POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 poklanja se mali psić

Go down 
3 posters
AutorPoruka
vlatka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 27
Registration date : 2007-10-05

poklanja se mali psić Empty
KomentarNaslov komentara: poklanja se mali psić   poklanja se mali psić EmptyWed Nov 26 2008, 17:50

djevojka ima nekog malog , čupavog psa, ali ima problema sa majkom koja hoće da ga izbaci na ulicu Mad .Ovo je idealna prilika za nekog ko želi baš malog cuku za stana. Tel 062 943 877 Lejla
Na vrh Go down
the sister
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 19
Registration date : 2008-09-28

poklanja se mali psić Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanja se mali psić   poklanja se mali psić EmptyWed Nov 26 2008, 18:37

bilo bi dobro da stavis sliku
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 92
Age : 38
Registration date : 2008-11-05

poklanja se mali psić Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanja se mali psić   poklanja se mali psić EmptyThu Nov 27 2008, 12:49

stavi slikicu
Na vrh Go down
vlatka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 27
Registration date : 2007-10-05

poklanja se mali psić Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanja se mali psić   poklanja se mali psić EmptyThu Nov 27 2008, 14:36

ja djevojku ne poznajem, samo sam zamoljena da stavim na forum. Zamolila sam je sms-om da stavi sliku, ali na žalost, još ništa
Na vrh Go down
Sponsored content





poklanja se mali psić Empty
KomentarNaslov komentara: Re: poklanja se mali psić   poklanja se mali psić Empty

Na vrh Go down
 
poklanja se mali psić
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Da li iko poklanja patuljastog pinca????
» mali psi
» Mali psic trazi dom
» mali cuko

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Štenci-
Idi na: