POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA

Go down 
+16
tau_tau
barby02
Darius
designerlejla
sofi
tinchy
Hitman
animal lover
drift_kraljica
t_bejbe
Dijanam
Pitdog
melsas
velja
jaca
D.
20 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 13:35

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA 82kwcgx


Mozda ste vec primjetili da vec dva dana nema update, a mozda i niste. U svakom slucaju desilo se sljedece: ustanem jutros i sidjem dole u dnevnu sobu, ali Mila nije tu. Nije ni negdje drugo u kuci. Jednostavno, Mila je otisla... Shocked
Juce ujutro ju je Scott odvezao u Bec Smile
Posljednjih nekoliko dana smo, zahvaljujuci jednoj prijateljici koja govori njemacki i koja se okoliko raspitivala, imali zivu komunikaciju sa par organizacija koje su htjele da je usvoje. Najozbiljniji kandidat je bila jedna teta iz Svicarske koja ima organizaciju koja se bavi samo njemackim ovcarima (starijim od 5 godina i bolesnim). A i jedna organizacija (konkretnije teta Suzana) iz Beca je bila nama drazi kandidat jer su blize i jer mozemo otici direktno tamo da vidimo situaciju i da je posjetimo. U petak poslije podne su potvrdili da imaju nekoliko veterinara koji su spremni odraditi sve sto treba za neku nizu cijenu, mozda ce joj i kolica koja imaju biti dobra ili ce naruciti nova, od ponedjeljka ce poceti sa terapijama, kao i vadjenjem novih nalaza. Poslali smo snimke kicme, jeste da ne valjaju, ali bolje ista nego nista. Ove dvije tete (Svica i Bec) imaju svoju listu donatora koji ce pokriti sve troskove. Kada ju je Scott sinoc dovezao, teta Suzana je bila pravo divna, i super pozitivno iznenadjena jer je mislila da su Miloj i nervi pokidani - Milica mahala repom kada je izasla iz boxa. Kaze teta da vjeruje da ce Mila vjerovatno prohodati za mjesec - dva. Like a Star @ heaven
Sve je bilo ovako brzo i tiho jer smo se bojali da nece ok pa bolje i da se vrate Scott i Mila nego da javim dobru vijest koja nije dobra. Osim toga, bila je opcija ili odmah je dovesti ili iza praznika. Kako se udebljala i ojacala, glupo je bilo cekati...
Ja sam sretna, pravo zbog Mile, dobila je novu sansu. Ona
istovremeno fali i Bilu i meni. Sinoc smo spavali na njenom mjestu, na podu... Sad
U petak su opet bili iz Gracije, trazio urednik da urade follow up report. Rekla sam im da ide, pricala o sterilizacijama, pozitivnim stranama nacrta zakona, o moralnoj strani price o Sari, itd. Pitala me je ko mi je bio najveca podrska (osim Scotta), ja sam rekla forum. Zaista, hvala vam svima na podrsci i razumijevanju. Meni je puno znacila... Jedino sam se razocarala kada mi je Kiseljak priznao da nije dosao zbog mene nego zbog Mile...
smjesko
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 17:17

I je li ko mislio ici do vucice? Mozda bih se i ja nekako mogla organizovati, pa me zanima do okoliko sati se moze otici
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 20:39

jaca (citat):
I je li ko mislio ici do vucice? Mozda bih se i ja nekako mogla organizovati, pa me zanima do okoliko sati se moze otici
bio sam. ne moze na noge, nosio sam je. slomljena joj je kicma.vidjet ces snimke
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 20:39

pa nece se valjda morati uspavati???
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 20:59

LaRa.2311 (citat):
pa nece se valjda morati uspavati???
borit cemo se
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 22:08

znam da sad ne pravi nikakvu razliku, jer je stanje onakvo kakvo je, ali da li se zna da li ju je neko udario ili je recimo rijec o udaru auta ili sl.??
mislim po tipu povrede da li je vet. mogao ista reci??
i najvaznije, veterinarska prognoza?? da li se tu moze ista napraviti??ima li nade za nju da nesto ucinimo??
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 22:42

D. (citat):
znam da sad ne pravi nikakvu razliku, jer je stanje onakvo kakvo je, ali da li se zna da li ju je neko udario ili je recimo rijec o udaru auta ili sl.??
mislim po tipu povrede da li je vet. mogao ista reci??
i najvaznije, veterinarska prognoza?? da li se tu moze ista napraviti??ima li nade za nju da nesto ucinimo??
poslao sam ti rentgen snimak. objavi ga. udarena je. nije automobil. kada sam joj dao da jede pridigla se na noge, tesko doduse i presla je samnom ulicu. i kasnije je mogla, doduse teze hodati i na nogama je usla u vet ordinaciju. hodala je za dijanom do kaveza i bila na nogama dok smo joj spremali lezaj. no nije mokrila niti imala stolicu.
to je uradila danas kada sam je dizao na rentgen stol. vidjet cemo. treba joj topli kutak
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 23:28

pa moze li se sanirati kicma?

stvarno je grozno i zalosno, je li ima nekih novosti?
ako je mogla hosati, bolje je, mislim da se nece morati uspavati. javljajte mi samo, tako sam sad nesto zabrinuta od kada sam cula.

ako je uistinu slomljena, na kojem mjestu, u predjelu oko vrata ili nize. ako je gore, kod vrata mozda ce uskoro postati nepokretna, ali ako do sada nije, valjda nece nikako. o boze, nadam se da ce biti uredu. kada joj bude bolje, mislim da moze hodati a da nema opasnosti od iznenadnog prijeloma, neka znate da ima pripremljen topli dom, jer ce uskoro ovo biti gotovo, taman cu mozda do tada i reksa udomiti, vec pregovaram sa jednom prijateljicom i njenim tatom, da ga uzmu, pa ce mjesto vjerovatno ostati slobodno...

uh, nadam se da je nije neko namjerno povrijedio, da jeste, ne bi se stvarno fino nikako proveo...

ali me cudi to za stolicu... hm, moje mace je tako uginulo...

mislim nije imalo stolicu skoro dva tri dana... inace mace spaseno sa ulice, po zimi, uginulo spavajuci... jos imam njen bebimil...
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 23:34

melsas (citat):
pa moze li se sanirati kicma?

stvarno je grozno i zalosno, je li ima nekih novosti?
ako je mogla hosati, bolje je, mislim da se nece morati uspavati. javljajte mi samo, tako sam sad nesto zabrinuta od kada sam cula.

ako je uistinu slomljena, na kojem mjestu, u predjelu oko vrata ili nize. ako je gore, kod vrata mozda ce uskoro postati nepokretna, ali ako do sada nije, valjda nece nikako. o boze, nadam se da ce biti uredu. kada joj bude bolje, mislim da moze hodati a da nema opasnosti od iznenadnog prijeloma, neka znate da ima pripremljen topli dom, jer ce uskoro ovo biti gotovo, taman cu mozda do tada i reksa udomiti, vec pregovaram sa jednom prijateljicom i njenim tatom, da ga uzmu, pa ce mjesto vjerovatno ostati slobodno...

uh, nadam se da je nije neko namjerno povrijedio, da jeste, ne bi se stvarno fino nikako proveo...

ali me cudi to za stolicu... hm, moje mace je tako uginulo...

mislim nije imalo stolicu skoro dva tri dana... inace mace spaseno sa ulice, po zimi, uginulo spavajuci... jos imam njen bebimil...

pa valjda vidis po slikama... da je u predjelu vrata, ne bi mogla ni stajati...
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 23:38

ja, ok, kako sm glupa, ali me brine sto je pod ovako cudnim uglom, izgleda kao displazija+lom.. strasno...
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 23:39

opet nidje veze... i da je displazija ne bi ovako stajala. al to nije tema razgovora...
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyWed Nov 14 2007, 23:43

da, o tome se brine veterinar, a da li neko ima vremena, zivaca, prostora, toplote i ostalog, da je uzme da bas ne bude ovako u boksu skoro uvijek sama (cast velji i volonterima, meni je stup predaleko da bih je mogla obilaziti. u vikendcu u azil donijeti za nju onu posebnu hranu, neku ne znam ni sama viskokokvalitetnu ili vitamine, da joj se odnese, sve joj je vazno..)

da li ste razmisljali o zivotinjskom laksativu?
Na vrh Go down
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 01:40

melsas lutko, ja vjerujem da cika veljo, dijana i veterinar znaju kako joj pomoci na najbolji moguci nacin.
Mi se sad samo moramo moliti da se ozljede mogu sanirati.
Ipak dijagnoze trebamo ostaviti strucnjacima
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 01:56

ma, kao da i mi znamo kako da joj pomognemo. Idealno bi bilo da bude negdje u kuci koja ima bastu, da ne mora uz stepenice. Mozda bi cak i box bio dobar samo da je na ravnom. Ne znam da li je neko otisao na stup da joj ocisti danas, ali tamo moze biti samo do sutra poslije podne. Kada se zavrsi konferencija ja cu je prebaciti kod mene. Na zalost, moja basta je 3 stepenice od ulaza, nema kucicu za psa, a trebala bi ici na put preko vikenda (ja ne radim pa mi vikend/radni dan nista ne znaci).
Hrana nije problem, donijeli smo joj ono sto moj pas jede. I kupili virsle. Jede poprilicno dobro.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 02:05

dijana, kad budes kuci, mogu ja doci do tebe pa ti pomoci malo oko nje, svakako smo blizu...
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 02:41

cool, samo napominjem da zivim sa rotom... friendly je, ali ima 50ak kila...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 02:47

pa znam ja billa, minnie i on su se jednom igrali dok je bio sa Lunom i njenim vlasnikom na zeljeznici...
A tebe nismo nikad uspjeli uhvatiti jer ti cim nas vidis, ili bilo koga drugog, odmah se okreces za 180 stepeni Arrow
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 02:52

ja se uvijek sklanjam jer mi je preko glave traceva svih onih zena koje setaju svoje pse po zeljeznici. oan cura sto ima crnog pekinezera je istog par puta pustila blizu bilu, a taj pas se ne gasi. To se zavrsilo mojim prijetnjama (jer ne zelim da se previse primanke i da ga onda moj bil zvakne) ali ona je to ignorisala i naravno jednom Bil skoci prema njima.
Bil jadni niti je koga napao, vise puta ga zaskocio rot (Atila) i jednom stadao od staforda (8 savova)...
svejedno, ja imam psa od 50ak kila i ja cu uvijek biti kriva...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 03:01

a znam bonny pekinezer.
on stalno laje

a ja minnie pustam da se igra sa svima.
ima jos jedan ogromni rott na ilidzi, nedavno su se doselili, zove se Uli.
Prelijep je, isto dobricina ko Bill.
A moja divljakusa je skakala po tvom Billu, on jadan gleda i konta de ba mala sta ti je, ako zijevnem, nema te hahaha

Tako da ne brini se, kad budes slobodna i kuci, samo me zovi ja cu doci, pa da je malo dotjeramo
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 09:52

Na zalost, moja basta je 3 stepenice od ulaza, nema kucicu za psa, a trebala bi ici na put preko vikenda (ja ne radim pa mi vikend/radni dan nista ne znaci).


Dijana a da li bi pomogla kucica. Pa da vidimo ko bi to mogao brzo napraviti. Reci mi kako bih ti ja mogla pomoci
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 12:52

ima li jos vijesti? kako je sad?


: komentar modifikovan dana: Wed Dec 19 2007, 21:31; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 15:32

ma i ja idem na predavanja, i imam rota, i macku itd... mozda bi kucica pomogla, nemam ni ja sama pojma... zao mi je nje, a ni sama ne znam sta cu na kraju jer i stan jos nisam zavrsila...
cujemo se kasnije, kada je vet pregleda
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 16:05

predomislila sam se. Kakva je kucica? moze u njoj biti tokom dana pa cemo je uvecer unositi u kucu da se ne smrzne. mozda nesto skontam pa da ipak odem na put za vikend...
Sad
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 16:09

Joj Dijana, bojim se da si me pogresno shvatila. Ja nemam kucicu, ali mogla bi se napraviti, vjerujem i brzo.
Izvini, ako sam se pogresno izrazila Sad
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA EmptyThu Nov 15 2007, 16:19

imam ja materijala na tavanu, poprilicno, ali moram onda skontati ko da je "sklepa"
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Sponsored content





OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA   OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA Empty

Na vrh Go down
 
OZLIJEĐENA ŽENKA NJEMAČKOG OVČARA.. MILA
Na vrh 
Stranica 1/9Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Udomljena SOS kuca Mila

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: