POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 cicko mali razigrani macak HITNO TRAZI DOM

Go down 
AutorPoruka
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

cicko mali razigrani macak  HITNO  TRAZI DOM Empty
KomentarNaslov komentara: cicko mali razigrani macak HITNO TRAZI DOM   cicko mali razigrani macak  HITNO  TRAZI DOM EmptyMon Aug 11 2008, 01:44

I CICKO JE JEDAN MALI MACAK KOJI JE DANAS PREDAN U MOJE RUKE PORED ONA DVA KOJA SE NALAZE TRENUTNO KOD JACE I EMINE U NADI DA CU SE JA I SOS NAJBOLJE POBRINUTI ZA NJIH DOK IM NE NADJEMO NOVI DOM NARAVNO TO NISAM MOGA ODBITI I PRIHVATIO SAM IH TO JE BILO CUDNO MALO U 3 -4 SATA DA PRIMIMO 3 MACE SRECOM ZA PRVE DVIJE SAM ODMAH USPIO PRONACI PRIVREMENI SMJESAJ NA KRAJU KADA SU MI DONIJELI TRECU ODLUCIO SAM DA JE CUVAM KOD SEBE BAR PRIVREMENO DOK NENADJEM DOM ZA NJEGA ZATO MOLIM SVE ONE KOJI BI ZELILI OVOG MALOG RAZIGRANOG CICKA ZA SEBE DA MI SE JAVE STAR JE OD PRILIKE 1 MJ I PORED SVIH MOJIH KUCNIH LJUBIMACA KOJE TRENUTNO BORAVE U MOM STANU TO MI NIJE PREDSTAVLJALO PROBLEM DA SE I BRINEM O NJEMU JER U SOS STVARNO VISE MJESTA NEMA NI ZA MUHE KAKO KAZU ,A KAMOLI ZA NESTO DRUGO
NUZDU OBAVLJA U PJESAK STO JE JAKO VAZNO ????


061819335 ALDIN ILI NA
ALDIN-SA@HOTMAIL.COM

cicko mali razigrani macak  HITNO  TRAZI DOM 344qkuo
cicko mali razigrani macak  HITNO  TRAZI DOM 4qkirl
cicko mali razigrani macak  HITNO  TRAZI DOM 2u5rrqo
Na vrh Go down
 
cicko mali razigrani macak HITNO TRAZI DOM
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Mali slatki zuti macak trazi dom
» Mali psic trazi dom
» Hitnoooo!!!!!!!!!! mali cuko trazi dom..
» mali cuko trazi novi dom
» Hitno se trazi dom!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Ostale životinje koje se udomljavaju-
Idi na: