POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 groblje kucnih ljubimaca

Go down 
+2
Pitdog
maya_o
6 posters
AutorPoruka
maya_o
aktivisti
aktivisti
maya_o


Broj komentara : 18
Age : 37
Location : sarajevo
Registration date : 2007-09-16

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptyThu Oct 04 2007, 01:13

bas danas gledam na drugom forumu o psima diskusiju na ovu temu. izgleda da ce beograd dobiti takvo groblje. ne mogu da zamislim da ce me moj medo jednom napustiti, a kad se desi, ne bih da ga zakopam bilo gdje. moze ga neko iskopati. npr druge zivotinje ili psi. ili da zovem komunalno? okrutno... sta ljudi kod nas rade sa tijelima umrlih kucnih ljubimaca? 'aj''mo (Smile) se ujediniti i nekako traziti da se napravi tako nesto kod nas. mislim da je stvarno potrebno...
mozda pricam gluposti i to vec postoji. ako da, gdje?
Na vrh Go down
Gost
Gost




groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptyThu Oct 04 2007, 01:16

NE POSTOJI!
bar ne u BiH
Bilo bi to lijepo, samo mi ne mozemo dobiti zemljiste za azil a ne da trazimo jos za groblje
nazalost tako je
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptyThu Oct 04 2007, 02:37

veterinari obicno, kada uspavaju psa, ponude vlasnicima da ostave tijelo radi seciranja na veterini Neutral kod nekih je to cak i pravilo, ne zele cak ni obaviti sto su duzni, bez toga...
Na vrh Go down
maya_o
aktivisti
aktivisti
maya_o


Broj komentara : 18
Age : 37
Location : sarajevo
Registration date : 2007-09-16

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptyThu Oct 04 2007, 08:29

nije sjajno rjesenje, al po meni opet bolje nego zakopati ga da ga drugi nanjuse i izrove. ali sta ako psa ne uspavaju, tj ako umre prirodnom smrcu?
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptyThu Oct 04 2007, 09:47

Pa... Onda se sama snalazi. Znam za ovo oko uspavljivanja, jer sam imao niz neugodnih situacija kada sam morao da uspavam svog boksera. Naravno, nisu dobili tijelo.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptyThu Oct 04 2007, 11:16

... ja bi iskreno receno vise volila da jednog dana (daaaaaleko bilo) ga neko iskopa (neka zivotinja ) nego da ga neko recka, razrezuje, pakuje mu organe u tegle s formalinom itd..
eno planina oko Sarajeva Bogu hvala koliko hocete..
meni kad je hrcak uspavan na veterini htjeli ga oni ostaviti sebi, reko hvala lijepo ja cu se pobrinuti za to i zakopala sam ga na Darivi...
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptyThu Oct 04 2007, 17:49

D. (citat):
... ja bi iskreno receno vise volila da jednog dana (daaaaaleko bilo) ga neko iskopa (neka zivotinja ) nego da ga neko recka, razrezuje, pakuje mu organe u tegle s formalinom itd..
eno planina oko Sarajeva Bogu hvala koliko hocete..
meni kad je hrcak uspavan na veterini htjeli ga oni ostaviti sebi, reko hvala lijepo ja cu se pobrinuti za to i zakopala sam ga na Darivi...

A joj... prava si dusica
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptyThu Oct 04 2007, 18:11

Meni je sreca bila pa imam nesto prostora oko vikendice, tako da moj dobri stari Bill gore zaista pociva u miru.
Na vrh Go down
pupy
novi kolačić :)
novi kolačić :)
pupy


Broj komentara : 4
Registration date : 2008-08-16

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Groblje kućnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptySun Aug 17 2008, 02:33

Pupy saoseća sa Vama i poziva Vas da posetite sajt http://www.grobljekucnihljubimaca.net/ u nadi da ćete možda ublažiti bol za Vašim omiljenim kućnim ljubimcem tako što ćete ovekovečiti uspomenu na njega... pajki
Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptySun Aug 17 2008, 10:17

pupy (citat):
Pupy saoseća sa Vama i poziva Vas da posetite sajt http://www.grobljekucnihljubimaca.net/ u nadi da ćete možda ublažiti bol za Vašim omiljenim kućnim ljubimcem tako što ćete ovekovečiti uspomenu na njega... pajki
Sad
imamo problem gdje ukopati ili kremirati kucnog ljubimca. mozes li nam u tom smislu pomoci?
Na vrh Go down
pupy
novi kolačić :)
novi kolačić :)
pupy


Broj komentara : 4
Registration date : 2008-08-16

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptySun Aug 17 2008, 13:25

Nazalost ne mogu ovo je virtuelno groblje kucnih ljubimaca.
Ja ti mogu pomoci da sacuvas uspomenu na njega tako sto ces mi poslati fotografiju i spomen text
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptySun Aug 17 2008, 15:18

pupy (citat):
Nazalost ne mogu ovo je virtuelno groblje kucnih ljubimaca.
Ja ti mogu pomoci da sacuvas uspomenu na njega tako sto ces mi poslati fotografiju i spomen text
virtualno mozemo sto god hocemo.
imamo problem sa svadnevnim zivotom i umiranjem.
u mom susjedstvu je iz plitko iskopane jame, u parku pored glavne sarajevske ceste, izvirivala sapica zakopane pudle, pa se moralo dodatno zemlju nabacivati.
Na vrh Go down
pupy
novi kolačić :)
novi kolačić :)
pupy


Broj komentara : 4
Registration date : 2008-08-16

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Groblje kućnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptyThu Aug 21 2008, 02:25

Izvinite, ja sam upravo iz nemoći da rešim probleme takve vrste, jer sam i sama svog ljubimca sahranjivala iza garaža zgrade u kojoj stanujem, npravila sajt da ga ovekovečim, a on neka počiva u miru.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca EmptyFri Aug 22 2008, 01:59

pupy (citat):
Izvinite, ja sam upravo iz nemoći da rešim probleme takve vrste, jer sam i sama svog ljubimca sahranjivala iza garaža zgrade u kojoj stanujem, npravila sajt da ga ovekovečim, a on neka počiva u miru.

sve je to lijepo, ali mi se ovdje bavimo konkretnim stvarima, a ne nekim tamagochi grobljima ili ljubimcima. ako vec hoces da pomognes postavi kakav baner ili nesto slicno, tako da ljudi mogu donekle ublaziti tugu spasavanjem zivota drugoj zivotinji - tj. usvajanjem novog ljubimca.
Na vrh Go down
Sponsored content





groblje kucnih ljubimaca Empty
KomentarNaslov komentara: Re: groblje kucnih ljubimaca   groblje kucnih ljubimaca Empty

Na vrh Go down
 
groblje kucnih ljubimaca
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Slike vasih kucnih ljubimaca:):)
» Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: