POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

Spaljivanje zivih ovaca u BiH

Go down 
+2
velja
prijateljica_zivotinja
6 posters
AutorPoruka
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

Broj komentara : 49
Registration date : 2007-11-15

Spaljivanje zivih ovaca u BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Spaljivanje zivih ovaca u BiH   Spaljivanje zivih ovaca u BiH EmptyMon Nov 19 2007, 02:28

Jel iko cuo za ovo spaljivanje zivih ovaca? Ja sam samo nacula, nisam gledala dnevnik...cini mi se zbog bruceloze, al ne znam gdje tacno, znam samo da je kod nas u BiH!!!

Bez eutanazije, spalit ce ih zive!!!
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Spaljivanje zivih ovaca u BiH   Spaljivanje zivih ovaca u BiH EmptyMon Nov 19 2007, 12:08

prijateljica_zivotinja (citat):
Jel iko cuo za ovo spaljivanje zivih ovaca? Ja sam samo nacula, nisam gledala dnevnik...cini mi se zbog bruceloze, al ne znam gdje tacno, znam samo da je kod nas u BiH!!!

Bez eutanazije, spalit ce ih zive!!!
gledao.katastrofa. 500 ljudi je po bolnicama, a samo u SA cca 160 veterinara bez posla?!?!?!
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

KomentarNaslov komentara: Re: Spaljivanje zivih ovaca u BiH   Spaljivanje zivih ovaca u BiH EmptyMon Nov 19 2007, 22:27

joj nam drzave, ma moramo Velja nesto poduzeti po tom pitanju, a da nas ljudi pogresno ne shvate
Na vrh Go down
San
aktivisti
aktivisti
San

Broj komentara : 28
Registration date : 2007-08-05

KomentarNaslov komentara: Re: Spaljivanje zivih ovaca u BiH   Spaljivanje zivih ovaca u BiH EmptyMon Nov 19 2007, 22:42

Nisam to gledala, ali ne mogu da vjerujem da ce ih zive spaliti! To je nedopustivo! Koji bolesni umovi!!!
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica

Broj komentara : 224
Registration date : 2007-11-17

KomentarNaslov komentara: Re: Spaljivanje zivih ovaca u BiH   Spaljivanje zivih ovaca u BiH EmptyMon Nov 19 2007, 22:43

Bas tako,pa sta je njima, Mad kako ce zivo bice spaliti bicefrke jooooj Sad
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

KomentarNaslov komentara: Re: Spaljivanje zivih ovaca u BiH   Spaljivanje zivih ovaca u BiH EmptyMon Nov 19 2007, 23:03

Ma joj, nemarni, pa dodje do bolesti, pa im ovce krive i hajmo ih spaliti...ccc...kosa mi se na glavi dize

DOSTA VISE

Ja bih protest da napravimo, al znam da cemo imat velike probleme sa ljudima, zbog zdravlja, nikog ne zanima sto ce biti zive spaljene, pa one su samo ovce...ccc
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover

Broj komentara : 140
Registration date : 2007-10-02

KomentarNaslov komentara: Re: Spaljivanje zivih ovaca u BiH   Spaljivanje zivih ovaca u BiH EmptyTue Nov 20 2007, 00:00

Strasno!!!!I ja sam za protest, nije u redu zive ih spaljivati.Nisu one krive sto su se razboljele, kriv je nemar njihovih vlasnika!!
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Spaljivanje zivih ovaca u BiH   Spaljivanje zivih ovaca u BiH EmptyTue Nov 20 2007, 01:47

cinjenica je da protest kod nas ne bi imao haman nikakav odaziv. ljude ne interesuje to - IPAK SU TO SAMO OVCE (ako kontate sta hocu da kazem)
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Spaljivanje zivih ovaca u BiH   Spaljivanje zivih ovaca u BiH EmptyTue Nov 20 2007, 12:09

prijateljica_zivotinja (citat):
Ma joj, nemarni, pa dodje do bolesti, pa im ovce krive i hajmo ih spaliti...ccc...kosa mi se na glavi dize

DOSTA VISE

Ja bih protest da napravimo, al znam da cemo imat velike probleme sa ljudima, zbog zdravlja, nikog ne zanima sto ce biti zive spaljene, pa one su samo ovce...ccc
pa zaustavili su ovcari mrtvim ovcama, prije cini mi se pola godine, negdje u blizini tuzle (uginulo im je 700 ovaca),
pa nikom nista.
shvatite vec jednom da je odnos prema zivotinjama samo jedan od indikatora kakvi smo mi to ljudi, da je ovdje sve uruseno i ide u
sunovrat
danas smo na vogoscanskoj TV u 17:30, sutra na TV ALFA u 20:sati, danas je Gracija kod Dijane. ima nas svuda po medijima
hocu reci da, narod zna sta se desava ali jednostavno, iz samo njemu poznatih razloga ne cini nista da se stvari promijene na bolje.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Spaljivanje zivih ovaca u BiH   Spaljivanje zivih ovaca u BiH Empty

Na vrh Go down

Spaljivanje zivih ovaca u BiH
Na vrh 
Stranica 1/1