POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Na Otoci ostavljeni kucici

Go down 
+6
bekac84
Anela
samra_h
puppylove83
amy_83
velja
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyWed Feb 04 2009, 15:02

Imamo slike psica ako bude trebalo za socijalnu sluzbu. Pretpostavljam da je mali kao opasan jer niko od djece nece da kaze prezime. Javi molim te ako bude novih informacija
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyWed Feb 04 2009, 15:29

Ma ček drugi razred osnovne a opasan Shocked to mi neide jedno sa drugim....cccc...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyWed Feb 04 2009, 15:33

Vjerovatno su mu roditelji opasni, mada za sve postoji granica a ovo je prevrsilo svaku granicu.
Na forumu sarajevo-x.com sam procitala savjete da se obavijesti udruzenje prijatelji zivotinja pa da oni pravno pokusaju ovo ganjati. Mislim da ovo ne treba ostati samo na prici i da treba pokrenuti sve pa i MUP KS. Sta misle ostali?
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyWed Feb 04 2009, 15:37

mup kontaktiran...soc.sluzba također...niko nema veze sta treba raditi..ostali su svi zbunjeni
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyWed Feb 04 2009, 15:44

U MUP-u Kantona Sarajevo radi Miokovic, on je glasnogovrnik , zadnji put kad smo radili stopiranje odstrijela pasa u Sarajevu i mislim da je bio dosta zasluzan sto je odstrijel sprijecen. Pokusacu doci do njega jer ga moja kolegica poznaje pa vam javim.
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyWed Feb 04 2009, 15:46

ja bi zamolila moderatore da skinu br. tel djevojcica
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyWed Feb 04 2009, 16:33

Na forumu sarajevo-x.com kazu da su kontaktirali policiju i da se svi ogradjuju da to nije u njihovoj nadleznosti.Ne mogu da vjerujem!
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyWed Feb 04 2009, 19:34

Ovo sve postaje jako "prljavo"..ja se ogradjujem od ovoga...vise se ne zna sta je istina a sta nije....ko zeli neka salje slike u medije...samo zelim da se ispravim...ispostavilo se da dijete nije Rom! toliko od mene na ovu temu
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyWed Feb 04 2009, 23:10

Greska je bila uopce kucice ostavljati djeci" da se brinu o njima" kad mi svi dobro znamo kakva su danasnja djeca! u buduce,kad nadjemo zivotinje o kojima se nema ko brinuti,predlazem da ih odvedemo veterinaru i uspavamo-BAR CE DOSTOJANSTVENO NAPUSTITI OVAJ SVIJET a ne da ih prepustamo na milost ne milost oovoj bolesnoj gamadi!
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 10:53

Leni (citat):
Ovo sve postaje jako "prljavo"..ja se ogradjujem od ovoga...vise se ne zna sta je istina a sta nije....ko zeli neka salje slike u medije...samo zelim da se ispravim...ispostavilo se da dijete nije Rom! toliko od mene na ovu temu

Ne znam sta je ovdje upitno kao "istina"!!! Trebala si ici sa nama pa da vidis taj uzas svojim ocima, ili da ih kupis razbacane i uginule sa nama. Uzasna je jedino cinjenica kakav smo mi sebican i pogan narod!
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 11:08

Citam sve ovo..
u cemu je problem, da li je dijete Vedran ili nije?
ako jeste vrlo lako ce biti otici u subotu i lijepo kada se djeca igraju naci Vedrana, ja cu otici.
Broj dva, nakon sto se Vedran nadje, onda ce nas lijepo Vedran odvesti svojim roditeljima, pa kada shvate da nece njihovo dijete odgovarati nego da ce policija njih opalit po usima vidjecemo sto cemu vise ikad pasti na pamet da ih suta.
Hoce iko sa mnom u subotu?otici cemo prije toga u policiju, ne znam da li je za Otoku nadlezni MUP onaj kod Marsalke?
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 11:18

Juce je Amela isla da pokusa naci preostale pse. Nasla je 2 ali im nije mogla prici da ih izvadi... Sad Bila je prisutna i Belma i njena mama i kako su rekle Ameli, Belmu je zvala neka djevojka koja joj je prijetila da ce joj zvati policiju i da ce motati platiti kaznu od 500-5000KM. Ko je djevojka nema pojma. Treba skloniti brojeve sa foruma pa molim moderatora da to ucini!!! Dunja ja sam za odlazak u subotu ali ne znamo kako cemo doci do tog Vedrana jer kako su Belma i onaj mali sto je bio sa njom rekli, oni su vec isli do njegovih roditelja koji su ih otjerali! Svi se boje tog malog i njegovog tate. Sumnjam da ce nam sada nakon svega sa ovim pozivom i prijetnjom reci ko je i gdje je Vedran Sad AL VRIJEDI POKUSATI Wink
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 11:24

Ljudi nemojte uznemiravati i prijetiti Belmi jer je ona pokusala da ih spasi, 4 puta je isla do SOS-a i kod Melite ali kaze da su je otjerali i rekli da se snadje. Ona je samo pokusala pomocik, nije ih tukla, maltretirala itd zato prestanite zvati curu jer s tim samo izazivate probleme jer nam nece htjeti nista reci vise ako nam bude trebalo. Zato vas molim da PRESTANETE zvati curu a moderatora molim da hitno skloni brojeve mobitela i slike djevojcica.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 13:01

Ovo je grozno,Dunja ako sam ti ja od kakve pomoći ići ću s tobom Smile
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 13:09

Pa jesmo li stvarno takvi maheri da umjesto da zovemo Vedrana i njegovom slavnog oca, poceli smo maltretirati dijete koje je pokusalo da ih spasi??
vi koji zovete Belmu, postici cete to da dijete kad vidi slijedeci put nece ni pokusati da ih spasi! to je jedino!
nego, umjesto toga, ko je za pokusaj da se dodje do Vedrana neka mi se javi
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 13:25

Ja sam svakako ZA!
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 13:33

D. (citat):
Pa jesmo li stvarno takvi maheri da umjesto da zovemo Vedrana i njegovom slavnog oca, poceli smo maltretirati dijete koje je pokusalo da ih spasi??
vi koji zovete Belmu, postici cete to da dijete kad vidi slijedeci put nece ni pokusati da ih spasi! to je jedino!
nego, umjesto toga, ko je za pokusaj da se dodje do Vedrana neka mi se javi
Ima glupih ljudi Evil or Very Mad uglavnom ja bi i na udomljavanje i sa tobom... tongue
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 14:44

Evo dobila sam sliku od Amele gdje je nasla preostala dva mrtva psica Sad Uopste se ne moze doci do njih Sad

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Dvapreostalamrtvakucica1
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 19:32

Prenosim poruku:
"tri kucica (izgleda da je to ostatak onih sa otoke) su kod praonice slon. Tarik u sam dao zamjenu za majcinomlijeko da ih nahrani. oni koji su bili zainteresirani za njih neka se jave"Tariku na 061 709 288
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 20:21

Leni proslijedila sam broj curi koja je htjela te kucice uzeti sad ce ona zvati Tarika! Joj bila bih presretna da su to ta tri kucica. Ko je napisao ovu poruku?
Na vrh Go down
Leni
aktivisti
aktivisti
Leni


Broj komentara : 24
Registration date : 2009-02-03

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 20:30

Anela (citat):
Leni proslijedila sam broj curi koja je htjela te kucice uzeti sad ce ona zvati Tarika! Joj bila bih presretna da su to ta tri kucica. Ko je napisao ovu poruku?

Cika Veljo!

Veceras gledajte "U ime naroda" Josipa Pejakovica...Eko glavna zvijezda Cool
Na vrh Go down
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyThu Feb 05 2009, 20:37

Super! Obevezno gledam!!
Na vrh Go down
bekac84
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 42
Age : 39
Location : Grbavica
Registration date : 2008-12-26

Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 EmptyFri Feb 06 2009, 11:05

E sada treba naci dom za svakog kucica sto prijeeee Smile

Ocisceni su od glista, vakcinu ce primiti za 7 dana..

Hitno je da se nadje udomitelj...Pomozite molim vas!!! Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na Otoci ostavljeni kucici   Na Otoci ostavljeni kucici - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Na Otoci ostavljeni kucici
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» NESRETNI KUCICI
» Kucici u Dobrosevicima
» Ostavljeni macici koji jos nisu ni progledali!
» STENE U KUTIJI NA TRAMVAJSKOJ STANICI NA OTOCI!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: