POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Cuko iz Zivinica trazi dom!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Amricoza
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2007-11-16

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySat Nov 17 2007, 23:49

Cao svima... U Zivinicama ima jedan cuko,bio je udomljen nekad,ali ima nesto na oku,pa su ga vlasnici izbacili Evil or Very Mad ..sad je pun buha,gladan je,ponekad ga neko nahrani,ali voljela bi ga odvesti negdje ili nekom dati da ga sredi,ocisti i moze se sigurno sretno udomit,jer slusa sve,obavlja sve po naredjenju,pravo fin cuko,ali zao mi jer na ovim temperaturama sigurno nece dugo zivjeti..Mozete li mi dati kakav savjet? confused pajki
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySat Nov 17 2007, 23:50

Amricoza (citat):
Cao svima... U Zivinicama ima jedan cuko,bio je udomljen nekad,ali ima nesto na oku,pa su ga vlasnici izbacili Evil or Very Mad ..sad je pun buha,gladan je,ponekad ga neko nahrani,ali voljela bi ga odvesti negdje ili nekom dati da ga sredi,ocisti i moze se sigurno sretno udomit,jer slusa sve,obavlja sve po naredjenju,pravo fin cuko,ali zao mi jer na ovim temperaturama sigurno nece dugo zivjeti..Mozete li mi dati kakav savjet? confused pajki

Zato ga ti ne obradis veterinarski i okupas i osiguras mu privremen dom pa das oglas za udomljavanje?
Na vrh Go down
Amricoza
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2007-11-16

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySat Nov 17 2007, 23:53

Vjeruj uradila bi to,ali vec imam jednog,udomila sam odavde,i ne smijem ni spomenuti svojima za njega..zato sam vas pitala za savjet,ai neznam gdje je ni veterinar ovdje confused
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySat Nov 17 2007, 23:54

Hajd ga sredi i uslikaj barem, pa cemo staviti na internet
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySat Nov 17 2007, 23:57

e stenci su preslatkii poljubac
a sto se tice tvog problema...pa stvarno joj ak ti ga je toliko zao nadji rijesenje kakvo,mislim ono pobrini se za njega,valjda ce ti starci dopustit da pomognes cuki.... ljutica
scratch
Na vrh Go down
Amricoza
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2007-11-16

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySat Nov 17 2007, 23:58

ja cu ga sutra onda uslikat i postavit slike ovdje,pa valjda ce se naci neko i za njega.kazem vam poslusan je,sve slusa,ali ima nesto na sluznici oka,pa su ga vjerovatno zato izbacili..sutra onda..Bila bi najsretnija kad bi se neka dobra dusa nasla i za njega.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySun Nov 18 2007, 00:01

Samo ga malo usminkaj Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost




Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySun Nov 18 2007, 03:40

gdje su slikice....
sta je sa okom???
Mozda da ga vet pregleda, mozda nije nista strasno???
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySun Nov 18 2007, 20:21

iiii imal sta????
Na vrh Go down
Amricoza
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2007-11-16

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySun Dec 09 2007, 20:38

Umrla je... Sad udarilo je auto,prije mozda 7 dana...Zao mi je stvarno sto je nismo uspjeli udomiti...
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySun Dec 09 2007, 21:07

17. novembra si rekla da ćeš ju slikati...

Baš mi je žao... Sad Sad Sad
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySun Dec 09 2007, 21:08

Je li se patila? Je li je makar neko veterinaru odveo?
Na vrh Go down
Amricoza
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2007-11-16

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySun Dec 09 2007, 21:10

jest se patila.udarilo je auto i nisam ni znala,u skolskom dvoristu bila.i tamo joj davali hranu ali nije htjela..i sutradan je umrla...et...tad sam i ja saznala...zao mi je stvarno...
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! EmptySun Dec 09 2007, 21:17

Amricoza (citat):
Vjeruj uradila bi to,ali vec imam jednog,udomila sam odavde,i ne smijem ni spomenuti svojima za njega..zato sam vas pitala za savjet,ai neznam gdje je ni veterinar ovdje confused

Imaš psa , ali ne znaš gdje je veterinar confused scratch

Žao mi je pravo...
I mrzim ljude koji ranjenom psu samo poturaju hranu...Valjda je jasno da postoji doktor!
Na vrh Go down
Sponsored content





Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko iz Zivinica trazi dom!   Cuko iz Zivinica trazi dom! Empty

Na vrh Go down
 
Cuko iz Zivinica trazi dom!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Hitnoooo!!!!!!!!!! mali cuko trazi dom..
» mali cuko trazi novi dom
» mali cuko
» Promrzli cuko..
» cuko s ulice u kuci

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: