POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 TV Alfa u srijedu

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

TV Alfa u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: TV Alfa u srijedu   TV Alfa u srijedu EmptyTue Nov 20 2007, 15:55

Veljo, dajte detalje o ovome. Ja znam samo da ce biti emisija o zivotinjama u kojoj ce Veljo da ucestvuje, ail ne i sa kim. I znam da ce biti direktan prenos.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

TV Alfa u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TV Alfa u srijedu   TV Alfa u srijedu EmptyTue Nov 20 2007, 18:27

Dijanam (citat):
Veljo, dajte detalje o ovome. Ja znam samo da ce biti emisija o zivotinjama u kojoj ce Veljo da ucestvuje, ail ne i sa kim. I znam da ce biti direktan prenos.
DOGRADONACELNIK, SEF KAFILERIJE, PSIHOLOG, IZ UDRUZENJA POMOC ZIVOTINJAMA, NEKO IZ DRZAVNOG UREDA ZA VET.
to je koliko ja znam. i neka neko snimi da imamoza dokumentaciju.
a sad odoh na tv vogosca. emisija pocinje u 17:30


: komentar modifikovan dana: Tue Nov 20 2007, 18:30; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

TV Alfa u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: SRIJEDA NAVECER, TV ALFA, 20:00-21:15   TV Alfa u srijedu EmptyTue Nov 20 2007, 18:30

mozda da ogovorim sama sebi.
Smile
Sutra od 20:00-21:15 je kontakt emisija na TV Alfa. Budu Veljo, Goga (azil u Faltericima), Karic (pomocnik gradonacelnice za ovo pitanje), za ostale nisam sigurna. Tema: azili i zakon. Pripremite pitanja, ako ih imate.
Ja se licno nadam da ce sve proci ok i da ce bez obzira na razlike i nesporazume, a bogami i proslost, Veljo i Goga nadopunjavati jedno drugo i na pravi nacin predstaviti probleme zivotinja ne samo u gradu nego u cijeloj BiH - ja sam i dalje optimista...
Veeeeljo, Ve-ljo...
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




TV Alfa u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TV Alfa u srijedu   TV Alfa u srijedu EmptyTue Nov 20 2007, 19:06

zna li se ime psihologa????
ponesite slike pasa i macaka (onih sto su ih maltretirali i sliku Mile sa slomljenom kicmom) i pricajte o tome kako se mi "gradjani" ponasamo prema tim bicima.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

TV Alfa u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TV Alfa u srijedu   TV Alfa u srijedu EmptyTue Nov 20 2007, 20:30

E, baš mi je sad krivo što u Tz nema TV ALfa...
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

TV Alfa u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TV Alfa u srijedu   TV Alfa u srijedu EmptyTue Nov 20 2007, 20:47

ni ja.... Evil or Very Mad jooj jest mi krivo...daj imal se to gdje na netu gledat Very Happy
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

TV Alfa u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TV Alfa u srijedu   TV Alfa u srijedu EmptyTue Nov 20 2007, 21:00

LaRa.2311 (citat):
zna li se ime psihologa????
ponesite slike pasa i macaka (onih sto su ih maltretirali i sliku Mile sa slomljenom kicmom) i pricajte o tome kako se mi "gradjani" ponasamo prema tim bicima.
psiholog je aida eskic. prigodan materijal je vec otisao
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

TV Alfa u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TV Alfa u srijedu   TV Alfa u srijedu EmptyTue Jan 22 2008, 13:47

Dijanam (citat):
Veljo, dajte detalje o ovome. Ja znam samo da ce biti emisija o zivotinjama u kojoj ce Veljo da ucestvuje, ail ne i sa kim. I znam da ce biti direktan prenos.

Sutra, 23. januara na TV Alfa u 20 sati, u emisiji GostiOna bit ce predstavljen Idejni projekat Centra/Azila za nezbrinute zivotinje u SA.

Ova emisija je dogovorena, kao posljedica prethodne, kako bi se vidjelo, sta su zainteresirani za rjesavanje problema nezbrinutih zivotinja, svaki sa svoje strane ucinili, da se ovaj problem pocne rjesavati na human i civiliziran nacin.

SOS neimjernu zahvalnost duguje:

autorici projekta Adaleti Husanovic,
koautorici projekta Almi Karamehmedovic i
Drustvu za projektovanje i inzinjering Argentaria,
koji su imali razumijevanje za nas rad i GRAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSS uradili Idejni projekat Centra/Azila za nezbrinute zivotinje.

Velja Pas
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

TV Alfa u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TV Alfa u srijedu   TV Alfa u srijedu EmptyWed Jan 23 2008, 20:07

Ljudi i Dobrica nam ide na tv Smile
danas ce biti u emisiji sa Veljom... drzite fige da sve super prodje Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





TV Alfa u srijedu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TV Alfa u srijedu   TV Alfa u srijedu Empty

Na vrh Go down
 
TV Alfa u srijedu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» KAKO BITI ALFA!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: