POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 POKLONI ZA BAJRAM

Go down 
+2
t_bejbe
velja
6 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptyThu Oct 11 2007, 22:18

ja sam danas dosla na ideju da nekako skupimo ko sta moze od hrane, igracaka, dekica, novina i da u azil odnesemo u subotu ili nedjelju i nase malisane obradujemo za Bajram....
Nekako, svi ce ici kod svoje rodbine, prijatelja, i ne zelim da se oni osjecaju zapostavljeno i zaboravljeno, jer nazalost mi smo im jedina porodica koju imaju

Pa sta mislite o tome?????????

Recite mi kad mozete i sta mozete pokloniti (igracku, dekicu, hranu, povodac) pa da ih idemo obradovati najkasnije u ponedjeljak????????????????
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptyFri Oct 12 2007, 11:35

LaRa.2311 (citat):
ja sam danas dosla na ideju da nekako skupimo ko sta moze od hrane, igracaka, dekica, novina i da u azil odnesemo u subotu ili nedjelju i nase malisane obradujemo za Bajram....
Nekako, svi ce ici kod svoje rodbine, prijatelja, i ne zelim da se oni osjecaju zapostavljeno i zaboravljeno, jer nazalost mi smo im jedina porodica koju imaju

Pa sta mislite o tome?????????

Recite mi kad mozete i sta mozete pokloniti (igracku, dekicu, hranu, povodac) pa da ih idemo obradovati najkasnije u ponedjeljak????????????????
da, jedini nas imaju.
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptyFri Oct 12 2007, 12:18

pa meni bi odgovaralo u nedjelju prije podne
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Gost
Gost




POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptyFri Oct 12 2007, 13:46

cekam da ostali jave kad mogu (ako uopce i hoce)
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptyFri Oct 12 2007, 15:02

Psima bi trebalo odnijeti hrane i keksića da se pocaste dobro ,pa se malo poigrati sa njima a ne odnijeti novina ili dekica... Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptyFri Oct 12 2007, 15:21

mislim da im treba i dekica jer su noci sve hladnije...
javite sta ste nakupili pa cu ja otici kupiti jos po nesto.
a meni vise odgovara nedjelja, ali ako se odlucite za subotu nece mi biti problem donijeti ono sto bude falilo
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptyFri Oct 12 2007, 17:34

ja mogu u nedjelju
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 36
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptyFri Oct 12 2007, 17:39

I ja mogu u nedjelju Smile
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySat Oct 13 2007, 13:40

sta da kupim? hranu i... sta im je najvise potrebno? imam i nekih novina koje trebam donijeti. hoce li neke igracke ili da kupim neki povodac i ogrlicu ili neku dekicu... s tim da mi je budzet ogranicen Smile
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySat Oct 13 2007, 20:03

ovako...azil je u krizi i sa novinama i sa kartonom, danas smo Kata(@audiophila)i ja isle i to je ono sto je ocigledno..
zalihe hrane su na izmaku, nekih dekica ima, cini mi se da dekice nisu toliko hitne..
ali standardno...HRANA, NOVINE i KARTONI!!! NIKAD DOSTA!!!!
naravno obradovali bi se strasno i kojoj igrackici danas su slatkisi poblentavili od dragosti za plasticnom casom, a kako bi se samo obradovali nekoj loptici ili necem slicnome I love you
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySun Oct 14 2007, 00:18

oki, onda cu neku igrackicu da kupim... donijela bih ja sta od svoje nere, ona toga ima puno ali sve je ocofano i izgrizeno Smile

kad da dodjem? meni bi najbolje odgovaralo oko 11
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Gost
Gost




POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySun Oct 14 2007, 02:46

ako se ne mozemo dogovoriti da se nadjemo svi zajedno, neka ode svako pojedinacno.
ja cu donijeti novina....
i nesto da grickaju, da se malo pocaste.
Ne znam stvarno sta cemo za hranu????????
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySun Oct 14 2007, 10:20

kupit cu ja vrecu hrane. i hajte ako mozete da dodjete oko 11 jer ja nikoga ne znam i nezgodno mi je da se motam sama po dvoristu i smetam onom ciki...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySun Oct 14 2007, 10:29

ja cu onda otici nekad kasnije danas (juce sam pomagala / volontirala na drugom mjestu 13h...) jer sam jos krepana.
Onda cu kupiti hrane, agrikom je najjetiniji. Sto se tice kartona, imaju dvije brze dugorocnije opcije:
1. otici do gekoma (C vila, 100m iza vjetrenjace ne na glavnoj ulici) i iz njihovog kontejenera donijeti kartona (vec sam to radila, a Veljo s njima i ima dogovor o tome). Samo da napomenem, ovo je njihov kontejner samo za karton, veliki i otvoreni
2. provjeriti sa Melitom i Silvom koga u Vila Park pitati za kartone. Silva mi je rekla 2x da su oni nudili da prikupljaju kartone za azil
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySun Oct 14 2007, 10:32

a gdje ti je taj agrikom?

ja sam se ponadala da cemo se malo poigrati sa pesekima Sad
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySun Oct 14 2007, 10:35

Dijanam (citat):
ja cu onda otici nekad kasnije danas (juce sam pomagala / volontirala na drugom mjestu 13h...) jer sam jos krepana.
Onda cu kupiti hrane, agrikom je najjetiniji. Sto se tice kartona, imaju dvije brze dugorocnije opcije:
1. otici do gekoma (C vila, 100m iza vjetrenjace ne na glavnoj ulici) i iz njihovog kontejenera donijeti kartona (vec sam to radila, a Veljo s njima i ima dogovor o tome). Samo da napomenem, ovo je njihov kontejner samo za karton, veliki i otvoreni
2. provjeriti sa Melitom i Silvom koga u Vila Park pitati za kartone. Silva mi je rekla 2x da su oni nudili da prikupljaju kartone za azil
ako mozes, danas pokupikartone kod avona
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySun Oct 14 2007, 20:47

Kako je bilo danas?? Very Happy
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySun Oct 14 2007, 23:11

ja sam bila oko 11:30. u azilu nije bilo nikoga, tako da sam samo ostavila stvari kod onog cike. Sad

donijela sam im kutiju novina, malu vrecu hrane (nisam imala vise para) i nekoliko igracaka. nadam se da ce im se svidjeti. javite mi kada se prvi put poigraju sa njima... :bravo:
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Gost
Gost




POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptySun Oct 14 2007, 23:53

ja nazalost zbog zdravstvenih problema nisam mogla danas, ali sutra idem. Nosim novine i hranu, i koju igrackicu.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptyTue Oct 16 2007, 16:26

napokon se pokrenula i otisla iz svog sela u pravcu grada...
kupila sam veliku vrecu hrane i poprilicno velikih konzervi. I donijela novina. Znam da ne moze biti puno dana jer je pasa poprilicno...
ali je dvoriste neobicno uredno Smile. Cija je to zasluga? Svaka cast u svakom slucaju
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM EmptyWed Oct 17 2007, 00:38

pa dobro, jel se iko poigrao sa njima sa onim igrackama? svidjaju li im seeeeee :bravo:
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Sponsored content





POKLONI ZA BAJRAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLONI ZA BAJRAM   POKLONI ZA BAJRAM Empty

Na vrh Go down
 
POKLONI ZA BAJRAM
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Bajram
» Kurban bajram
» Bajram Serif Mubarek Olsun

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: