POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 želim psića

Go down 
5 posters
AutorPoruka
vonabi
aktivisti
aktivisti
vonabi


Broj komentara : 10
Registration date : 2008-09-12

želim psića Empty
KomentarNaslov komentara: želim psića   želim psića EmptySun Sep 14 2008, 17:45

jedva se snalazim ovdje...
valjda je ovo pravo mjesto za ovo što želim napisati?!? confused
želim udomiti psa, uslovi su ...zapravo nema ih bitno je samo da je malen (za maleni stan) i po mogućnosti štene..
pošto su sva štenad malena pajki nadam se da neko od vas može "proreći" koliki će biti kad naraste!!
eto toliko, pa valjda ću dobiti neki odgovor uskoro.
u slijedeću subotu namjeravam doći u v.park zbog potpore i u nadi da ću ugledati neko malo biće koje će me osvojiti!!!!
unaprijed hvala i ciao
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

želim psića Empty
KomentarNaslov komentara: Re: želim psića   želim psića EmptySun Sep 14 2008, 22:41

vonabi (citat):
jedva se snalazim ovdje...
valjda je ovo pravo mjesto za ovo što želim napisati?!? confused
želim udomiti psa, uslovi su ...zapravo nema ih bitno je samo da je malen (za maleni stan) i po mogućnosti štene..
pošto su sva štenad malena pajki nadam se da neko od vas može "proreći" koliki će biti kad naraste!!
eto toliko, pa valjda ću dobiti neki odgovor uskoro.
u slijedeću subotu namjeravam doći u v.park zbog potpore i u nadi da ću ugledati neko malo biće koje će me osvojiti!!!!
unaprijed hvala i ciao
sta kazes za Belu. nece vise rasti, mlada je, sterilisana apsolutno socijalizirana. samo joj treba stalni dom i normalan odnos udomitelja.
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

želim psića Empty
KomentarNaslov komentara: Re: želim psića   želim psića EmptyMon Sep 15 2008, 01:09

ETO GA TVOJ PROB I TVOJA ZELJA MOZE BITI ISPUNJENA SA BELOM
Na vrh Go down
vonabi
aktivisti
aktivisti
vonabi


Broj komentara : 10
Registration date : 2008-09-12

želim psića Empty
KomentarNaslov komentara: Re: želim psića   želim psića EmptyMon Sep 15 2008, 16:27

svakako dolazim u subotu, da vidim Belu i ostale...
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

želim psića Empty
KomentarNaslov komentara: ...   želim psića EmptyWed Sep 17 2008, 10:45

Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
sajo_arci
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Registration date : 2008-10-08

želim psića Empty
KomentarNaslov komentara: zelim psica kojeg je neko podmuklo napustio   želim psića EmptyThu Oct 09 2008, 00:36

prvi put sam na ovom forumu.namjeravali smo kupiti psa, ali kada smo vidjeli ovog preslatkog cukicu, jednostavno sam pozeljeli da mu pruzimo ljubav, topli dom i sve sto je zasluzio.Vidim da se do nedjelje nalazi kod ovih dobrih ljudi, ali nisam sigurna da li postoji mogucnost da ga mi usvojimo??ako je potvrdan odgovor, molim vas da nas kontaktirate i objasnite nam kakva je procedura.unaprijed zahvalni.
p.s. mi smo bracni par sa kucom i dvoristem, ali nasa zalja je da cuko zivi sa nama u kuci.
Na vrh Go down
Sponsored content





želim psića Empty
KomentarNaslov komentara: Re: želim psića   želim psića Empty

Na vrh Go down
 
želim psića
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: * ZA SVE ONE KOJI ZELE DA UDOME! *-
Idi na: