POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 STENE SAMOJEDA!!

Go down 
+3
arijana
D.
tinchy
7 posters
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptyWed Oct 10 2007, 12:06

Dragi Forumashi, upravo me zvala sestra iz Mostara. Inace ona tamo studira i danas je isla zbog fakulteta. Prvo kad sam se javila pitala me je da li ima neko od Forumasha ko je u Mostaru. Rekla sam da ne znam, potom mi je objasnila kako su nasli stene SAMOJEDA ili nesto sl. toj vrsti samo je crnkaste boje. Otprilike staro nekih 15-30 dana. Pitala sam je sta ce da urade s njim? Ona je rekla da ne zna jer ona dolazi busem i ne moze ga povesti sa sobom. Da li je neko iz Mostara ko bi ga privremeno udomio ili cak za stalno??

P.S. Vidjen je na Univerzitetu "Dzemal Bijedic"-pocetak kampusa.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptyWed Oct 10 2007, 13:15

tinchy pa neka stene ubace u kutiju i dovedu..pogotovo ako je tako malo..nemoj se ljutit ali kad sam bila u Hercegovini kad sam kao mala isla kod rodbine u busu sam prtljala mace, cuke, kornjace isl. u kutijama Wink
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptyWed Oct 10 2007, 13:27

D. (citat):
tinchy pa neka stene ubace u kutiju i dovedu..pogotovo ako je tako malo..nemoj se ljutit ali kad sam bila u Hercegovini kad sam kao mala isla kod rodbine u busu sam prtljala mace, cuke, kornjace isl. u kutijama Wink

Moja sestra je vec krenula za SA, ali je stene ostalo sa onim studentima dole.. Oni ce ga valjda zbrinuti.. I nemam se sta ljutiti...
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySat Oct 13 2007, 23:49

sad u subotu cu ja u mostar ako je problem prevoz. EJ LJUDI OTKAD NISAM OVDJE BILA Very Happy.

uglavnom, u subotu radi faxa ja moram u mo svakako pa ga mogu pokupiti da ga dovedem ali sa ova svoja dva hajvana ja ga nemam gdje Sad. pa eto...

edit: uh ne vidjeh vec je zbrinuto.
Na vrh Go down
rinna
novi kolačić :)
novi kolačić :)
rinna


Broj komentara : 4
Age : 32
Registration date : 2007-10-06

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySun Oct 14 2007, 01:02

ako je fkt samojed onda ocu ja Smile
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySun Oct 14 2007, 01:06

Pa jel' cuki sad nadjen dom u Mostaru ili nije?

Ja kako shvatih, nije jos nadjen dom, samo se trenutno studenti brinu za njega...?
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySun Oct 14 2007, 01:08

Darius_Maximus (citat):
Pa jel' cuki sad nadjen dom u Mostaru ili nije?

Ja kako shvatih, nije jos nadjen dom, samo se trenutno studenti brinu za njega...?

Ne znam da li je.. Ali je ostao s njima ne vjerujem da bi ga ostavili na ulici. Vidi se da je kucni cuko, jer leti za svakim, mase repicem.. Meni po sestrinom opisu isto kao Newfoundland. Ali eto ko zna sta je.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySun Oct 14 2007, 01:15

tinchy (citat):
Darius_Maximus (citat):
Pa jel' cuki sad nadjen dom u Mostaru ili nije?

Ja kako shvatih, nije jos nadjen dom, samo se trenutno studenti brinu za njega...?

Ne znam da li je.. Ali je ostao s njima ne vjerujem da bi ga ostavili na ulici. Vidi se da je kucni cuko, jer leti za svakim, mase repicem.. Meni po sestrinom opisu isto kao Newfoundland. Ali eto ko zna sta je.

Ma rekoh cisto da pitam, jer se vodi kao za udomljavanje, a arijana se ponudila da ga usvoji... Smile
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySun Oct 14 2007, 10:53

Pa ako vec ide Cuko je na pocetku kampusa. Univerzitet "Dzemal Bijedic". Vjerujte, da ne znam.. Nadam se da su ga udomili. Ali ako ona zeli neka provjeri ima li ga..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySun Oct 14 2007, 14:28

uh usvojila bi ih ja sve al mama ce se frapirat. samo sam se ponudila da ga dovezem ako je to bio problem a ovdje vec ima neko ko ce ga uzeti sebi :S.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySat Nov 17 2007, 02:48

je li ovo zatvorena tema? ako nije evo moguceg kandidata

Pozdrav! Ukoliko neko zeli pokloniti psa rase haski, samojed, retriever, terijer, njufaundlender ( dakle rase izvan uobicajeno agresivnih vucijaka, pit bul terijera, rotvajlera, dobermana i sl. ) od 10 mjeseci do godine i pol starog, ili cak stene ali SAMO ako je nauceno na stan i higijenu, molim neka se javi na moj mail kancelar@gmail.com.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySat Nov 17 2007, 14:59

ja sam napisala mail da se ima mnogo pasa za udomiti, ali nisam dobila odgovor. poslala sam link, i sve, ali odgovor nisam dobila confused
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySat Nov 17 2007, 15:07

nema veze, ne brini ako im treba jave se.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! EmptySat Nov 17 2007, 15:34

N e znam sta je bilo sa psom, taj dan je trebalo brzo reagovati ali moja sestra ne bi ni mogla dovesti jer su je izbacili iz busa, misleci da je neka druga djevojka.. Tako da bi to bas bilo, za sada mi ostaje sto se nadam da je mali nasao dom, a sigurno i jeste. Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





STENE SAMOJEDA!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: STENE SAMOJEDA!!   STENE SAMOJEDA!! Empty

Na vrh Go down
 
STENE SAMOJEDA!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» stene
» Stene na ilidzi!
» Pronadjeno stene
» Stene slatko malo...
» Pronadjeno stene labradora

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: