POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Mačić bez mame

Go down 
5 posters
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Mačić bez mame Empty
KomentarNaslov komentara: Mačić bez mame   Mačić bez mame EmptyFri Jul 18 2008, 14:43

Ovaj mačić (ako budem znala postaviti sliku) ostao je bez mame, ubile su je cuke. Mačić je mršav, neuhranjen i dehidriran. tretutno se brinem o njemu ali mi nije u kući, već je u podrumu s ostalim mačićima. ako cujete da neko hoce mačića, preporučite molim vas ovog. Jadan bez mame Sad
a ja ne znam postaviti sliku
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Mačić bez mame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačić bez mame   Mačić bez mame EmptyFri Jul 18 2008, 22:41

jaca (citat):
Ovaj mačić (ako budem znala postaviti sliku) ostao je bez mame, ubile su je cuke. Mačić je mršav, neuhranjen i dehidriran. tretutno se brinem o njemu ali mi nije u kući, već je u podrumu s ostalim mačićima. ako cujete da neko hoce mačića, preporučite molim vas ovog. Jadan bez mame Sad
a ja ne znam postaviti sliku

za postavku slike otidji na www.tinypic.com tamo imas sve objasnjeno.

Sretno s macom i poz
Rambo
Na vrh Go down
maleni
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 18
Location : SARAJEVO
Registration date : 2008-07-21

Mačić bez mame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačić bez mame   Mačić bez mame EmptyMon Jul 21 2008, 20:23

Ja bih rado udomila tog mačića ako nije našao dom, moj jedini problem je što sam izvan Sarajeva od 24-30 jula. Ako je moguće uzeti ga poslije, rado bih.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Mačić bez mame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačić bez mame   Mačić bez mame EmptyTue Jul 22 2008, 22:53

zao mi je sto odmah nisam vidjela tvoj post, macic je nasrecu udomljen sinoc, kao i njegov brat. macic je bio u jako losem stanju, danima prije nego sam ga srela nije jeo, a ostao je bez mame.
nadam se da cete mrvica i ti imati vise srece Smile
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Mačić bez mame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačić bez mame   Mačić bez mame EmptyFri Aug 01 2008, 14:33

ako nekog zanima kako je malcu u novom domu moze vidjeti
na http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=41&t=52992&st=0&sk=t&sd=a&start=25
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Mačić bez mame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačić bez mame   Mačić bez mame EmptyFri Aug 01 2008, 19:02

jaca (citat):
ako nekog zanima kako je malcu u novom domu moze vidjeti
na http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=41&t=52992&st=0&sk=t&sd=a&start=25
Svaka cast.
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Mačić bez mame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačić bez mame   Mačić bez mame EmptyFri Aug 01 2008, 19:45

Macic je presladak cheers
Na vrh Go down
Sponsored content





Mačić bez mame Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačić bez mame   Mačić bez mame Empty

Na vrh Go down
 
Mačić bez mame
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Troje malih i njihove mame

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: