POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Svi se pitamo kako mozemo pomoci ???

Go down 
AutorPoruka
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

KomentarNaslov komentara: Svi se pitamo kako mozemo pomoci ???   Mon Nov 03 2008, 01:35

Svi znamo da su i zivotinje ziva bica koja imaju svoja osjecanja ma kakva ona bila.
I svi znamo da je njima potreban pomoc ma u kakvoj se oni situaciji nalazili svi se pitamo ,a kako mozemo pomoci zivotinji koja nista nema.
Ja cu vam navesti nekoliko resenja i primjera da bi vam mozda i malo probudio savjest pa da se svi ujedinimo mozda ste bas vi njihovo svjetlo na karaju tunela
1.usvoji napustenu zivotinju i varti joj sjaj u oci
2.nahrani napustenu i gladnu zivotinju znajuci da se dobro dobrom vraca
3. pomozi nasem improviziranom azilu i pokazi im da nisu sami ma u kavoj se situaciji one nalazile
4.doniraj hranu nahrani gladnog napoji zednog
5. doniraj novac za dobro biti svih zivotinja
evo od mene neki nacina da pomognete pa se nadjite u jednom od ovih pet SRETNO

LJUDI OVO JE POTREBNO I BIH TO NEZABORAVITE MNOGO JE OVIH SLUCAJEVA ZATO VAS MOLIM POMOZIMO IM

svi spominju i pricaju o nekoj Evropi ja se bas pitam sta je to ??? vjerujete mi nismo ni E od Evrope, ali eto nadaj mo se boljem jer mi smo zajdno jaci pojedinac je niko nista to svi znamo o ovome svemu dobro razmislite scratch

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

KomentarNaslov komentara: Re: Svi se pitamo kako mozemo pomoci ???   Thu Nov 06 2008, 12:44

Shocked Shocked scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

Svi se pitamo kako mozemo pomoci ???
Na vrh 
Stranica 1/1