POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa? Empty
KomentarNaslov komentara: Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa?   Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa? EmptyThu Jun 26 2008, 16:20

Ovu temu otvaram zbog neceg jako bitnog sto se pokrenulo Aldinovim zahtjevom da udomi psa i Kirinom pricom da je Kira otisla nekom drugom..
Nadam se da cemo napraviti raspravu koja ce produktivno zavrsiti ne bi li neko od buducih udomitelja imao na umu situacije koje se mogu desiti i sve zakomplicirati...Kako sve to rijesiti, konkretni savjeti, dobrodoslo je sve! jer to je, ako ne i najvazniji korak, u stvaranju pravog temelja kvalitetno usvajanja...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa?   Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa? EmptyFri Jun 27 2008, 12:06

mislim da opravdanja tipa ja sve moram sam/sama nisu na mjestu. ako si ti nabavio/nabavila psa onda ne smijes ocekivati da ce ga neko drugi voljeti i brinuti o njemu. niko nema pravo igrati se tako tuđim životom. odluke o tome ne smiju se donositi na brzinu. to je naš najveći problem. da su ljudi imalo odgovorniji ne bismo imali ovako veliki broj napuštenih životinja
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa?   Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa? EmptyFri Jun 27 2008, 22:30

Sa vama tvarno vie nemam ni volje ni zelje fino razgovarati... ja imam svoje razloge, neke sam vec spomenula a neke nisam jer VAS SE NE TICU! ... i ne zelim se vise pojavljivati na onom forumu jer ste zaista, tako reci bezobrazni... i nemate nimalo obzira vec samo navodite neke primjere kako vi sve mozete a ja ne mogu...bas ste divni :S:S:S Ljubazni ste samo kad trebate udomiti zivotinju ! i ne zelim vise da se rasprvljam ... cao
Na vrh Go down
Sponsored content





Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa?   Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa? Empty

Na vrh Go down
 
Ko, kada i kako treba pristupiti prihvatanju/ usvajanju psa?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce
» Kako s ljubomorom?
» kako se nosite s tim?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: