POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

Hitno se trazi dom!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost

Hitno se trazi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Hitno se trazi dom!   Hitno se trazi dom! EmptyMon Oct 15 2007, 04:03

Danas se ispred moje zgrade pojavila najljepsa pahuljica na svijetu! Ja sam je nahranila, djevojcice koje se tu igraju su je zbrinule preko noci, nadam se da se nece smrznuti. Stara je oko mjesec i po, po mojim procjenama.
Predivna je, umiljata i mekana kao pahuljica.
Mene stvarno interesuje da li je mozemo primiti u azil gdje bi imala makar 3 obroka dnevno, ili da joj obezbjedimo put negdje vani???
Strah me da joj neko ne zovne sintore ili da jadnica ne umre od hladnoce, jer kako vidim zima nam se opasno sprema.
Ima li iko ideju????
Hitno se trazi dom! VzFU2omZxOniexbx.v

Hitno se trazi dom! R9a_stBxG1kjxqQt.v

Hitno se trazi dom! O6senTR8Kwr1qz_N.v
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Hitno se trazi dom!   Hitno se trazi dom! EmptyMon Oct 15 2007, 11:22

LaRa.2311 (citat):
Danas se ispred moje zgrade pojavila najljepsa pahuljica na svijetu! Ja sam je nahranila, djevojcice koje se tu igraju su je zbrinule preko noci, nadam se da se nece smrznuti. Stara je oko mjesec i po, po mojim procjenama.
Predivna je, umiljata i mekana kao pahuljica.
Mene stvarno interesuje da li je mozemo primiti u azil gdje bi imala makar 3 obroka dnevno, ili da joj obezbjedimo put negdje vani???
Strah me da joj neko ne zovne sintore ili da jadnica ne umre od hladnoce, jer kako vidim zima nam se opasno sprema.
Ima li iko ideju????
Hitno se trazi dom! VzFU2omZxOniexbx.v

Hitno se trazi dom! R9a_stBxG1kjxqQt.v

Hitno se trazi dom! O6senTR8Kwr1qz_N.v

i sam znas kakvo je stanje u improviziranom azilu. niko nece ksebi da uzme kuce ili macu.
da ima gdje u azilu stavio bih sest kucica ostavljenih u kutiji ispod stepenista. nadam se da si vidjela na forumu.

i bit ce jos mnogo zrtava dok sarajevo ne bude imalo pravi azil.
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Hitno se trazi dom!   Hitno se trazi dom! EmptyMon Oct 15 2007, 15:07

Danas je vec nema!!!
Strah me da je neko nije odnio.
Potrazicu je jos danas, ali ista stvar se desila s jos jednim stenetom, preko noci je nestao...
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla

Broj komentara : 131
Registration date : 2007-08-16

KomentarNaslov komentara: Re: Hitno se trazi dom!   Hitno se trazi dom! EmptyMon Oct 15 2007, 16:42

...mozda su je djeca odnijela, pretrazi okolne kvartove...
ovdje djeca imaju obicaj uzeti (a ponekad i ukrasti neciju zivotinju) i odnijeti da se igraju, a posle zivotinjicu ostave bilo gdje...neki dan umalo nisu komsijinog macka odnijeli-hvala Bogu da je naisao djecak koji je prepoznao macka i otjerao curice koje su ga pokusavale ukrasti Twisted Evil
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi

Broj komentara : 242
Registration date : 2007-11-06

KomentarNaslov komentara: Re: Hitno se trazi dom!   Hitno se trazi dom! EmptyTue Nov 06 2007, 14:52

Pored bezbroj sadašnjih, djeca su naš najveći budući problem, jer je očito da izrastaju u debile!
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 110
Registration date : 2008-03-22

KomentarNaslov komentara: Re: Hitno se trazi dom!   Hitno se trazi dom! EmptyTue Mar 25 2008, 17:20

da li se pojavila,ili je mozda udomljena Smile
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Hitno se trazi dom!   Hitno se trazi dom! Empty

Na vrh Go down

Hitno se trazi dom!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Hitno! Macic trazi dom
» 8 kucica hitno trazi dom!
» dugodlaki macic trazi dom-hitno!
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!
» cicko mali razigrani macak HITNO TRAZI DOM