POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!

Go down 
+12
Dijanam
Pitdog
jaca
drift_kraljica
Hitman
Mantis
ToLive4
velja
animal lover
melsas
D.
Nia
16 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 12:56

Prije svega da vam se predstavim...Ja sam sauchesnik udomljavanja ovih malaca iz kafilerije (ToLive4-ova djevojka)...Juche smo pisali sa istog acc-a, a od sada imam i ja svoj...Zamolila bih vas neshto - U sluchaju TEZHIH situacija vezanih za nasilje nad zhivotinjama, molim kontaktirajte ToLive4-a, a on ce meni prenijeti onoliko koliko mogu da podnesem. Znam da ovo zvuchi kao negiranje surove istine, ali se maximalno trudim ne razmishljati o tim stvarima. Upala sam u ovo svojevoljno i tu sam da ostanem i pomognem.
A, sada da predjem na stvar...Shto se tiche vakcinacije ovih shto su trenutno kod nas, nema brige, dobice prve vakcine chim se malo adaptiraju na normalnu hranu i novostechene uslove zhivota, a tablete za chishcenje od parazita ce dobiti danas u toku dana.
Dalje...Bilo bi divno kada bi neko mogao pomoci danas oko kupanja ovih novih koje preuzimamo danas, ako ste u mogucnosti. Ne znamo josh tachno koliko ce ih biti, ali ukoliko ih bude preko 5 mislim da necemo moci sami, jer ja spremam ispit za ponedjeljak (ni sluchajno nije izvlakusha). Za njihove vakcine cemo se dogovoriti naknadno.

EDIT: Trebace nam i pomoc u vidu dekica i sl. Hvala unaprijed
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 14:31

Kučići su izvajdeni i sretno stigli Smile koliko sretno, toliko i tuzno zbog onih drugih nesretnih jadnicaka koji su gore ostali a kojih sada vise vjerovatno i nema...

p.s.vecina slika je kod Jace, kod mene je dio na mobitelu pa evo taj mali dijelic..
malci se prevoze od sintoraja na sigurno mjesto... flower

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! DSC00767

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! DSC00765

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! DSC00763
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 15:09

NEKA OVO BUDE PRIMJER DA SE SVE MOZE KAD SE HOCE!!!!
RJESENJE JE OCIGLEDNO OKRENUTI GLAVU I MISLI, ALI NA PRAVU STRANU
ZAHVALJUJUCI TOME DANAS JE SPASENO 10 ZIVOTA!!!
HVALA PUNO!!!!
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 15:09

joj, tuga me neka obuzme kad ih ovako vidim...

jaco, da li je Dila iz buca potoka preuzela svog malog?
i gdje ti zivis, tolive4, da znam ako bude trebalo doci...
trenutno dekica, nemam nekih viska, ali znas koliko su ti u merkatoru peskiri, i to oni veliki, topli, mekani?

2-3 KM, ne vise, tako uzmi par tih peskira, oni su meni pomogli kada je lass stigla po -5 stepeni, da joj ne padne temperatura... Wink

a ja cu pokusati danas naci nekoga da udomi bar jednog od malih, da ti imas vise vremena da im se kako treba posvetis, sto ih je manje, to sam ja sretnija..

jaco, na mp mi reci kako i sta, moze?
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 15:10

Dila nije uzela psa, niti hoce da ga uzme iako je jucer neka druga prica bila..
nebitno,
melsas javi se ToLive4 pomoc je itekako potrebna!pravo je puno malaca... I love you
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 15:13

Svaka cast ljudi cheers .Zaista ste divni cvjetak pajki
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 15:13

ne zeli da ga uzme??????????
kako tako???
ne mogu da vjerujem, jucer je sve vec bilo sredjeno....
o kako si me rastuzila....
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: smrde   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 15:54

melsas (citat):
joj, tuga me neka obuzme kad ih ovako vidim...

jaco, da li je Dila iz buca potoka preuzela svog malog?
i gdje ti zivis, tolive4, da znam ako bude trebalo doci...
trenutno dekica, nemam nekih viska, ali znas koliko su ti u merkatoru peskiri, i to oni veliki, topli, mekani?

2-3 KM, ne vise, tako uzmi par tih peskira, oni su meni pomogli kada je lass stigla po -5 stepeni, da joj ne padne temperatura... Wink

a ja cu pokusati danas naci nekoga da udomi bar jednog od malih, da ti imas vise vremena da im se kako treba posvetis, sto ih je manje, to sam ja sretnija..

jaco, na mp mi reci kako i sta, moze?
dila je otkazala. svisuizvadjeni iz kafilerije. mirna je vec preuzela jednog okupanog (jaca i dunja i lea, dok smo mi muski pili kafu).
hvala Armanu Aksamovicu za pet kompleta opreme.
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 17:20

Stenci jedu kao veliki Laughing Vec sam im jednom mijenjao novine, jer su sve ukakili Laughing

Jedan od ove dvojice koji su u kuci je skontao da je hrana u zelenoj kesi pa sve sto je zelene boje pokusava da pojede Laughing

I definitivno, ko hoce zivog i "ostrog" psa, izbor je crni, a ko hoce mirnog i krupnog psa, neka odabere smedjeg.
Na vrh Go down
Mantis
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Mantis


Broj komentara : 2
Age : 40
Registration date : 2007-11-17

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 18:21

udomili smo jednog!!! plese sutra dolazimo po malog garu
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 18:24

Mantis (citat):
udomili smo jednog!!! plese sutra dolazimo po malog garu

Svaka cast i dobro nam dosli na forum lol! cheers

gdje nam mali garo odlazi i kako ste saznali za ove sirocice iz sinteraja??? sunny
Na vrh Go down
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 19:24

Bicu slobodna da odgovorim na ovo pitanje, jer je upuceno mojoj sestri. Garavi ide kod njenog prijatelja, a saznala je preko mene (ove shto trenutno letam oko njih)
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 19:34

Super...juce sam gledala temu a steta jer zivim u Gracanici i nikako nisam mogla pomoci...ali Hvala Bogu ima drugih dobrih ljudi koji su pomogli...Svaka cast cheers sve super
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 20:13

Ako znash bilo koga iz Grachanice da hoce udomiti jednog ili vishe njih, ti javi, a mi ga/ih dovezemo
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 21:20

pokusacu ali slabo da ovdje iko zeli udomiti psica...niko ne zeli ni da se brine o bilo kom psicu,niti da ih pokusaju pomoci... Sad
u nas su ulice pune jadnih cuka niko ali bas niko ne zeli da pomogne u tome i jeste stvar...ja im pomazem koliko mogu ali znate kako je situacija losa...i previse... Sad
eto prekucer sam pred interexom vidjela cuku s ranicom na nozi,isla s frendicom i tako me tuzno gledao nisam imala srca ga tu ostaviti pa smo ga uzele i odnijele veterinaru,sada je kod njega i on je rekao da ce bit u njeg dok se ne oporavi,ali pokusat cu na drugim forumima...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 22:15

Nia (citat):
Prije svega da vam se predstavim...Ja sam sauchesnik udomljavanja ovih malaca iz kafilerije (ToLive4-ova djevojka)...Juche smo pisali sa istog acc-a, a od sada imam i ja svoj...Zamolila bih vas neshto - U sluchaju TEZHIH situacija vezanih za nasilje nad zhivotinjama, molim kontaktirajte ToLive4-a, a on ce meni prenijeti onoliko koliko mogu da podnesem. Znam da ovo zvuchi kao negiranje surove istine, ali se maximalno trudim ne razmishljati o tim stvarima. Upala sam u ovo svojevoljno i tu sam da ostanem i pomognem.
A, sada da predjem na stvar...Shto se tiche vakcinacije ovih shto su trenutno kod nas, nema brige, dobice prve vakcine chim se malo adaptiraju na normalnu hranu i novostechene uslove zhivota, a tablete za chishcenje od parazita ce dobiti danas u toku dana.
Dalje...Bilo bi divno kada bi neko mogao pomoci danas oko kupanja ovih novih koje preuzimamo danas, ako ste u mogucnosti. Ne znamo josh tachno koliko ce ih biti, ali ukoliko ih bude preko 5 mislim da necemo moci sami, jer ja spremam ispit za ponedjeljak (ni sluchajno nije izvlakusha). Za njihove vakcine cemo se dogovoriti naknadno.

EDIT: Trebace nam i pomoc u vidu dekica i sl. Hvala unaprijed


Znam da si rekla da ne zahvaljujemo, ali ipak, HVALA od srca. Zahvaljuci vama sve je ispalo dobro. Cim skontam neke dekice i to donosim vam, a novina imam kamaru to mogu odmah srediti. Ako jos nesto treba javite.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 22:19

na portalu je odavno novi clanak... valjda ce se sto prije neko javiti da uzme neku bebicu.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 22:24

Drzite fige da mali koji je otisao na Mejstas sarmira sve ukucane i zauvijek ostane tamo Very Happy
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 22:40

Koliko je kucica do sad udomljeno???
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 22:48

Jedno smo odnijeli na mejtas, ako se sutra udomi jos garo bice dvoje.
Zena iz buca potoka koja je jucer bila sigurna da ce usvojiti jedno danas se predomislila Mad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 23:03

*ispred sinteraja...
Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! DSC07987
Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! DSC07986

*u putu Smile
Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! DSC07998
Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! DSC08001

*napokon na sigurnom..
Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! DSC08003

*u igri sa domacinom Very Happy
Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! DSC08011

*slatkis Smile
Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! DSC08021
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 23:13

precatke su male bebe srculence
Na vrh Go down
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 23:20

Da ih nisam vidjela uzhivo pomislila bih da su slatki. Shalim se, preslatki su, a ja se nadam da se necu previshe vezati za njih dok ne nadju novu kucu.
P.S. Neka se i domacin uslikao da se zna da je i on tu
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySat Nov 17 2007, 23:45

dobro je da ste postavili slike, sutra idu i na portal radija Wink
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! EmptySun Nov 18 2007, 12:03

Nia, kako ste jutros
Na vrh Go down
Sponsored content





Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!   Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU! Empty

Na vrh Go down
 
Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!
Na vrh 
Stranica 1/6Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Malci iz sinteraja
» Garo iz sinteraja OPET TRAZI DOM!!!
» SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!
» korisne info ako budete trebali izvlaciti psa iz sinteraja
» HITNO POTREBAN PRIVREMENI SMJESTAJ ZA GARU IZ SINTERAJA!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: