POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Skotna,napustena,zenka( haski)

Go down 
+2
lamy
samra_h
6 posters
AutorPoruka
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyWed Sep 24 2008, 19:55

na jednoj lokaciji na a-polju se nalazi napustena zenka(koja se pojavila prije 2-3 mjeseca,u vrijeme godisnjih odmora,tj.kada je njen gazda isao na godisnji Sad ) koja je sada nazalost skotna,mislim da ce se vrlo brzo okotiti. do sada smo je uspijevali spasiti od odvratnih i necovjecnih komsija,ali sada kad su skuzili da ce tu biti jos pasa odlucni su da zovu sintore cim se okoti(a moguce je i vrlo prije).S toga molim sve clanove SOS,ljubitelje zivotinja ako imaju ikakvo rjsenje za ovu bebicu da mi se jave na

061329649
Na vrh Go down
lamy
aktivisti
aktivisti
lamy


Broj komentara : 29
Registration date : 2008-08-31

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyThu Sep 25 2008, 00:20

Moze li je neko privremeno udomiti dok se ne okoti?Ja bih je uzela ali vec imam i previse i stalno neko stvorenje pokupim sa ulice, veceras sam nasla i malu macu, tek rodjenu...a vec imam brdo zivotinja!!!ja bih pomogla u hranjenju i svemu ostalom, obilazila, cuvala itd...a mozda bih mogla i naci dom za tog jednog malog , ne garantujem ali cu pokusati....zznam da svi pisu i mole da neko udomi psa ili macu i da je to vise postalo...
ali ona ce donijeti nove zivote na svijet:sunny:
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyFri Oct 31 2008, 23:18

Ej samra_h imas li mozda njenu sliku i sto se desilo s njom ako jos nije nasla dom ja mogu prosljediti po drugim forumima pa da se lakse nadje vlasnik ako jos nije nasla dom Very Happy
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyTue Nov 04 2008, 16:56

Danas sam je vidjela...okotila se,ali ja bih rekla da malih nema vise...posto ona ima mnogo,mnogo mlijeka koje izgleda nema ko da doji Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyTue Nov 04 2008, 21:36

samra ti imas moj br nazovi ja cu ispricati sve za tu kucu ja znam gdje skroviste i sve ali nemogu vako reci zbog nezeljeni osoba na ovom forumu jer je na alipasinu polju gdjue ti cini mi se i zivis pa bih ih mogla obilaziti sa mojom dobrom prijateljicom koja ih hrani jer nece macino mlijeko
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyTue Nov 04 2008, 22:02

Dragi forumasi,clanovi sos-a,ljubitelji zivotinja,

Molim Vas pomozite nam da ovu djevojcicu i njene bebe makar privremeno sklonimo sa ulice.Naime,kao sto sam vec rekla,okotila se,najvjerovatnije ima 5 bebica koje nece da piju majcino mlijeko.Jedna dobra djevojka ih hrani tj.otpitava.Sve je sad za sad relativno ok,posto su bebane skrivene ali one ce uskoro prohodati i onda je tu kraj.Molim sve one koji imaju neku vikendicu,ili bilo koju lokaciju gdje bi mogli smjestiti ovu majku i bebe bar privremeno dok im ne nadjemo neki dom. Mislim da bismo relativno lakse mogli da ih udomimo posto su to "rasni" psi a dosta ljudi su rasisti po tom pitanju. Ako neko ima neko rjesenje molim da se javi ili meni ili aldinu pasicu ili u ofis.
Molim vas pomozite na bilo koj nacin,da ne bude uzaludna ova borba!Hvala
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyTue Nov 04 2008, 22:26

samra_h (citat):
Dragi forumasi,clanovi sos-a,ljubitelji zivotinja,

Molim Vas pomozite nam da ovu djevojcicu i njene bebe makar privremeno sklonimo sa ulice.Naime,kao sto sam vec rekla,okotila se,najvjerovatnije ima 5 bebica koje nece da piju majcino mlijeko.Jedna dobra djevojka ih hrani tj.otpitava.Sve je sad za sad relativno ok,posto su bebane skrivene ali one ce uskoro prohodati i onda je tu kraj.Molim sve one koji imaju neku vikendicu,ili bilo koju lokaciju gdje bi mogli smjestiti ovu majku i bebe bar privremeno dok im ne nadjemo neki dom. Mislim da bismo relativno lakse mogli da ih udomimo posto su to "rasni" psi a dosta ljudi su rasisti po tom pitanju. Ako neko ima neko rjesenje molim da se javi ili meni ili aldinu pasicu ili u ofis.
Molim vas pomozite na bilo koj nacin,da ne bude uzaludna ova borba!Hvala
imam pravu zamjenu za mamino mlijeko, ukoliko nisu jos progledali, ali je cudno da nece da doje ako su uz mamu.
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyTue Nov 04 2008, 22:38

cika veljo,aldin ima potpune informacije o malenima posto se njegova drugarica brine o njima.kontaktirajte aldina,on ce vam znati reci jesu li progledali.
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyTue Nov 04 2008, 22:42

Bebe su progledale,vec jedu normalnu hranu.Sad ih treba nekako zbrinuti skupa sa mamom,dok nisu prohodali a to ce biti veoma brzo.Ako neko ima neki prijedlog,rjesenje...pisite!!
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyTue Nov 04 2008, 23:24

djeca su skontala za skroviste kuje i njenih malih i ona ih je najvjerovatnije premjestila ,a to i sami znate da nevalja znate kakvi su ljudi u Sarajevu zato vas molim da sto hitnije pronadjemo rijesenje za nju i njene mlade
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyThu Nov 13 2008, 23:15

Ovako:
Od 7 psica ostao je jedan,ostalim se gubi svaki trga! Navodno ih je neka zena pokupila i odnijela predstavljajuci se kao clanica azila,kao odnijela ih je u azil??????
Ako neko moze da makar privremeno udomi ovog jednog jadnicka koji je ostao sam,molim vas,pomozite.
Takodjer,njihova majka je jos uvijek beskucnik i vrlo lako i ona kao i njen maleni moze zavrsiti u sinteraju ako ne uspijemo da ih sklonimo negdje. Sad
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyFri Jan 09 2009, 23:31

Stavit ću oglas na moj forum
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyFri Jan 09 2009, 23:33

Super! Ajd molim te pokusaj staviti oglas i zaovih 13 bacenih stenaca o kojima je Veljo pisao.
Smrznut ce se ako vec nisu Sad
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyFri Jan 09 2009, 23:36

Stavit ću i objavit po još nekolko foruma samo da im pomognem
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyFri Jan 09 2009, 23:41

Hvala
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyFri Jan 09 2009, 23:45

Evo stavila sam na moj forum o psima:
http://psisuzakon.77forum.com/oglasi-f25/skotnanapustenazenka-haski-t1095.htm#6927

sad ću stavit i na ostale...
Na vrh Go down
dixiepixie
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 9
Registration date : 2009-01-15

Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) EmptyThu Jan 15 2009, 02:45

pa imam druga koji zeli psa koji ce se uskoro okotiti ali roditelji mu nisu sigurni jer znaju da ce ih biti jos...ako budu prihvatili doci ce on po psa samo recite adresu Exclamation
Na vrh Go down
Sponsored content





Skotna,napustena,zenka( haski) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna,napustena,zenka( haski)   Skotna,napustena,zenka( haski) Empty

Na vrh Go down
 
Skotna,napustena,zenka( haski)
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Napustena Rotvajler-zenka
» NEMACKI OVCAR ZENKA
» izgubljen pas HASKI
» Izgubio sam psa rasa : Haski

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Odrasli psi-
Idi na: