POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11

Go down 
+7
Pitdog
designerlejla
Dijanam
velja
jaca
sofi
barby02
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Gost
Gost




Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 00:10

Dragi prijatelji zivotinja,

pisemo Vam iz udruge Prijatelji zivotinja da dolazimo iz Zagreba u Sarajevo da napravimo prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u cetvrtak, 15.11.2007. od 11 sati.

Isti dan planiramo postaviti i informativni stand od 10 do 16 sati s informativnim materijalima, majicama, bedzevima i slicno.

Prosvjed smo zamisli kao povorku kroz centar grada i to tako da se krece sa standa, napravi obilazak centra grada gdje ima ljudi i da se vratimo do standa.

Trebamo vasu pomoc:

- dodjite na prosvjed da nas bude sto vise, to je vazno, a mozete nam pomoci i na standu ili nas barem posjetite, razglasite...

- pokusajte nam naci beplatno nocenje za 4 clana udruge na jednu noc od srijede 14. do 15.11. (to moze biti i pod sobe ili ureda, samo da bas nismo vani na hladnoci Smile)

- trebamo stol ili jos bolje dva za stand da to ne vucemo iz Zagreba (neki plasticni ili vec bilo kakvi)

- prijava prosvjeda i standa kod policije i gradskom poglavarstvu (clanica Maja se ponudila da to sredi, no ako joj netko moze pomoci nek se javi)

- popis medija (novinara) kojima bi posali sluzbenu obavijest o prosvjedu



Javite nam se vezano za vise informacija i molimo Vas da nam pomognete kako bi zajedno digli glas protiv ubijanja zivotinja za krzno.

Lijepi pozdrav,

Luka Oman

Prijatelji zivotinja
Gajeva 47
10000 Zagreb
060 44 66 44
www.prijatelji-zivotinja.hr
www.masovnoubijanje.com
www.vegekit.com
www.saveprimates.eu
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 00:56

Mislim da dolaze u pravom trenutku ! Jako mi je drago. . . plese
Svaka im cast ! E sada zavisi od nas, kako da se organizujemo za te ljude, da im sto vise izadjemo u susret ! Moramo i mi njima poslati mail dobrodoslice i navesti da su konkretne stvari za njih spremne, makar spavali u Banani. . I uz svu organizaciju ko je bude vodio, treba obezbjediti alternative, da se nesto ne izjalovi. . Ja se ne mogu staviti na listu od 24 casovne pomoci na zalost, ali ima vrijeme kada mogu. . . Mislim da bi trebalo sazvati neki radni sastanak ili okupljanje radi konkretnog dogovora.Kada oni mogu 8 h putovati, mozemo i mi sat vremena popricati. . have a nice day
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 11:36

Odlično, ali radni dan je, a ja 120 kilometara dalje na poslu...Sad
Ali svakako ću se potruditi da razgalsim...
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 11:57

Sofi, nemoj se brinuti i nisam ja rekla da ljudi koji nisu iz Sarajeva obavezno dodju. Istina nisam bila ni konkretna,ali ima vas koji puno cinite za zivotinje u svojim gradovima i niko vam ne smije zamjeriti nedolazak. Vrlo ozbiljno sam mislila na raju odavdje koji non-stop guzeljaju na forumu a nikad se ne tuspase uzivo. Bilo je tu subota i subota. . Znaci odnosi se na raju iz Sarajeva, za koju nema opravdanja, ako izbjegnu ovaj dogadjaj(sem bolesti ). Nema tog direktora ili profesora kojeg 1 put,ne mozemo eskivirati. . Ali cini mi se da je najveci problem, podici vlastitu pozadinu Mad
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 12:01

Barby, neki ljudi zaista ne mogu izostajati s posla. Jednostavno je tako, obzira sto bi htjeli biti negdje drugo. Posao nije skola ili faks, pa da si mozes priustiti neopravdani.
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 12:20

jaca (citat):
Barby, neki ljudi zaista ne mogu izostajati s posla. Jednostavno je tako, obzira sto bi htjeli biti negdje drugo. Posao nije skola ili faks, pa da si mozes priustiti neopravdani.
Nije bas tacno,ja imam 10 god. radnog staza Laughing
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: prosvjed   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 14:07

[quote="LaRa.2311"]Dragi prijatelji zivotinja,

pisemo Vam iz udruge Prijatelji zivotinja da dolazimo iz Zagreba u Sarajevo da napravimo prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u cetvrtak, 15.11.2007. od 11 sati.

Isti dan planiramo postaviti i informativni stand od 10 do 16 sati s informativnim materijalima, majicama, bedzevima i slicno.

Prosvjed smo zamisli kao povorku kroz centar grada i to tako da se krece sa standa, napravi obilazak centra grada gdje ima ljudi i da se vratimo do standa.

Trebamo vasu pomoc:

- dodjite na prosvjed da nas bude sto vise, to je vazno, a mozete nam pomoci i na standu ili nas barem posjetite, razglasite...

- pokusajte nam naci beplatno nocenje za 4 clana udruge na jednu noc od srijede 14. do 15.11. (to moze biti i pod sobe ili ureda, samo da bas nismo vani na hladnoci Smile)

- trebamo stol ili jos bolje dva za stand da to ne vucemo iz Zagreba (neki plasticni ili vec bilo kakvi)

- prijava prosvjeda i standa kod policije i gradskom poglavarstvu (clanica Maja se ponudila da to sredi, no ako joj netko moze pomoci nek se javi)

- popis medija (novinara) kojima bi posali sluzbenu obavijest o prosvjedu



Javite nam se vezano za vise informacija i molimo Vas da nam pomognete kako bi zajedno digli glas protiv ubijanja zivotinja za krzno.

Lijepi pozdrav,

Luka Oman

Prijatelji zivotinja
Gajeva 47
10000 Zagreb


LaRo oni su na ovo vec dobili odgovor


Bok Anita,
zaista mi je zao sto sam ovu poruku dobio sa zakasnjenjem, koje mi
onemogucava da ispostujem zakonom propisana pravila oko organiziranja
protesta.
Mi inace u samom centru grada vec godinu dana organiziramo udomljavanja i
razlicite vrste protesta, no svaki puta trebamo imati od opcine izdato
rjesenje o odobravanju akcije i eventualnom oslobodjenju zakupa prostora.
Sa tim rjesenjem od policije dobijam zastitu. Zahtjev opcini moram dati
najmanje 10dana ranije, a policiji moram dati zahtjev 72 sata prije. Velja Pas

SOS dakle ne moze u tako kratkom roku organizirati niti fizicki obezbijediti protest.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 15:00

šit.
Velja, ima li šanse da malo odgode protest, dok vi ne izganjate proklete dozvole?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 15:16

Veljo je u pravu, oni su se trebali ranije javiti, ovo je ideja od prije bar mjesec dana. A postiranje ovakvih najava u Zagrebu sigurno niko do nas ne bi uradio bez ranije koordinacije sa lokalnom org.

Nije upitno koliko je okrutno nositi krzno, kako se dolazi do vune ili da li je ispravno nositi kozne stvari / jesti meso, nesto drugo je u pitanju. To je ona nama blize i realnije --- reakcija ljudi na event ove vrste (performance uglavnom - pogledajte na njihovom site). Sto je najgore, znate i sami medju kakvim ljudima zivimo, za kakva se osnovna prava zivotinja zalazemo - - - u ostalom mozda se neko od vas i sjeca prvih komentara i napada kada je udomljavanje zapocelo. Na nasu veliku zalost, mi smo bar stoljece od Zagreba po ovom pitanju. A da ne spominjem koliko ljudi nosi oruzje i kako su zbog sveukupne situacije ranjivi i razdrazljivi. U ostalom kod nas je cool imati bijelu kosu i nositi bundu, to je za neke oznaka novca koji napokon imaju.

Zaista se bojim da mi jos nismo na ovom nivou, nama treba zakon, osnovna verzija, ili nesto blaze, nesto sto ce ljudi podrzati i poistovjetiti se sa tim. Bojim se da bi ovo moglo liciti na gay parade - a mi smo daleeeeeeko od toga.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 19:32

sofi (citat):
šit.
Velja, ima li šanse da malo odgode protest, dok vi ne izganjate proklete dozvole?
nema.

nisu te vrste protesta nama strane.
mi smo (u okviru internacionalne izlozbe pod nazivom Zivotinje imaju dusu)gomilu krzna spalili jos prije nekoliko godina i to na terasi Doma policije u centru Sarajeva. ali je bilo sve organizirano na nacin kako je to bilo moguce izvesti.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 20:39

Iskreno, ovo je moglo biti i bolje zamišljeno.
Prvo, mislim da šetnja kroz centar grada neće baš uroditi plodom.
Prosvjede trebamo organizirati MI (iz BiH) povodom nacrta Zakona o zaštiti životinja. U tom salučaju, podrška ovog udruženja iz Zagreba bi bila idealna. I, naravno, zna pred koje institucije treba ići. Automatski bi sve bilo na svim mogućim medijima.

Nažalost, u ovom scenariju bi SOS morao da izvuče deblji kraj, a pitanje je da li bi se uopšte pojavila udruženja i ljudi iz BiH....Zna se da je u Sarajevu dosta loše stanje, ali je isto tako jasno da u drugim gradovima može biti samo još gore...

Ja nemam pojma kakva je procedura za organiziranje protesta ispred državnih institucija, pa se nadam da nisam napisala nešto u stilu - "daleko od stvarnosti".
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptySun Nov 11 2007, 23:59

Dobro, da znam .
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyMon Nov 12 2007, 11:16

trebaju nama prosvjedi protiv nosenja (i ubijanja) zivotinja za krzno- i te kako! ali shvacam ako se ne moze ispostovati zakonski rok za dobijanje dozvole- samo se ne smije odustati od ove ideje koja je SUPER- hvala Prijateljima zivotinja na podrsci!
Mislim takodje da se SVI lokalni dizajneri trebaju ukljuciti u akciju, jer na zalost imam priliku vidjeti svoje kolege koji misle (bolje receno ne misle mozgom) da je lijepo stvarati modu od leseva Mad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyMon Nov 12 2007, 12:27

designerlejla (citat):
trebaju nama prosvjedi protiv nosenja (i ubijanja) zivotinja za krzno- i te kako! ali shvacam ako se ne moze ispostovati zakonski rok za dobijanje dozvole- samo se ne smije odustati od ove ideje koja je SUPER- hvala Prijateljima zivotinja na podrsci!
Mislim takodje da se SVI lokalni dizajneri trebaju ukljuciti u akciju, jer na zalost imam priliku vidjeti svoje kolege koji misle (bolje receno ne misle mozgom) da je lijepo stvarati modu od leseva Mad



tako ne misle cure iz kaopaoshu.
bili smo jednom zajedno na TV povodom ove teme, i one su raspolozene da ucestvuju.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyWed Nov 14 2007, 18:28

uradio sam najavu. mozete je pogledati na www.radiosarajevo.ba medju apelima.

komentar modifiovan zbog linka koji se nije mogao otvoriti
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyThu Nov 15 2007, 10:08

Znaci ipak je danas prosvjed-super! cheers
Zao mi je sto sam 120km od Sarajeva inace to ne bih propustila!
...
Nadam se da ce biti slike na forumu lol!
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyThu Nov 15 2007, 10:22

oni su jutros u 8 na hayatu, bar tako rekose sinoc
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyThu Nov 15 2007, 16:07

Ja jutros na poslu cula da ce se prosvjedi ipak odrzati cheers ....Zao mi je sto ranije nije bilo potvrdjeno, izganjala bih slobodan dan Sad ....Zelim im da sve dobro prodje i da dobiju podrsku nasih ljudi sve super ....
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyThu Nov 15 2007, 16:54

bilo je poprilicno ljudi, oni su imali svoje ljude plus svi sa wspa konferencije. veoma neobicno u bucno
Smile
bili smo dobri ucesnici - pomagaci
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyThu Nov 15 2007, 17:00

cheers nadam se da ce snimak biti na TV-u, voljela bih to vidjeti lol!
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyThu Nov 15 2007, 17:31

Super da je dobro proslo cheers .Voljela bih vidjeti snimak.Bilo bi dobro da organizuju jos neke proteste, npr bojkot preparatima koji testiraju na zivotinjama i sl, kao sto su radili u Hrvatskoj.
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyThu Nov 15 2007, 18:01

Prijatelji zivotinja su vec objavili fotografije sa protesta u Sarajevu lol!

http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=1182
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyThu Nov 15 2007, 18:06

Nazalost bilo je tako malo ljudi.
Al to me i ne cudi. Ovdje ljudi ne zele podici guzice za svoje dobro, a kamoli za dobro zivotinja Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyThu Nov 15 2007, 18:21

U pravu si Jaco.Ali mislim da je trebalo biti vise medijski izreklamirano jer dosta ljudi nema pristup internetu.Trebali smo uraditi neke plakate, objaviti na tv i radio postajama....Ovo nam je skola za ubuduce.Nadam se da nece sve ostati na ovom jednom prsvjedu... Embarassed
Na vrh Go down
Gost
Gost




Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 EmptyThu Nov 15 2007, 20:59

I ja sam bila, dijana i ja smo tako dobro drzale transparente lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11   Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11 Empty

Na vrh Go down
 
Prosvjed protiv ubijanja zivotinja za krzno u SARAJEVU 15.11
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Krzno odnosno kako u Kini isto skidaju za zivotinja
» 28. septembar Svjetski dan borbe protiv bjesnila
» Priprema masakra u Sarajevu u nedjelju - odstrel pasa
» Borbe zivotinja
» Animal planet

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: