POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dženi

Go down 
+9
t_bejbe
rinna
Hitman
velja
DaDa
jaca
tinchy
selmich
D.
13 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost




Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptyMon Oct 15 2007, 15:05

pa sta je mislila, po cijel idan je zatvorena u boksu, tu obavlja nuzdu i naravno da ce joj biti normalno da to radi i u kuci.
Trebamo neke letke ljudima koji uzmu psa davati, da znaju sta ih ceka kad uzmu psa i kako da se postave u tim situacijama, ja sam recimo Nejli sve lijepo objasnila sto se nuzde tice i vjerujem da se toga pridrzavala i zato nije ni imala problema
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptyMon Oct 15 2007, 16:53

...jadan pas Sad nadam se da ce uskoro naci nekoga tko je nece ostaviti...ne razumijem ljude koji zivotinje gledaju kao igracke koje se mogu vratiti ako im se vise ne svidjaju...nekoliko ljudi je trazilo da im poklonim macice, a meni je zao da se rastanem od njih, iako ne znam ni kako cu ih uskoro sve hraniti maca
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptyTue Oct 16 2007, 21:52

Bas mi je zao Dzeni, jer je stvarno prelijepo, umiljato, pametno stvorenje... Nadam se da ce sljedeci put imati vise srece, jer zbilja to zasluzuje
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptyFri Oct 19 2007, 13:39

Nakon sto je Dzeni prvi put udomljena i vracena pricala nam je teta Melita da nije uopste htjela jesti, bas je grozno bila onda se taman opet oslobodila ma joj da znate samo kako je slatka, samo da joj se nosat i ljubit I love you i sad je opet vrate..mogu mislit kako joj je grozno...dva puta prolazi kroz isto, sad joj je sigurno i gore... Sad
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySat Oct 20 2007, 03:13

a jeste moja dunja, valja opet biti zatvoren u boksu na ovoj hladnoci...
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySun Oct 21 2007, 17:44

Dzeni je vracena, definitivno. Posto je azil pun, a ona je narasla a vani je hladno a ja sam upravo (nadam se za stalno) rijesila se Tatarine, Dzena ce biti kod mene do transporta (sljedece 2 sedmice). Srecom moj Bil je dobrica pa ju je odmah prihvatio, a i ona se htjela sa njim igrati. Supeeeer. Bar ce biti na toplom (ja jesam malo svisnula od pomisli da cu i dalje imati 2 psa u kuci, ali moglo je biti i gore...)... Nadam se da nece piskiti i pojesti mi ovo stvari sto imam (dobra vijest - sve podove svakako planiram uskoro promjeniti, a ovo mi je stari namjestaj...)... Mama mi jos nije rekla da sam luda - ali sigurno misli da jesam...
eto, Dzena je na toplom i ima drustvo.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySun Oct 21 2007, 18:47

bas mi je drago zbog Dzeni.
Hocemo li vas imati prilike sresti kod zeljeznice da vam se pridruzimo u setnji?
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySun Oct 21 2007, 19:07

Dijana lol! sve super
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySun Oct 21 2007, 19:24

Dijana svaka ti cast... srce
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySun Oct 21 2007, 21:20

naravno da hocemo setati pored Zeljeznice. Sutra ujutro cu biti vani oko 9 vjerovatno, a poslije podne oko 5. Kada si ti vani?

D.

PS - koliko sam cula o njenoj strasljivosti da pomalo "sumljam" u to. Ona se pravo uklopila za punih 10 minuta da se moj pas razbolio o ljubomore. Stalno mi uvaljuje guzu da ga mazim, i odlazi od nas kada joj se obratimo. Ona mu je vec pojela jednu kost i stalno ga zove da se igra...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySun Oct 21 2007, 22:30

evo iiiiiiiiiiiih Smile

Dženi - Page 2 DzeniidekodDijaneiScottaprivremeno
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySun Oct 21 2007, 23:41

pokusacu oko 5 da budem, ujutro sam na faksu Smile
kad vidis malog crnog pinca to smo mi Smile
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySat Nov 03 2007, 18:06

Danas je Dženi otputovala u Njemačku...a nju i Lusi, uz pun kombi drugih cuka vozio je Scott( Dijanin dragi Very Happy )
Na vrh Go down
San
aktivisti
aktivisti
San


Broj komentara : 28
Location : NT
Registration date : 2007-08-05

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySat Nov 03 2007, 19:54

Jel ima nacin da se dobije neki feedback iz Njemacke,sta je bilo dalje sa cukama? Nadam se da ce za Dzeni biti 'treca sreca', da ce naci napokon neku dobru obitelj, a i ostali, naravno!
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 EmptySat Nov 03 2007, 20:40

otislo je: 23 stenca iz sinteraja koje su spasili, i jos ostalih pasa vise nisam sigurna koliko, uglavnom uz njih sviju Scott je vozio i Lusi i Dzeni, a u drugom kombiju su bili Darijevi stenci...
Mi smo dobili slikice od Kleice koju smo isto preko Amerikanaca poslali u Njemacku, tako da vjerujem da ce se sigurno javiti sa povratnim informacijama Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Dženi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi   Dženi - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Dženi
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: