POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dženi(za sada privremeno)

Go down 
3 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Dženi(za sada privremeno) Empty
KomentarNaslov komentara: Dženi(za sada privremeno)   Dženi(za sada privremeno) EmptySat Aug 11 2007, 20:34

DŽENI

Danas, 11.8. u sklopu akcije udomljavanja u Velikom Parku
Dženi nam je otišla kod djevojčice Nejle, koja nažalost ima alergiju,
na probne 2 sedmice.
Vidjećemo kako će Nejli biti sa alergijom,
a do tada barem znamo
(kako i sami vidite )
da je Dženi jaaaaaaako sretna
sa novom prijateljicom!!!
flower
(Javimo se čim saznamo da li Dženi ostaje za stalno.)


Dženi(za sada privremeno) Alergija_i_Dzeni_1

Dženi(za sada privremeno) DgHp43Hzds5NVHUe.v

Nejla je bila jako uzbuđena što će udomiti Dženi.
Dženi(za sada privremeno) BUe8PN8TivDrIYce.v

Ono što je jako bitno naglasiti jeste da je ovo prvi korak u kojem je životinja u službi poboljšanja dječijeg zdravlja. Dokazano je da životinje, pogotovo psi, pomažu bolesnoj djeci (djeci sa autizmom, sa CP) i Dženi i Nejla neka nam budu svijetli primjer kako psi imaju i jedan veći zadatak - a to je da nam pomognu! Mi se radujemo i Nejlinom dnevniku kojeg će voditi u toku ove 2 sedmice, a nadamo se da će Dženi ostati njihov vjerni prijatelj ZAUVIJEK!
Držimo fige!


: komentar modifikovan dana: Sun Aug 12 2007, 08:26; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
San
aktivisti
aktivisti
San


Broj komentara : 28
Location : NT
Registration date : 2007-08-05

Dženi(za sada privremeno) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi(za sada privremeno)   Dženi(za sada privremeno) EmptySat Aug 11 2007, 21:53

Cestitam djevojcici jer je napravila dobar izbor-pruziti dom nezbrinutoj zivotinji, umjesto bacati pare po pet-shopovima. Koliko znam, alergije se vecinom vezu za macke, tako da se nadam da ce sve proci u redu! Sretno Dzeni! I love you
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dženi(za sada privremeno) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi(za sada privremeno)   Dženi(za sada privremeno) EmptySun Aug 12 2007, 04:03

Nadamo se da će sve proći u najboljem redu.
Nadam se da će Nejla posjetiti našu stranicu i ako bude imala ikakvih pitanja, moj broj ima i neka nam se slobodno obrati mi ćemo joj rado pomoći.
Nejla je postavljala 1000 pitanja u vezi Dženi i mi već znamo da je ona u jako dobrim i brižnim rukama. Nejla je kao i Dženi jako nježna i odlično će pristajati jedna drugoj!!!
Ma to je bilo veselje za njih dvije I love you
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Dženi(za sada privremeno) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi(za sada privremeno)   Dženi(za sada privremeno) EmptySun Aug 12 2007, 10:24

bas mi je zao sto jucer nisam mogla doci.
sretno djevojcici i dzeni I love you
Na vrh Go down
Sponsored content





Dženi(za sada privremeno) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dženi(za sada privremeno)   Dženi(za sada privremeno) Empty

Na vrh Go down
 
Dženi(za sada privremeno)
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» URGENT-SANY trba dom makar privremeno

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: