POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 UREĐENJE AZILA

Go down 
5 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptySun Aug 19 2007, 15:36

26.08.2007. u 12 sati
održat će se akcija čišćenja i uređenja improviziranog azila,
u kojem boravi 20ak pasa

Mole se svi koji mogu pomoći
da dođu u 12 sati
ispred Ville park
(na Malti kod doma zdravlja)
odakle ćemo zajedno u azil!!!!

nadam se da se vidimo...

flower


: komentar modifikovan dana: Sat Aug 25 2007, 19:00; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptyMon Aug 20 2007, 02:12

evo ja se javljam, ako ne budem imala kakvih obaveza ili ucit za fakultet. nemojte me 100% racunat, ali ako mognem sigurno cu doci.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptyMon Aug 20 2007, 08:53

Ok, super Smile
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptyMon Aug 20 2007, 09:28

i ja bih rado, ali to je slijedeca nedjelja, zar ne? Ja sam dezurn a na poslu i ne mogu nikako. Sorry. Bila sam ja u subotu u azilu, bilo mi je super. flower
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptyMon Aug 20 2007, 16:48

Ovako, nekoliko ljudi mi se jos javilo, ali dosta ih ne moze u nedelju, da li postoji neki drugi dan kada bi vas vise moglo, moze i radni dan ako vise pase ??samo mi javite, ne mora biti nedelja, ali nas stvarno treba bioti 5-6 sto za sada nemamo :S
Na vrh Go down
Gost
Gost




UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptyMon Aug 20 2007, 17:16

ako me prodje upala slijepog crijeva eto i mene da pomognem!!!!
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptyWed Aug 22 2007, 08:58

Kako sada stvari stoje, mislim da nazalost bas nece biti moguce ove nedelje urediti azil, jer mi se samo jedna osoba javila da moze sigurno,
ajde da ovo pomjerimo za slijedecu nedelju, nadam se da ce biti vise zainteresiranih i slobodnih, znaci potrebno je 5-6ljudi...Sad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptySun Aug 26 2007, 16:06

Na akciji je učestvovalo ni više ni manje nego 3 ljudi! Nihada, njen momak i ja.
očistili smo bokseve i podmirili cuke hranom i vodom,
za sve to nam je trebalo manje od 2 sata
nadam se da će nas slijedeći put biti više, odnosno da ćemo se uspjeti rasporediti ne bismo li pokrili što više dana u sedmici..
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: uredjenje azila   UREĐENJE AZILA EmptySun Aug 26 2007, 16:15

ja sam mislila da hocete urediti oko azila. Ja sam juce bila nesto vise od sat vremena i sa Melitom ocitila sve kaveze. Tri oribale (srecom niko me nije vidjeo). Poslije par dolazaka covjek se pravo usteli...
Subote kada su udomljavanja su super za malo generalnija ciscenja jer nema svih pasa, ono malo sto ih ostane je lako kontrolisati. I puno je manji stres.
Mozda ne bi bilo lose doci iza 4, kada je manje sunce. Odabrati cak i radni dan.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptySun Aug 26 2007, 18:24

Generalno uređenje i čišćenje azila treba više od 3 ljudi, jer kada bi troje to radilo ne bi do sutra koliko toga ima da se uradi, kako je bilo veliko pitanje hoce li se iko uopste pojaviti, na kraju je bilo presuper sto su dosli nihada i njen momak a kako je melita upravo cistila bokseve onda smo to uradili, a snimili smo da bi trebalo osisati ono ˝divlje rastinje˝
pograbljat bastu i sl. ali za to treba ponavljam vise od 3 ljudi, ono kako sam na pocetku napisala 5-6, nadam se da cemo se skupiti uskoro pa i to uradit..
Na vrh Go down
Gost
Gost




UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptySun Aug 26 2007, 19:04

meni upala slijepog crijeva prolazi polako pa se ja javljam za sljedece ciscenje. tu ce biti i dada, znaci ti, dada i ja to je 3, jos neko ce sigurno doci.
moramo nabaviti sav taj pribor za sisanje i grablje
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA EmptyThu Sep 13 2007, 16:01

kad ce ponovo nesh tako biti jer bi stvarno volio da pomognem
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: volontiranje / ciscenje azila   UREĐENJE AZILA EmptyThu Sep 13 2007, 16:12

javi se administratoru (D.) pa ce te ona staviti na listicu...
welcome
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Sponsored content





UREĐENJE AZILA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: UREĐENJE AZILA   UREĐENJE AZILA Empty

Na vrh Go down
 
UREĐENJE AZILA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» prijedlog projekta za otvaranje azila i u zenici

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: