovorile bez nekakvih komentara bezveznih)
daj se malo skuliraj, ako ti se ne ide s nama onda idi sam, ako ti je nesto djetinjasto daj onda nadji sebi ravne. Mislim, BUJRUM! Mislim da smo dovoljno sposobne nesto uraditi i bez nekog ko ce nam disati za vratom i biti vodja copora, ovdje smo svi ravnopravni.
Imam ja i pametnijih stvari u zivotu, ali sam se odlucila ici prvenstveno zbog prijatlejice_zivotinja i tih jadnih zivotinjica, pa ako cemo jedni drugim ovako prisjedati na sve, onda bolje ili da ne idemo ili da posebno svako ide...

Laughing joj.. opet ti zapocinjes... ja sam samo mislio kako treba ipak malo bolje o tome promisliti i da bi bilo bolje da nas je manje... ne vise od 5-6... a sto se njih na farmi tice, regularno im prici i intervjuisat ih... (naravno ne reci im konkretno zasto) ako im je biznis iole legalan, jedva ce docekati da sta kazu.
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 10:54

ja sam sada sa roditeljima pricalca.a mi planinarima po bojelasnici, i moji je roditelji znaju kao svoj dzep, ali ne znaju gdje je ta farma. mama predpostavlja da je u nekom od sela izgradjen neki objekat...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 14:28

LaRa.2311 (citat):
drift_kraljica (citat):
ajoj ja ne bi imala snage otic na neku takvu farmu...joooj. Sad



treba naravno vidjeti i po radnjama gdje se prodaju ove bunde odakle nabavljaju!!!!
jer to je protivzakonito, pa da vidimo ko ce se onda igrati s vatrom!
Pa da... trebamo obici radnje... u nas mozda da imaju samo 2 radnje gdje se prodaje mozda malo krzna ali cu ih obici... ali znate kakvi su nema te sanse da bi oni rekli odakle nabavljaju!!!ali vrijedi pokusati
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 EmptySat Nov 24 2007, 14:31

Joj super ste.. A sta je sa onim Nerzz Beslagic ili tako nekako... I oni prodaju kozu i krzno..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
farma krzna na bjelasnici
Na vrh 
Stranica 2/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: