POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 poklanjamo štene

Go down 
5 posters
AutorPoruka
sandram
novi kolačić :)
novi kolačić :)
sandram


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-11-28

poklanjamo štene Empty
KomentarNaslov komentara: poklanjamo štene   poklanjamo štene EmptyFri Nov 28 2008, 12:57

Malo slatko štene traži dom.Muž i ja smo ga htjeli zadržati, ali pošto nismo u svom stanu to je nemoguće. Poklonili smo ga samo nekome ko zaista voli pse i ko će ga paziti. Jako je pametan, miran, a ako vi spavate i on spava. Sada, dok ovo pišem, on leži ispod stolice. Pokušat ću stavit slike. Inače, mi smo iz Mostara

poklanjamo štene 100_3031

poklanjamo štene 100_3028
Na vrh Go down
the sister
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 19
Registration date : 2008-09-28

poklanjamo štene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanjamo štene   poklanjamo štene EmptyFri Nov 28 2008, 17:54

ovo je neka manja rasa ili mi se cini?
ja cu se raspitati da li neko zeli psa, ja zaista ne mogu da ga uzmem podstanar sam Sad
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

poklanjamo štene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanjamo štene   poklanjamo štene EmptyFri Nov 28 2008, 18:21

ima mnogi ljudi s posebnim zahtjevima kad traze psa. vecinom ih trazi nekog manjeg rasta, valjda se jave sad
javite seeeeeeeee
Na vrh Go down
sandram
novi kolačić :)
novi kolačić :)
sandram


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-11-28

poklanjamo štene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanjamo štene   poklanjamo štene EmptyFri Nov 28 2008, 23:21

jeste manja rasa.mogu samo da kažem da je nenormalno privržena i umiljata. maloprije smo bili u gostima s njom i niko nije ni primjetio da je tu. strašno umiljato stvorenje. sada spava pod mojom stolicom. Smile
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

poklanjamo štene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanjamo štene   poklanjamo štene EmptySat Nov 29 2008, 18:14

imam ja prijateljicu koja bih ga uzela javite mi se na br 061819335
Na vrh Go down
sandram
novi kolačić :)
novi kolačić :)
sandram


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-11-28

poklanjamo štene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanjamo štene   poklanjamo štene EmptyMon Dec 01 2008, 18:47

Pas je udomljen! Hvala!
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

poklanjamo štene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanjamo štene   poklanjamo štene EmptyTue Dec 02 2008, 11:19

joj super Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





poklanjamo štene Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanjamo štene   poklanjamo štene Empty

Na vrh Go down
 
poklanjamo štene
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: