POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!

Go down 
+6
melsas
designerlejla
Hitman
arijana
Pitdog
animal lover
10 posters
AutorPoruka
Gost
Gost

Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! Empty
KomentarNaslov komentara: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 00:19

Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! LXexZbR8sAicGsOa.v

Prenosim tekst iz novina AS (10 i 11. novembar 2007) jer nije čitljivo sa slike:

Osmogodišnji pas mješanac, Rex, vlasnice sarajke Aldine Ganović, za kojeg je imala sve papire, platio je glavom protekle subote nakon što su ga šinteri uhvatili u naselju Sokolović-Kolonija. Ganović nam je to ispričala vidno potresena i uplakana, a kao i vlasnicu dvoje štenadi također ubijenih u subotu, o čemu smo pisali prije nekoliko dana, Aldinu najviše boli što šinteri nisu sačekali da dođe po psa, već su ga ubili odmah.
Uhvatili su ga u subotu u 7 sati, a mi smo već u 7 i 15 nazvali i rekli da ga odvoje, da ćemo doći po njega. REkli su nam da dođemo oko podne. Kako nam je bilo sumnjivo otišli smo u roku od sat vremena. Međutim, našeg psa nije bilo. Davali su nam lažnu nadu, govorili da je možda pobjegao. Poslije toga smo stalno zvali i raspitivali se, a kada je moja mama zaprijetila tužbom, u srijedu su nas nazvali, rekli da je ubijen, izvinuli se, priznali da su krivi te da su spremni platiti kaznu - priča Aldina za "As".
I ona sama potvrđuje priču o tagovima krvi u kafileriji te kaže da su ubistvo njenog psa objasnili nedostatkom prostora za držanje.
Razlog ubistva vašeg psa je taj što je on bio jedan od 20 uhvaćenih, a mi nemamo uslova da toliko njih zbrinemo. Zbog toga smo ih morali eliminirati istog sata. Ubijte me, pogriješio sam, ali sad je kasno - prenosi Aldina odgovor iz kafilerije.
To nam je potvrdio Mustafa Maglajlija, šef kafilerijske službe "Rada".
Moguće je da se u ovom slučaju desila greška, ali je kriva i vlasnica jer je pogrešno opisala svog psa. Kada je zvala mi smo odvojili psa, a kada je je došla po njega ispostavilo se da to nije taj - kaže Maglajlija.

: komentar modifikovan dana: Tue Nov 13 2007, 19:40; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover

Broj komentara : 140
Registration date : 2007-10-02

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 00:56

Mad Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Do kada cemo dopustiti da nam se desavaju takve stvrai????Zar se ne moze nista uraditi po tom pitanju?!Zaista nemam rijeci sutim !Strahota!!!!
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

Broj komentara : 472
Registration date : 2007-08-22

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 01:01

Ma treba ih tuziti do besvijesti, po svim mogucim i nemogucim osnovama. djubrad jedna. cudo, pa su mediji objavili. ili su se vlasnici dosjetili, pa im se sami javili... dobro je, pa je izaslo u javnost. mogu misliti koliko je samo toga zataskano. Sad

starosjedioci
starosjedioci
arijana

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 02:56

sramota stvarno.

i ne znam sta se moze uraditi povodom ovoga. tuziti mozes samo ako tebi nesto skrive, a ne drugima.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman

Broj komentara : 364
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 02:58

užas... Mad

meni sve ovo izgleda kao horor film,ubijaju se ziva bica koja su ljepši dio našeg okruzenja Sad
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla

Broj komentara : 131
Registration date : 2007-08-16

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 11:04

...i jeste horor...treba ih tuziti.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas

Broj komentara : 368
Registration date : 2007-11-07

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 12:59

o, moj boze, pa cini mi se, posto sam tu negdje blizu, da sam vidjela covjeka kako vodi ovog psa, ili mi se samo cinilo...

tuzno je to, i grozno, eto, moja drzgarica selma, kod nje na kovacima stalno nesto se vrmzaju sintori, a ona je jednom uradila jednu super stvar, zbog koje su mnogi psi sada u toplim domovima, a ne ubijeni.

dok su sintori isli da uhvate jos jednog psa, brava je bila samo nataknuta, a ulica pusta. ona je kao slucajno lagano digla bravu, i nakon par minuta, niz ulicu su trcali mnogi psici, najvise stenad.

za sedam njih znam gdje su sada. jedan mi je kod prijateljice u komsiluku cheers

sretan i sit, zdrav i ziv Wink

a sokolovic koloniju stalno posjecuju, nama su dolazili samo jednom, od kada znam za sebe, nisu ni jednog psa odveli..
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 13:01

LaRa.2311 (citat):
Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! LXexZbR8sAicGsOa.v

Prenosim tekst jer nije čitljivo:

Osmogodišnji pas mješanac, Rex, vlasnice sarajke Aldine Ganović, za kojeg je imala sve papire, platio je glavom protekle subote nakon što su ga šinteri uhvatili u naselju Sokolović-Kolonija. Ganović nam je to ispričala vidno potresena i uplakana, a kao i vlasnicu dvoje štenadi također ubijenih u subotu, o čemu smo pisali prije nekoliko dana, Aldinu najviše boli što šinteri nisu sačekali da dođe po psa, već su ga ubili odmah.
Uhvatili su ga u subotu u 7 sati, a mi smo već u 7 i 15 nazvali i rekli da ga odvoje, da ćemo doći po njega. REkli su nam da dođemo oko podne. Kako nam je bilo sumnjivo otišli smo u roku od sat vremena. Međutim, našeg psa nije bilo. Davali su nam lažnu nadu, govorili da je možda pobjegao. Poslije toga smo stalno zvali i raspitivali se, a kada je moja mama zaprijetila tužbom, u srijedu su nas nazvali, rekli da je ubijen, izvinuli se, priznali da su krivi te da su spremni platiti kaznu - priča Aldina za "As".
I ona sama potvrđuje priču o tagovima krvi u kafileriji te kaže da su ubistvo njenog psa objasnili nedostatkom prostora za držanje.
Razlog ubistva vašeg psa je taj što je on bio jedan od 20 uhvaćenih, a mi nemamo uslova da toliko njih zbrinemo. Zbog toga smo ih morali eliminirati istog sata. Ubijte me, pogriješio sam, ali sad je kasno - prenosi Aldina odgovor iz kafilerije.
To nam je potvrdio Mustafa Maglajlija, šef kafilerijske službe "Rada".
Moguće je da se u ovom slučaju desila greška, ali je kriva i vlasnica jer je pogrešno opisala svog psa. Kada je zvala mi smo odvojili psa, a kada je je došla po njega ispostavilo se da to nije taj - kaže Maglajlija.
saljite ovo kome znate i umijete. zakuhalo se. svima: od gradonacelnice, vlade kantona, do vijeca ministara i parlamenta.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca

Broj komentara : 513

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 13:04

Definitivno, tuzba je jedino rjesenje. Pa ti su se sintori tako ucahurili, da im niko nista ne moze.
I ne zaboravite u igri je pola miliona godisnje.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas

Broj komentara : 368
Registration date : 2007-11-07

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 13:06

jaco, sada je to vise, oko 700 hiljada maraka...

kazem, neko to sebi uzima, da barem pola koriste sa sinteraj, ne bi bilo primitivnih sredstava za ubijanje i svi bi bili udomljeni, vakcinisani i u super smjestaju...
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 15:57

Preko glave mi je ovakvih slucajeva... Sad sam se bas iznervirala Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 19:31

pokusacu kontaktirati ovu vlasnicu i naravno nagovoriti je da ih tuzi!!!
u svakom slucaju, hvala novinama AS, jer nije prvi put da ovakve vijesti prenose!!!

update: sad sam kontaktirala i novina As.
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 19:55

opet ja i moj update:
sutra ce me kontaktirati novinak koji je i objavio clanak!!!
Pa cu dobiti podatke o vlasnici, a mozda se covjek i zainteresuje da s nama porazgovara na temu: MUCITELJI I HLADNOKRVNE UBICE ili ti ga SINTORI!
U svakom slucaju, kad mi se javi, ja vas dalje obavjestavam.
Na ovome nece zavrsiti!!!
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover

Broj komentara : 140
Registration date : 2007-10-02

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 21:17

Ja danas Gizmu vodila u veterinarsku stanicu, jer nisam uspjela do naseg veterinara i pricala sa doktoricom o tome kako i mi u Ze planiramo registrovati svoje udruzenje, bla bla, da ne gnjavim, i dodjemo na temu sintora.Kaze meni doktorica da se tu strahote desavaju,krvi do koljena Mad Mad .Kakva inekcija, ne smijem ni zamisliti na koji nacin ubijaju ta jadna bica Evil or Very Mad.A najgore u svemu je sto imaju podrsku nacelnika Mad Mad Mad !!!
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi

Broj komentara : 242
Registration date : 2007-11-06

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 22:27

Ja znam ženu iz Zenice koja je pravi borac za prava životinja, većinom pasa i mačaka.
Njena iskustva su prestrašna. Kaže, jednom prilikom, šinteri joj jedva dozvolili da izvuče psa kojeg je čuvala i hranila iz kombija puno živih i mrtvih pasa....
Kaže ona meni: "Kako da ja uzmem jednog psa, kada je njih deset gledalo u mjene ko u Boga. Njih desetak među leševima drugih pasa. Pun kombi živih, ranjenih i mrtvih... Pa, svi su oni moji, ne mogu da biram...."
UŽAS nad UŽASIMA ljudi dragi....
I to je samo jedno od njenih iskustava, ostala da ne spominjem...........
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 22:29

Baj d vej, ubijaju ih udarcima, odnosno motkama. Štence uguše...
I to nije praksa samo u Zenici, nego diljem naše drage smrdljive BiH...
Onda ih bacaju na deponije smeća.

Mad Mad Mad
Nije mi jasno, jer bih ja radije prosila na ulici nageo bila šinter!!!!!!
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyTue Nov 13 2007, 22:31

E, još i ovo, uzvišeni načelnik iz Zenice već godinama najavljuje fensi milionski azil za pse, dok u stvarnosti podržava klanje.FUJ!
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyWed Nov 14 2007, 02:16

sofi pa to je sve prestrasno!!!
mogu samo zamisliti kako je bilo toj jadnoj zeni...
uzas!
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyFri Nov 16 2007, 05:23

kontaktirao me je novinar, dobila sam broj od gospodje Aldine.
Proslijedila sam ga cika Velji, on ipak bolje zna sta i kako sos moze pomoci pa makar i sa tuzbom da je usmjeri
ja cu s Benjaminom, tako se novinar zove ostati u kontaktu, jer sam izrazila zelju da bi bilo dobro da napise i par rijeci o nama Smile
Evo, ja mu se ovom prilikom jos jednom zahvaljujem na objavljenom clanku i na ljubaznosti!!!
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca

Broj komentara : 513

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyFri Nov 16 2007, 10:46

Amila ti si znala pisati dobre tekstove o tome. Hajd pocni opet, a i ja cu Laughing
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! EmptyFri Nov 16 2007, 17:22

pa cure moje super!!!
neka nista ne bude obaveza ali bilo bi to lijepo!!!
da imamo i nase novinare na portalu i forumu I love you
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!   Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!! Empty

Na vrh Go down

Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Dnevnik jednog psa
» Ubili su Bebekovog brata!
» SIntori ubili tromjesecnu stenad!