POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hitno! Treba pomoci u azilu

Go down 
+3
barby02
velja
jaca
7 posters
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptySun Nov 18 2007, 12:51

Ljudi, hitno treba pomoci teti meliti oko ciscenja u azilu.
Dobrovoljci, javite se
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptySun Nov 18 2007, 12:54

jaca (citat):
Ljudi, hitno treba pomoci teti meliti oko ciscenja u azilu.
Dobrovoljci, javite se
i ko moze neka donese hrane. kokuzi smo i veterinarima duzni dio troskova za lijecenje vucke koja je kod dijane. o ostalom da ne govorim
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptySun Nov 18 2007, 19:11

Sreca da sam imala novac i odnijela sam 20-tak kg. hrane. To je ustvari jako malo,jer moze biti za 2-3 dana uz konzerve i rizu,koju uz to jedu.
Zatekla dvoje clanova, koji pomazu Meliti, Darius-maximus i njegova ljepsa polovina. Zao mi je sto se nisu slikali, da se "izvjesi" njihov rad, ali im to ocito nije palo na pamet, jer su skromni ljudi.

I naravno, zao mi je sto od stotinjak forumasa nije doslo bar jos 5-6 iz Sarajeva, koji blizu stanuju, da svako ocisti po box i mirna Bosna. Nebitno za danas. ..
Ali znam, nije lako ni okretati telefone i raspitivati se za udomljenje. . Da me pogresno ne shvatite ni na koga ja ne aludiram, nego samo pisem onako. . .
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptySun Nov 18 2007, 19:35

ma imat cete vi pomocnika, nego sam ja recimo pravila boks za reksa, koji treba da dodje kod mene, jer sam sa veljom dogovorila, pa onda ce boks jedan biti oprazan, i manje boks za ciscenje i jedan pas manje za hranjenje, znam da nije puno, ali jedan po jedan, bit ce bolje. sljedeci vikend ja idem pomoci oko mnoooooogo novina, i oko ciscenja, to je u mojoj moci...
Na vrh Go down
blackladyy
aktivisti
aktivisti
blackladyy


Broj komentara : 27
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-13

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptyTue Nov 20 2007, 11:59

bilo bi dobro ako imate novina viska da se to sto prije dobaci do azila..
Na vrh Go down
alma
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 28
Registration date : 2007-08-27

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptyTue Nov 20 2007, 12:56

Hrane i novina treba u velikim kolicinama.........Mozda vec imate dosta sakupljenog papira ali nemate prevozno sredstvo da ga dopremite. U tom slucaju mozete me kontaktirati na telefon 062 139001 ,rado cu prebaciti sakupljeni papir. Naravno,pozeljno je da tezina papira bude teza od 5 kg. ALMA
Na vrh Go down
Gost
Gost




Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptyTue Nov 20 2007, 19:16

imam ja novina ako je hitno!!
jedan dio ce u azil, a drugi Roniju koji je kod Dunje.

Mozda da svratim veceras dokad cika Kemo bude tamo???
jel se zakljucava pa da samo ostavim u onu prostoriju gdje su macke!!!

Htjela sam za ciscenje bokova da napravim prijedlog, kad idemo ide nas po 5 ili 6
mislim da je to puno
onda ne idemo dosta vremena....
mozda po grupama od 3 ili 2 pa da se rotiramo???
ili da jedni idu subotom a drugi nedjeljom???

Evo ima nas na forumu dosta, dajte da se malo organizujemo pa da idemo teti meliti pomoci i tim smrdljivcima lajavim malim I love you

Ja sutra idem doktoru i nadam se da ce mi dati zeleno svjetlo da mogu da se smrzavam 2 sata bar subotom ako nista da to malo pomognemo teti meliti...

Druga stvar je oko novina: ja sam uposlila svog tatu i tetka koji svakodnevno kupuju vise novina da mi cuvaju i skupljaju i jako brzo nakupim novina, mozete i vi to, pa svako pomalo...

sto se starih deka tice dokle smo???
mozemo svi izroviti ormare i videjti imamo li neku deku da mozemo dati????

hajmo pokrecemo opet voz koji vozi do azila

Pozdrav dariju i njegovoj ljepsoj polovini sto unatoc ovim minusima oni i dalje pomazu i pomazu. HVAJAAAAAAAAAAAAA vam punoooooo, ali ne od mene nego od onih pesonja (i od mene naravno, ali prvo od njih) dusice ste
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptyTue Nov 20 2007, 19:26

heh, i ja imam novina, nadam se da je ok onako svake sedmice kako sam prosli put donijela. mislim da ja ove subote ili nedjelje dolazim po reksa, pa cu usput tebi pomoci, larisa, da se ne smrzavas.

ps. larisa, ovaj put stvarno, rekla cika velji, pitala tatu, pitala mamu, napravila "boks", mislim improvizovani, i to je to..

ja, zbog pretrpanog skolskog rasporeda nazalost nikako ne mogu trcati na cengic vilu, ali mogu vikendom. a na zimskom raspustu cu moci radnim danima cak.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptyTue Nov 20 2007, 19:34

sve se dogovorimo.
ko je jos dobrovoljac????
pa da napravimo raspored kad ko moze
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptyTue Nov 20 2007, 20:36

joj,blago vama...e koliko bi ja voljela da sam tamo pa da i ja dodjem Sad
a toliko bi voljela...
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptyTue Nov 20 2007, 22:16

nema veze, ti tako puno mozes pomoci tako sto ces nam traziti potencijalne udomitelje..

a na nama je ovdje u Sarajevu da donosimo hranu, novine, kartone i dekice Wink
ne brini se ti, mozes ti pomoci i svom azilu, ili ako ga nema, pomoci zivotinjama koliko je u tvojoj moci..

ionako je to cilj, da svi imaju svog vodju copora, i da svaki ima nekoga ko ga predvodi i brine se o njemu... pajki
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptyTue Nov 20 2007, 22:30

Ma znam,ja vec pomazem ovim cukicama koliko mogu,ali vjerujte da ovdje niko nece ni drustvo da osnuju Mad
Ja jos uvijek nemam dovoljno god da rijesim ali pokusavam koliko mogu...A na ostale forume postavila sam teme o psicima za udomljavanje ali znate kakvi su ljudi,uglavnom pokusat cu i na nekim oglasima...
Na vrh Go down
alma
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 28
Registration date : 2007-08-27

Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu EmptyThu Nov 22 2007, 23:16

Danas sam posjetila azil , trebaju novine , karton , hrana a I pomoc Meliti oko ciscenja i odrzavanja azila.Pretpostavljam da vecina ima obaveze ali odvojiti 2 x po 2 sata mjesecno i nije neko odricanje s obzirom da se SOSu pridruzuju novi clanovi.
Mislim da je steta izdvajati novac za kupovinu starih novina , jer te iste mozete sakupiti u svom stambenom objektu zamolivsi stanare da vam ostavljaju staru stampu.To vec prakticiram 5 mj. i super funkcionise.Mozda vec imate dosta sakupljenog papira ali nemate prevozno sredstvo da ga dopremite. U tom slucaju mozete me kontaktirati na telefon 062 139001 ,rado cu prebaciti sakupljeni papir. Naravno,pozeljno je da tezina papira bude veca od 5 kg. AL
------------------------------------------------------------------------------------------------
VEGETARIJANSTVO-NE BUDITE NEODLUCNI, SPASITE NEDUZNE ZIVOTE
Na vrh Go down
Sponsored content





Hitno! Treba pomoci u azilu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno! Treba pomoci u azilu   Hitno! Treba pomoci u azilu Empty

Na vrh Go down
 
Hitno! Treba pomoci u azilu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Malena kojoj hitno treba pomoci...
» Zlatni mix treba dom hitno
» Faruk treba dom, pod hitno!
» DZINU treba hitno novi dom
» Mala maca hitno treba dom!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: