POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca

Go down 
AutorPoruka
NinaiEmir
novi kolačić :)
NinaiEmir

Broj komentara : 6
Registration date : 2008-12-14

KomentarNaslov komentara: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   Sun Dec 14 2008, 18:46

Prije malo manje od mjesec dana našao sam poluživo štene sa slomljenom nogom koja joj je srasla pogrešno te se nije oslanjala na nju nikako. Nakon nošenja gipsa i malo brige noga je ispravljena te je sada koristi normalno. Veterinar kaže da je moguće čak i da je čistokrvni Barak ali definitivno ima Baraka u sebi. Pas se napatio strašno ali je sreća da je mlada ( negdje oko 2 mj. ima ) te je sad veoma razigrana i uklopila se sa mojim psom odlično. Ja nemam mogućnosti da je zadržim jer već imam velikog psa u stanu te sam primoran da je udomim. Ona je veoma umiljata i draga te vrlo pametna. Molim sve koji traže psa striktno za stan jer nije za lanca ili lova da se jave i udome ovo malo stvorenje. Tražim normalne ljude gdje ću imati mogućnost da posjetim psa prvih nekoliko mjeseci.Pas je dobio ime Bama i odaziva se na njega
HVALA
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby

Broj komentara : 286
Registration date : 2008-04-06

KomentarNaslov komentara: Re: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   Sun Dec 14 2008, 19:41

Izvini ali,barak može i u dvorište bez problema Rolling Eyes To su lovački psi obožavaju biti vani...Naravno da ga nećeš dati nekome ko će je koristit radi parenja,lova i ko će je držati na lancu....Ali u svakom slučaju može i u stan i u dvorište...
P.S. Postavi sliku lakse ces naci udomitelja...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
NinaiEmir
NinaiEmir

KomentarNaslov komentara: Re: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   Sun Dec 14 2008, 20:18

Ne bih, hvala ali striktno stan jer je ker ko lutka jos bijel... a slika mi je komplikacija velika postavljati.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
NinaiEmir
NinaiEmir

KomentarNaslov komentara: Re: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   Sun Dec 14 2008, 20:21

I obično ko je uzme za dvorišta tu i ostane zavezana uvijek . Kada bih znao nekoga ko će je držati u adekvatnom smiještaju u dvorištu (box, kućica) i odnositi se prema njoj ne samo kao psu čuvaru već kao i ljubimcu... to je već utopija.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin

Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

KomentarNaslov komentara: Re: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   Sun Dec 14 2008, 20:25

vjerujte malo je takvih to vam iz iskustva govorim svi su na prvi pogled zlatni krasni ma nema dalje ,ali sta ce poslje biti to samo Bog zna ,ali u svako slucaju sretoooo
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
NinaiEmir
NinaiEmir

KomentarNaslov komentara: Re: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   Sun Dec 14 2008, 20:27

Ma znam al eto kad sam ga spasio od smrti i nakon što mi je zapišao čitavu kuću i naučio ga da traži vani čovjek hoće sve najbolje.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin

KomentarNaslov komentara: Re: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   Sun Dec 14 2008, 20:29

naravno ja tebe upotpunosti svacam i ja sam to ne jednom prosao vec hiljadu i jedno u to mozes biti 100 posto siguran
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin

KomentarNaslov komentara: Re: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   Sun Dec 14 2008, 20:41

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby

Broj komentara : 286
Registration date : 2008-04-06

KomentarNaslov komentara: Re: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   Sun Dec 14 2008, 21:10

ajme prekrasna je flower flower flower flower
Shvatam ja tebe,nego samo kažem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Malo nas ljudi ima koji bi uzeli psa u dvorište a da nije stalno na lancu....Ja kad sam udomila Doru,nisam imala predstavu kako ona izgleda,damo sam htjela psa,svog kućnog ljubimca...A onda mi je došla mala crna pufinica....Bila je u dvorištu,znači ne na lancu i ne u boksu,trčkarala je slobodno...Na kraju sam je za njeno dobro morala dati,jer ipak je ona bila mala za dvorište( mix jack russel terijer)
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
NinaiEmir
NinaiEmir

KomentarNaslov komentara: Poklonjeno   Mon Dec 22 2008, 13:14

Jednoj finoj porodici u Vogošći. Curica od jedno 8-9 godina voli životinje i kako kažu Bama se odmah navikla na nju, nekad iza nove god ću otići da je posjetim ali kako mi se čini sve će hvala Bogu biti u redu Wink))))
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
NinaiEmir
NinaiEmir

KomentarNaslov komentara: Re: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   Mon Dec 22 2008, 13:18

AH DA LJUDI KO GOD ŽELI POKLONITI PSA NEKA OBAVEZNO STAVI U OGLASE JA SAM U PETAK OD JUTRA DO PODNE DOBIO JEDNO 20 POZIVA!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca   

Na vrh Go down

Poklanjam albino ženku Baraka staru 2 mjeseca
Na vrh 
Stranica 1/1