POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Cuko u potrazi za domom

Go down 
+4
velja
Hitman
D.
Tuzi
8 posters
AutorPoruka
Tuzi
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Tuzi


Broj komentara : 5
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-15

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyTue Oct 23 2007, 10:42

Pozdrav svima Smile

Nedavno sam se uclanila na ovaj forum, pa samo da se brzo predstavim, zovem se Lejla.
Ovih dana sam primjetila ovog slatkog cuku u mom komsiluku. Uvijek je ispred jedne zgrade, tu ga ljudi hrane i djeca se igraju s njim. Zenka je...Jako je razigrana...
Pokusala sam joj pronaci dom ovako medju rajom, ali niko nije spreman da je prihvati, a ja ne mogu, jer vec imam malog shih-tzua pa mama ne dopusta da uvedem drugog psa u kucu Sad Pokusala sam sve metode ubjedjivanja, ali nazalost ne ide nikako...Nadam se da ce se neko ovdje na forumu javiti, cuko je zaista sladak i jako fin, voli ljude puno...zima mu je po snijegu sada, pa javite se i pruzite ovom lijepom cuki topli dom molim Vas Smile
Ukoliko ste zainteresirani, mozete mi se javiti ovdje na forumu.

Cuko u potrazi za domom 100_1611

Cuko u potrazi za domom 100_1612

Cuko u potrazi za domom 100_1613


: komentar modifikovan dana: Wed Oct 24 2007, 01:11; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyTue Oct 23 2007, 11:19

Prekrasna je... flower
Na vrh Go down
Tuzi
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Tuzi


Broj komentara : 5
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-15

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyTue Oct 23 2007, 21:41

Jeste, stvarno je prekrasna, nadam se da ce je neko prihvatiti...inace ce se smrznuti vani na ovim minusima Sad
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyTue Oct 23 2007, 22:07

Dali dali je možete smejstiti u neki podrum od zgrade ili da joj negdje postavite nesto kao neku kucicu sa dekom unutra da se može ugrijati i sakriti dok je zima?
Na vrh Go down
Tuzi
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Tuzi


Broj komentara : 5
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-15

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyTue Oct 23 2007, 22:45

Ja je ne mogu dovesti u svoju zgradu, zato sto imam jako nezgodnu komsinicu ispod mene (u prizemlju). Ova djeca iz moje zgrade su znali dovesti cuku ili macu pa ga/je staviti u kutiju u haustor kod podruma, ali uvijek bi ova zena zajedno s jos nekim ljudima frku digla SadSad a ne mogu zakljucati cuku u podrum, to ce biti gore nego sto je sad vani...
Cuko je uvijek oko te jedne zgrade, to je ulica do mene odmah, i ja kad prolazim ujutro i navece tu, vidim je ispred zgrade kako ili lezi ili se samo vrti tuda, a kazu mi ova djeca koja se igraju s njom da se ona negdje zavuce po danu, ali ja jos nisam uspjela uhvatiti da vidim gdje...Drugarica mi tu zivi u toj ulici, ona ima kucu i dvoriste, i mogla bi primiti cuku bar preko zime u dvoriste u neku kucicu ili kutiju bilo sta...ali jednostavno, nezainteresovana je kao i mnogi drugi... Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyWed Oct 24 2007, 11:14

Tuzi (citat):
Ja je ne mogu dovesti u svoju zgradu, zato sto imam jako nezgodnu komsinicu ispod mene (u prizemlju). Ova djeca iz moje zgrade su znali dovesti cuku ili macu pa ga/je staviti u kutiju u haustor kod podruma, ali uvijek bi ova zena zajedno s jos nekim ljudima frku digla SadSad a ne mogu zakljucati cuku u podrum, to ce biti gore nego sto je sad vani...
Cuko je uvijek oko te jedne zgrade, to je ulica do mene odmah, i ja kad prolazim ujutro i navece tu, vidim je ispred zgrade kako ili lezi ili se samo vrti tuda, a kazu mi ova djeca koja se igraju s njom da se ona negdje zavuce po danu, ali ja jos nisam uspjela uhvatiti da vidim gdje...Drugarica mi tu zivi u toj ulici, ona ima kucu i dvoriste, i mogla bi primiti cuku bar preko zime u dvoriste u neku kucicu ili kutiju bilo sta...ali jednostavno, nezainteresovana je kao i mnogi drugi... Sad
pitanje svima nama:
da li trebamo sjediti skrstenih ruku i tolerirati bezdusnike oko nas ili je vrijeme da pokazemo bar malo gradjanske kuraze i napokon se masovno pocnemo boriti protiv gadova.
vecina nas ide linijom manjeg otpora i nezamjeranja, cuvajuci svoj "mir" i cekajuci da neko drugi odradi za njega prljave poslove.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyThu Oct 25 2007, 01:57

Dali ima nekih novosti???
Na vrh Go down
Tuzi
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Tuzi


Broj komentara : 5
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-15

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyThu Oct 25 2007, 09:19

Nista novo...
Juce sam obilazila cuku, i dalje je veseo i razigran...
I na fakultetu trazim ko bi je uzeo, ali bezuspjesno Sad juce sam pitala ovu neku raju zele li psa, mislili su da se moja zenkcica okotila pa da im nudim shih-tzua i odmah su poletili, ali kad sam rekla o kojem se psu radi odmah su svi rekli "ma bjezi" Sad Mad
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyThu Oct 25 2007, 09:44

Tipično za naše iskompleksirane šminkere... Ja kad god spomenem svoj cuku odmah pitaju koje je rase... I kad ima kažem da u njemu ima 10 rasa, odmah krenu nekakve glupe šale, koje prestanu kad vide da se ne smijem ili kad im "lijepo" odgovorim. A i ti što to pitaju, ma sve sama aristokratija Razz "plava krv" ...
Ovaj jedan lik što takođe želi isključivo rasnog psa, reče mi da želi Lajku!!! confused Nakon pola sata skontala sam da ju u pitanju Haski... Rolling Eyes
Želim ti puno sreće da udomiš malu slatkicu... Znam koliko je to teško, pogotovo naći nekog ko je neće staviti na lanac od pola metra.
Na vrh Go down
aida
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyFri Oct 26 2007, 01:27

pa sta ima veze koja je rasa?kao da mora biti cistokrvni,vazno je da ti je pas prijatelj i da ga ti volis pa makar da je 50 rasa u njemu.
Na vrh Go down
Tuzi
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Tuzi


Broj komentara : 5
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-15

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyFri Oct 26 2007, 09:50

Slazem se...
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyFri Oct 26 2007, 18:53

Ma joj sta ces kad nam je grad prepun kompleksasa koji pse ne uzimaju iz ljubavi nego iz mode
Na vrh Go down
Gost
Gost




Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyFri Oct 26 2007, 21:05

a sta je to cistokrvni pas?
mislim, moja minnie je krizanac od cak 11 vrsta pasa
pa ako to nije miks ne znam sta je Shocked

Ljudi ovdje drze pse koji su "fancy" a cim dodje najnoviji krik mode koji sad vlada u hollywoodu, a to je da se usvajaju napusteni psi, svi ce nagrnuti na njih. a mozda i nece, ipak smo mi u Bosni... Rolling Eyes
Na vrh Go down
aida
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyFri Oct 26 2007, 21:36

pa ovdje mnogi kad treba pomoc nekoj zivotinji uporedjuju to sa ljudima i kazu zasto bismo pomagali zivotinjama,kad ima toliko ugrozenih ljudi.to je za mene basmisleno,zivotinje su ziva bica,i one imaju dusu.
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyFri Oct 26 2007, 21:40

aida (citat):
pa ovdje mnogi kad treba pomoc nekoj zivotinji uporedjuju to sa ljudima i kazu zasto bismo pomagali zivotinjama,kad ima toliko ugrozenih ljudi.to je za mene basmisleno,zivotinje su ziva bica,i one imaju dusu.

Ma draga Aida, u vecini slucajeva ti sto govore sto ne pomazemo ljudima su oni koji samo pricaju.... Ja te osobe nikad nisam vidjela da pomazu ljudima, a kamoli zivotinjama, al zato su uvijek spremni kritikovati tudje napore... Valjda je licna stvar hoces li pomoci ljudima ili zivotinjama... Ja licno biram oboje, al to je opet moj izbor... a za te sto mi tako kazu samo im se slatko nasmijem u lice
Na vrh Go down
aida
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptyFri Oct 26 2007, 22:05

ma znam ni ja se ne obazirem na te ljude.ja pomazem i jednim i drugim koliko mogu.ne zanima me misljenje takvih osoba.
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptySat Oct 27 2007, 13:57

aida (citat):
ma znam ni ja se ne obazirem na te ljude.ja pomazem i jednim i drugim koliko mogu.ne zanima me misljenje takvih osoba.

Naravno, tako nam je i najbolje... sve super
Na vrh Go down
Anush
aktivisti
aktivisti
Anush


Broj komentara : 13
Age : 41
Registration date : 2007-08-13

Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom EmptySun Dec 23 2007, 00:04

pa zar se ne moze nekako negdje skloniti dok se ne nadje dom,pa nisam se jednom posvadjala sa nadrndanim komsijama zbog kucica i maca koje sam sklanjala gdje sam znala,jednog cak kvarcnom sijalicom odmrzavala u podrumu pa mi nista nisu mogli.takvima se treba suprotstaviti a ne klepiti usima na njihovu prvu.
ja se nedam tako lako sa tom sortom ljudi Very Happy

valjda ce se neko naci i udomiti ga
Na vrh Go down
Sponsored content





Cuko u potrazi za domom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cuko u potrazi za domom   Cuko u potrazi za domom Empty

Na vrh Go down
 
Cuko u potrazi za domom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Promrzli cuko..
» mali cuko
» Mali slatki cuko....
» cuko s ulice u kuci
» Hitnoooo!!!!!!!!!! mali cuko trazi dom..

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Odrasli psi-
Idi na: