POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Svi se pitamo kako mozemo pomoci ???

Go down 
AutorPoruka
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Svi se pitamo kako mozemo pomoci ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Svi se pitamo kako mozemo pomoci ???   Svi se pitamo kako mozemo pomoci ??? EmptyMon Nov 03 2008, 01:35

Svi znamo da su i zivotinje ziva bica koja imaju svoja osjecanja ma kakva ona bila.
I svi znamo da je njima potreban pomoc ma u kakvoj se oni situaciji nalazili svi se pitamo ,a kako mozemo pomoci zivotinji koja nista nema.
Ja cu vam navesti nekoliko resenja i primjera da bi vam mozda i malo probudio savjest pa da se svi ujedinimo mozda ste bas vi njihovo svjetlo na karaju tunela
1.usvoji napustenu zivotinju i varti joj sjaj u oci
2.nahrani napustenu i gladnu zivotinju znajuci da se dobro dobrom vraca
3. pomozi nasem improviziranom azilu i pokazi im da nisu sami ma u kavoj se situaciji one nalazile
4.doniraj hranu nahrani gladnog napoji zednog
5. doniraj novac za dobro biti svih zivotinja
evo od mene neki nacina da pomognete pa se nadjite u jednom od ovih pet SRETNO


LJUDI OVO JE POTREBNO I BIH TO NEZABORAVITE MNOGO JE OVIH SLUCAJEVA ZATO VAS MOLIM POMOZIMO IM

svi spominju i pricaju o nekoj Evropi ja se bas pitam sta je to ??? vjerujete mi nismo ni E od Evrope, ali eto nadaj mo se boljem jer mi smo zajdno jaci pojedinac je niko nista to svi znamo o ovome svemu dobro razmislite scratch

Svi se pitamo kako mozemo pomoci ??? 2wg803d
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Svi se pitamo kako mozemo pomoci ??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svi se pitamo kako mozemo pomoci ???   Svi se pitamo kako mozemo pomoci ??? EmptyThu Nov 06 2008, 12:44

Shocked Shocked scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Na vrh Go down
 
Svi se pitamo kako mozemo pomoci ???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce
» Sta mozemo
» Hitno! Treba pomoci u azilu
» Malena kojoj hitno treba pomoci...
» Kako da im pomognete!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: