POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ZAPAZANJA

Go down 
4 posters
AutorPoruka
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

ZAPAZANJA Empty
KomentarNaslov komentara: ZAPAZANJA   ZAPAZANJA EmptyFri Sep 12 2008, 23:10

LJUDI KRENULI SMO KORAK PO KORAK NAPRIJED I TAKO CEMO NASTAVITI
VJEROVALI ILI NE I DAN DANAS SE PRICA I PISE O DOGADJAJU KOJA SE DESIO PRIJE TRI MJESECA U SOS TJ. KAKO SU SOS-OVCI POMOGLI PACICIMA BEZ MAJKE I MALOJ NAPUSTENOJ KORNJACI
ZNACI LJUDI NE ZABORAVLJAJU DOBRO STO CINIMO I OVOM PRILIKOM SE ZAHVALJIJEM REDAKCIJI DNEVNOG AVAZ NA UKAZANOJ PODRSCI DA PROBUDIMO SVJEST DRUSTVENE ZAJEDNICE U CJELOJ BIH

DAN 12.09.2008
ZAPAZANJA 334npdd
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

ZAPAZANJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAPAZANJA   ZAPAZANJA EmptySun Sep 14 2008, 20:03

nemogu da vjerujem nijedan kom. na ovako zanimljivu temu
nije ovo samo neko furanje da mislite to ja postavio da bi se moja slika vidjela ili nesto drugo nenenenenene nego sam vam sa ovim htio pokazati da se nezaboravlja dobro sto cini sos i njegovi clanovi
ne samo o ovom dogadjaju vec i o ostalim dogadjajima treba da se pise ali kako i kome kad niko nije zaiteresovan za ovo stvarno sramotaaaaaa umjesto mi sami sebe da dizemo i da se hvali sta smo dosad uradili mi sami sebe samo ponizavamo
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

ZAPAZANJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAPAZANJA   ZAPAZANJA EmptySun Sep 14 2008, 20:27

Iskreno, meni uopste nije bitno sta je ko uradio i na koji je nacin pomogao zivotinjama jer za to smo i ovdje.. A ima i mnogo drugih tema na kojima su komentari neophodni npr. tema o Bobiju koja mi je sad prioritet Wink Wink
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

ZAPAZANJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAPAZANJA   ZAPAZANJA EmptySun Sep 14 2008, 20:32

zato su nam potrebna sredstva javnog informisanja poput radia ,tv kuca, novina c,aspisa i ostalog da bi se probudila svjest naroda kod svakoga a ne samo kod pojedinaca pa jeli tako
tako mozemo i bobija predstaviti siroj javnosti
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

ZAPAZANJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAPAZANJA   ZAPAZANJA EmptySun Sep 14 2008, 22:25

tinchy (citat):
Iskreno, meni uopste nije bitno sta je ko uradio i na koji je nacin pomogao zivotinjama jer za to smo i ovdje.. A ima i mnogo drugih tema na kojima su komentari neophodni npr. tema o Bobiju koja mi je sad prioritet Wink Wink
tinchy, Bobi je odavna slucaj samo nije bilo zainteresiranih za pomoc. jedna porodica ga je uredno hranila, ali je jedan ludak komsija bio problem.
https://animalsos.bosnianforum.com/odrasli-psi-f22/urgent-spasavanje-t700.htm
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

ZAPAZANJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAPAZANJA   ZAPAZANJA EmptySun Sep 14 2008, 22:31

velja (citat):
tinchy (citat):
Iskreno, meni uopste nije bitno sta je ko uradio i na koji je nacin pomogao zivotinjama jer za to smo i ovdje.. A ima i mnogo drugih tema na kojima su komentari neophodni npr. tema o Bobiju koja mi je sad prioritet Wink Wink
tinchy, Bobi je odavna slucaj samo nije bilo zainteresiranih za pomoc. jedna porodica ga je uredno hranila, ali je jedan ludak komsija bio problem.
https://animalsos.bosnianforum.com/odrasli-psi-f22/urgent-spasavanje-t700.htm


Tad niko nije napisao da Bobi ima problema s nogom, pa se niko nije ni javio, ali stvarno je sad Bobijeva noga u kriticnom stanju zato pokusavamo Baby, Kira, Nermina i jos neki ljudi da mu pomognemo koliko mozemo Wink
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

ZAPAZANJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAPAZANJA   ZAPAZANJA EmptySun Sep 14 2008, 22:37

tinchy (citat):
velja (citat):
tinchy (citat):
Iskreno, meni uopste nije bitno sta je ko uradio i na koji je nacin pomogao zivotinjama jer za to smo i ovdje.. A ima i mnogo drugih tema na kojima su komentari neophodni npr. tema o Bobiju koja mi je sad prioritet Wink Wink
tinchy, Bobi je odavna slucaj samo nije bilo zainteresiranih za pomoc. jedna porodica ga je uredno hranila, ali je jedan ludak komsija bio problem.
https://animalsos.bosnianforum.com/odrasli-psi-f22/urgent-spasavanje-t700.htm


Tad niko nije napisao da Bobi ima problema s nogom, pa se niko nije ni javio, ali stvarno je sad Bobijeva noga u kriticnom stanju zato pokusavamo Baby, Kira, Nermina i jos neki ljudi da mu pomognemo koliko mozemo Wink
super
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

ZAPAZANJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAPAZANJA   ZAPAZANJA EmptyMon Sep 15 2008, 00:23

nije tema bobi ili vec kako vec je promcija onoga sto radi sos ili sta ce raditi u buducnosti
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

ZAPAZANJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAPAZANJA   ZAPAZANJA EmptyWed Sep 24 2008, 13:39

pasic aldin (citat):
nije tema bobi ili vec kako vec je promcija onoga sto radi sos ili sta ce raditi u buducnosti

Gledam ovo i kontam iz tvog komentara ispade da SOS ne radi nista po pitanju Bobija ???
Na vrh Go down
Sponsored content





ZAPAZANJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZAPAZANJA   ZAPAZANJA Empty

Na vrh Go down
 
ZAPAZANJA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: