POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Arwen
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-15

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! EmptyTue Jul 15 2008, 19:00

Mače napušteno od majke i na meti 2 vrane koje žele da ga iskljucaju! Spasila sam ga danas i nahranila ali ne mogu da ga držim jer nisam u Sarajevu 24/7. Tu imamo i 3 njemačka ovčara što dodatno otežava stvari! Mače je progledalo i traži dom pun ljubavi!

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! 6qgvau
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! EmptyTue Jul 15 2008, 20:04

preslatko je mare..Ali je premaleno !!
Na vrh Go down
Arwen
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-15

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! EmptyTue Jul 15 2008, 21:15

Nakon konsultacija sa roditeljima i prije preuzetih obaveza, mikica11 se ne može brinuti za Džoržija i tražimo mu novi dom, POD HITNO! Danas će mikica11 i Džordži kod veterinara i po mlijeko za male mace, pa će biti spreman za novog vlasnika!

UDOMITE ME!!!


Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Sv13cz
Na vrh Go down
Arwen
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-15

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! EmptyWed Jul 16 2008, 17:45

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Adopt-me-br-green-n-black
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! EmptyThu Jul 17 2008, 00:23

Presladak je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
mikica11
novi kolačić :)
novi kolačić :)
mikica11


Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-15

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! EmptyThu Jul 17 2008, 00:53

pa usvojii ga Sad dusa mala ja ga ne mogu zadrzati inace nije placko samo pawa i jede majo ... dusaja ... i da li se u sos-u mogu ostaviti zivotinje ili ... (to mi je opcija ako ga niko ne bude htio) ja ne mogu iz ..... razloga Sad .. ali stvarno odmah ga zavolite
Na vrh Go down
Arwen
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-15

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! EmptyThu Jul 17 2008, 10:06

mikica11 (citat):
pa usvojii ga Sad dusa mala ja ga ne mogu zadrzati inace nije placko samo pawa i jede majo ... dusaja ... i da li se u sos-u mogu ostaviti zivotinje ili ... (to mi je opcija ako ga niko ne bude htio) ja ne mogu iz ..... razloga Sad .. ali stvarno odmah ga zavolite

Mislim da smo Dzordziju nasli dom, javi mi se na MSN kad naletis! I love you
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! EmptyThu Jul 17 2008, 11:26

Ako jeste SUPER!!!!
Ja bih voljela jos macu da imam.... I love you
Na vrh Go down
Sponsored content





Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!   Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom! Empty

Na vrh Go down
 
Napušteno SUPERSLATKO mače HITNO traži novi dom!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: