POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hitno trebam udomiti dva mačića

Go down 
AutorPoruka
Minja
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-09-20

Hitno trebam udomiti dva mačića Empty
KomentarNaslov komentara: Hitno trebam udomiti dva mačića   Hitno trebam udomiti dva mačića EmptySun Jun 21 2009, 15:40

Imam odraslu macu koja se okotila prije 7 sedmica. Od njih pet, samo su dva prezivjela. Hitno ih moram udomiti jer pored velike mace imam jos jednu macu i macka. Nije mi lako, znam. Dva su vesela, zdrava macica i ako ima neko da bi zelio macu ili macka neka mi se javi ovdje na forumu, a moze i na mail mimmy_elle@hotmail.com ili na broj 062/ 139 588. Voljela bih da im nadjem topli dom. Nalazim se u Sarajevu. Kratki video macica mozete vidjeti na sljedecem linku:
https://www.youtube.com/watch?v=0dsovWk8CTc

Slike (zajedno sa videom) mozete pogledati na oglasniku, na sljedecem linku:
http://www.market.ba/oglas/347993
Na vrh Go down
Minja
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-09-20

Hitno trebam udomiti dva mačića Empty
KomentarNaslov komentara: Jos jedan macic   Hitno trebam udomiti dva mačića EmptyFri Jun 26 2009, 00:25

Tigrasti macic je udomljen. Jos lijepi bijeli macic ceka svog novog vlasnika ili vlasnicu. Smile
Na vrh Go down
Minja
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-09-20

Hitno trebam udomiti dva mačića Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno trebam udomiti dva mačića   Hitno trebam udomiti dva mačića EmptyMon Jun 29 2009, 00:35

Udomljen i bijeli macic. Sretni smo Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Hitno trebam udomiti dva mačića Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno trebam udomiti dva mačića   Hitno trebam udomiti dva mačića Empty

Na vrh Go down
 
Hitno trebam udomiti dva mačića
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Malenu macu
» Maca mala crno bijela za udomiti
» DJEVOJKA ZELI UDOMITI PSA-molim brz odgovor gospodine Velja

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: