POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ara

Go down 
3 posters
AutorPoruka
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

ara Empty
KomentarNaslov komentara: ara   ara EmptyFri Oct 03 2008, 20:03

Ara i dalje trazi dom niko ni habera neka tako i treba
samo se pitam gdje su ti navodni ljubitelji zivotina koji bi sve u radili ili pak pomogli kao sto svi kazu ili samo bar napisu da bi bi pomogli affraid
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

ara Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ara   ara EmptyFri Oct 03 2008, 20:19

pasic aldin (citat):
Ara i dalje trazi dom niko ni habera neka tako i treba
samo se pitam gdje su ti navodni ljubitelji zivotina koji bi sve u radili ili pak pomogli kao sto svi kazu ili samo bar napisu da bi bi pomogli affraid
nemoj se nista pitat, vidio si samo dio problema.
ti nisi otisao zbog nje sa porodicom, tamo gdje si morao otici, a to bi malo ko ucinio. zbog nje sada imas probleme na koje si svjesno pristao.
i zato se razlikujes od drugih.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

ara Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ara   ara EmptyFri Oct 03 2008, 20:25

aldine ni meni niko nije htjeo pomoći za bobija,zato mislim da ovu temu mozeš obrisati....
jedino kako ti mogu pomoći jeste da ti kupim par konzervi ili krekere na drugi način nemogu...i ja sam morala pokloniti Indu,prvo zbog skole jer mi je osmi razred težak a,tu je i pijemni sljedeće godine...zato nesmijem dovesti nikakvu životinju do sljedećeg ljeta,kad ću napokon zastalno udomiti psa...
P.S. Ako ti treba hrane za aru...tu sam Wink
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

ara Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ara   ara EmptyFri Oct 03 2008, 20:28

Baby (citat):
aldine ni meni niko nije htjeo pomoći za bobija,zato mislim da ovu temu mozeš obrisati....
jedino kako ti mogu pomoći jeste da ti kupim par konzervi ili krekere na drugi način nemogu...i ja sam morala pokloniti Indu,prvo zbog skole jer mi je osmi razred težak a,tu je i pijemni sljedeće godine...zato nesmijem dovesti nikakvu životinju do sljedećeg ljeta,kad ću napokon zastalno udomiti psa...
P.S. Ako ti treba hrane za aru...tu sam Wink
BOBY je ziv.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

ara Empty
KomentarNaslov komentara: ...   ara EmptyFri Oct 03 2008, 20:32

jesteli dobili neku informaciju o njemu???to prvi put čujem Shocked Shocked Shocked Shocked
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

ara Empty
KomentarNaslov komentara: ...   ara EmptyFri Oct 03 2008, 20:42

Cika Veljo jeli Bobi sigurno još uvjek živ,i dali je na starom mjestu???ako je tako otici cu sutra da ga ultra nahranim
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Gost
Gost




ara Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ara   ara EmptySat Oct 04 2008, 12:28

a meni se vratio najvecci problem od psa zove se lav i on je pekinezer prije 2 godine sam ga prodao nekom covjeku podalje od moga mjesta zbog skole i tako i zbog toga sto je bio kokosar i eto ja danas sam dosao iz skole on me cekao na istom mjestu kao i prije ja sam ga razgledao i vidjeo sam da je on i cim sam se raspremio i izasao napolje on je potrcao pravo prema mojim kokama ehhehe neznam stvarno on ima dobro pamcenje al sad neznam sta cu sa njim ali ipak mi je sladak a hoce li mi netko reci kako da stavim njegove slike ovdje
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

ara Empty
KomentarNaslov komentara: ...   ara EmptySat Oct 04 2008, 12:39

hmmm..pa uzmi ga sebi na prviremeno i nadji mu dobar dom... a da pokusas na udomljavanju danas??
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Sponsored content





ara Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ara   ara Empty

Na vrh Go down
 
ara
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: