POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!

Go down 
+8
jaca
DaDa
Darius_Maximus
D.
53m!r
Hitman
t_bejbe
tinchy
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! Empty
KomentarNaslov komentara: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptySun Sep 16 2007, 14:24

Eh, ovako.. Sinoc sam ja negdje oko 19:30 hranila zenku tornjaka, koja se okotila prije nekih 20 dana. Mala je umiljata pravo i ja sam bila jedina koju ne zna a da nije lajala na mene. Odnijela sam joj 2 konzerve hrane i ona je to spucala u sekundi. Prelijepa je.. Mislim da ima negdje 1-2 god. ne vishe. Kucice nisam vidjela jer su sakriveni a i jos su mali da bi hodali svukuda. Ja stvarno ne znam sta bih uradila sa njom... Napustena je i stvarno mi ju je zao Sad Sad Samo ne znam kako bi je neko mogao ostaviti na ulici Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , da li je bila ostavljena skotna to ne znam No Ljudi moji, da li ima neko ko bi nju i kucice mogao privremeno uzeti. Ja ewo trazim kod poznanika ali niko nema kucu i dvoriste a za stana kujica je malo velika.. Da li je iko moze uzeti k sebi na privremeno??? NEMOJMO PUSTITI DA I ONA I BEBE ZAVRSE U SINTERAJU!!! Raspitajte se u svojoj okolini i dajte sve od sebe.. Ja ovo jos ne smatram zavrsenim sve dok joj ne nadjem dom.. Nadam se da cu naci nekoga ko je moze uzeti..

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! Swatkicaeb7-1
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptySun Sep 16 2007, 15:33

Da znam ikoga sa kucom a da po sto puta nisam pitala hoce li psa ja bih ti pomogla Sad
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe

Broj komentara : 173
Registration date : 2007-08-09

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptySun Sep 16 2007, 18:09

jesi li sigurna da je pravi tornjak? poznajem jednog ciku koji uzgaja tornjake pa ga mogu pitati moze li ih on uzeti.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptySun Sep 16 2007, 20:51

t_bejbe (citat):
jesi li sigurna da je pravi tornjak? poznajem jednog ciku koji uzgaja tornjake pa ga mogu pitati moze li ih on uzeti.

Meni vala izgleda ko tornjak, ako zelis mozemo otici da vidis... Samo mi se javi na PM. Ja sam 99% sigurna da jeste, ali ne znam jesu li kucici cistokrvni tornjaci, nisam ih vidjela.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman

Broj komentara : 364
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptySun Sep 16 2007, 21:04

Ljudi poduzimajte nesto nemojte dopustiti da završi loše evo i ja sam se koliko toliko zasad pobrinuo za zenku koju sam nasao ,sutra je vodim nasterilizaciju...
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptySun Sep 16 2007, 23:02

Ja sutra idem da joj dam hrane, mada je hrane ljudi tamo gdje je ona.. Dusa draga preslatka je i pravo umiljata ali ewo koga god pitam moze li je uzeti bar dok kucici mogu na udomljavanje, ali niko nece Sad Sad Sad Sad Sad No No No No
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 53
Registration date : 2007-09-13

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 00:13

ja bi mogo samo mladunce musko tetku uzet !!!
et pa ako bude moglo kontaktiraj me
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 00:15

Vidis da ima,jesi pitao tetka?
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 00:20

jesam on ima sve uslove za tornjaka
javi mi
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 00:23

Ako ce ti vec tetak uzimati psa mislim da on treba doci licno do tinchy i dogovoriti se sve.
Tinchy ti nemas pojma koliko bi oni mogli biti stari???
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 00:35

Ljudi moji, zenka je stara izmedju 1-2 god. a mladunci su stari tek oko 20-25 dana. Nisam sigurna, ja mislim da bi trebali bar sacekati jos kojih dvadesetak dana pa da onda odvojimo mladunce na udomljavanje.. Takodjer nisam sigurna jesul mladunci cistokrvni tornjaci nisam ih vidjela jer su sakriveni ali posto sutra idem kod zenkice javim vam!! Semire javicu ti sve preko PM.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 00:36

Ok, ovo je hitno da ne moze hitnije!!!
zamolit cu tinchy da ne govori detaljno lokaciju gdje se cuko nalazi jer sam dobila par poruka da su na sarajevo-x-u kruzili lesinari koji su sinterima dojavljivali lokacije cuka, zato ko god sta hoce da pomogne ovoj jadnici neka se javi tinchy preko pm-a, ok....

Semire, provjeri s tetkom, kad tinchy vidi koliko su bebe i ako eventualno mogu da idu onda da i tetak dodje da ne bude sistem hvala lijepo ali daleko mi bilo, jer koliko god mi nekada zeljeli pomoci i trazimo ocajnicki bilo kakve alternative, ipak treba utvrditi da ta alternativa ne bude s ishodom kao i pocetna situaciji, a to su cuke na ulici..

Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 00:39

procitala sam to na sarajevo-x Evil or Very Mad
Ma mislim da nisu cistokrvni, nije to ni bitno, ali to je dokaz da je neka zivotinja od covjeka pustila na ulicu jedno tako divno stvorenje. Fuj
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 00:47

Ewo i ja sam to citala na sarajevo-x. Zato i dosad nisam ni rekla gdje su bebe i mama njihova. I love you Dunja, ako zelis mozes ti sa mnom prvi put otici.. Ja idem sutra ali tacno ne znam kada. Poslije skole vjerovatno. Javi mi se na PM, ako zelis sa mnom pa da odemo, a ako ne mogu i ja sama bar da ih nahranim. Vjerujte dobri ljudi je cuvaju i daju joj hranu, mislim da nece biti problema da ona tamo bude malo duze vremena. Ali da jos jednom kazem mala je umiljata skroz I love you I love you I love you
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 00:54

ej ako bude muskog da jednog uzmem za tetka pa da se dog pa da dodje on sa kombijem po njega
post je vec jednog imao ali mu je to bio od kcerkinog muza pa su se sad oni uselili i uzeli ga
a on bi volio josh jednog imas uslove extra i super mu je
tacno na kromolju gore
imace u drustvo ZGEMBU kojeg smo dobili kad je bio beba ja ga ucio da hoda sve se kotrljo bio debel joooj
kako je samo bio swadak
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 15:49

imal tornjaka??? xD
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 18:06

Jeste sigurni da je ženka 100% čistokrvni tornjak?

Jer ako jeste mislim da joj mozemo lakše puno naci dom,a i ovo me zanima da se vec mogu poceti raspitivati okolo Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 20:17

dobro mladenje njoj, a sta je sa bebicama koji sigurno nisu cistokrvni.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 20:39

LaRa.2311 (citat):
dobro mladenje njoj, a sta je sa bebicama koji sigurno nisu cistokrvni.

Kako mislis dobro njoj,zasto si tako sigurna da je dobro njoj,ha?
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 21:45

Semire ipak poslije nekog razmisljanja mislim da nije Tornjak za vas, jer je vama bitna samo rasa... I da bebice nisu cisti tornjaci, oni su kao sivkasti. A ona je 99% tornjak,,, to ne mislim samo ja vec i svi koji je hrane i brinu se o njoj. Danas sam joj nosila hranu malo je lajala al me prepoznala pa mi se dosla maziti... Dala sam joj jedan stapic mali i jedan veliki za desert a ona uzela mali i ja kazem dodji ewo ti veliki stapic a ona pljune onaj mali i zgrabi ovaj veliki stapic! Hehehe Laughing Preslatka je.. Izvini Semire al ja mislim po svemu da je vama bitno samo da je rasno!! Kod mene to ne pali..
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 23:42

e stvarno si bukvalac.
Mislila sam dobro, njoj ces naci dom jer je cistokrvna a sta ces sa kucicima???
ccccccccccc Shocked
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 23:50

pa moras me shvatit tetak mi je imao tornjaka i jako mu se svidio i zeli ponovo sta sam ja tu sad kriv
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyMon Sep 17 2007, 23:54

pa stenci svakako nisu cistokrvni, pravi ljubitelj pasa ne gleda jel rasni ili ne, moj Bonny je bio ostavljen u vreci i mjesanac je i dan danas tvrdim da ljepseg psa od njega nema. A kad vidim nekog lovackog (bonny je mjesanac lovackog i bog te pitao) takva me tuga strefi. Pitanje: jel tvom tetku bas bitno da dobije tornjaka ili psa? Velika je razlika...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyTue Sep 18 2007, 00:17

Znam ja da je najvažnije zbrinuti malene kućiće i moramo se potruditi u tome,još samo da je saznati koliko ih ima pa ih fino poslikati i već primati rezervacije za njih.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! EmptyTue Sep 18 2007, 00:30

ja recimo ovo gledam ovu cijelu slijedecu situaciju na slijedeci nacin...
mi smo ljudi mladi/stari koji se brinu za napuštene životinje, nismo napisali borba za opstanak mjesanaca, nego borba za opstanak i obezbjeđivanje kakvo takvog pristojnog života za napuštene životinje, u ovom slučaju pse od kojih je istina većina mješanaca,
ipak kad malo pogledamo vani jako je veliki broj rasnih napuštenih pasa koji su za njih lutalice, i nemojte me krivo shvatiti ali mislim da je davno proslo to rasni/mjesanac po pitanju napustenih zivotinja, jer i to je opet neka diskriminacija,
smatram da je u cijeloj ovoj sitaciji najvaznije spasiti i tu jadnicu i njene bebe, a ako ce se semirov tetak brinuti o njoj kako treba, mislim da je apsolutno periferno to sto je on hoce sto je rasna,
jeste bitno boriti se za ajmo reci izjednacenje statusa mjesanaca i rasnih cuka, ali da bi se to postiglo potrebno je upravo poceti gledati lutalicu općenito kao stvorenje kome je potrebna pomoc, a bas mi se cini da nam je ovaj slucaj savrseni primjer tog jedinstva gdje imamo mamu rasnu i bebe mjesance,
pa kad bi vidjeli kolike su bebe, ako Bog da da udomimo i njih i mamu, a najvažnije je da nađu ljude koji će se o njima s ljubavlju brinuti...

p.s. jako je nezahvalno natezati se oko ovoga, mislim razumijem konkretno sada semirovog tetka, eto zamislite da ste imali recimo labradora i ugine vam i vi bi sad labradora i tacka jer imate krasno sjecanje na jednoga, to je apsolutno razumljivo, barem meni...
a sto se tice mjesanaca....neko ko zeli pomoci taj ce i pomoci, taj ce uzeti i najruznijeg psa na svijetu jer njemu taj isti ce biti najljepsi..sve je to do nas, tu se prepoznajemo ko smo i sta smo...

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!   OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!! Empty

Na vrh Go down

OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!
Na vrh 
Stranica 1/5Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Okotila se kujica na Chwilli
» Izgubljena dva tornjaka
» trazim stene tornjaka
» trazim stene tornjaka ili retrivera
» CRNI PAS LICI NA TORNJAKA! SLUSA KOMANDE!!!!