POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kad ce ovo vise prestatiiii!!!

Go down 
+7
tau_tau
arijana
RAMBO
Pitdog
D.
ma_ca
Baby
11 posters
AutorPoruka
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyWed Jun 25 2008, 14:01

Ja neznam sta je ovoj danasnjoj djeci...Dva djecaka koji su drugi razred osnovne skole,su dosad ubili tri macke... Mad Pardon tri macica...Jutros kad sam se vracala iz setnje s cukom,docekao me je ovakav prizor u ulici... Mad
Kad ce ovo vise prestatiiii!!! P8100052mt8
Mislim Hey... druga Djeca su bila očajna,komšije su prezirale i njih i njihove roditelje...Ja sam u neudomici,dal da ih izudaram il da ih policiji prijavim... I jos samo saznam li da je ubio moju evu,jer je od jutros nisam vidjela :sad: polomicu mu zube da mu ni zubar pomoc nece...
a da i nisam rekla na koji je način ubio mačke...zaveze ih za drvo i pogodi stjenom teškom 5 kg...kad je macka skoro pa mrtva,uzme izgaza je nogama,skace po njoj,dok ne umre,a jednu je zaklao čakijom i ubacio u kontener...tako su mi ispricala djeca koja nisu mogli spasiti jadne macice,jer su i njih kamenjem gadzali....
pa sad mi recite jesu li ta djeca psihicki bolesna,ili jednostavno nepravilno (ne)odgojena,tako da ce postati aBd buduce ubice..
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyWed Jun 25 2008, 15:19

Baby (citat):
Ja neznam sta je ovoj danasnjoj djeci...Dva djecaka koji su drugi razred osnovne skole,su dosad ubili tri macke... Mad Pardon tri macica...Jutros kad sam se vracala iz setnje s cukom,docekao me je ovakav prizor u ulici... Mad
Kad ce ovo vise prestatiiii!!! P8100052mt8
Mislim Hey... druga Djeca su bila očajna,komšije su prezirale i njih i njihove roditelje...Ja sam u neudomici,dal da ih izudaram il da ih policiji prijavim... I jos samo saznam li da je ubio moju evu,jer je od jutros nisam vidjela :sad: polomicu mu zube da mu ni zubar pomoc nece...
a da i nisam rekla na koji je način ubio mačke...zaveze ih za drvo i pogodi stjenom teškom 5 kg...kad je macka skoro pa mrtva,uzme izgaza je nogama,skace po njoj,dok ne umre,a jednu je zaklao čakijom i ubacio u kontener...tako su mi ispricala djeca koja nisu mogli spasiti jadne macice,jer su i njih kamenjem gadzali....
pa sad mi recite jesu li ta djeca psihicki bolesna,ili jednostavno nepravilno (ne)odgojena,tako da ce postati aBd buduce ubice..
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

BOŽE - MOLIM TE INTRVENIŠI U TVOME KVARTU DA PRIJAVE OSOBE KOJE SU TO POČINILE, JER AKO NIŠTA, NJIMA SE MORA SKRENUTI PAŽNJA NA TO ŠTO ČINI -INAČE SMATRAM DA OSOBA KOJA TAKVO ŠTO MOŽE UČINITI NIJE SVJESNA TOGA I MJESTO MU JE U PROSTORIJAMA ZA PSIHIČKO BOLESNE OSOBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NE MOGU VJEROVATI ŠTA RADE
JAOOOOOOOOOOO
confused confused confused confused confused Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyWed Jun 25 2008, 16:46

Baby o kojem kvartu je rijec? znas li o koja dva djecaka tacno se radi, ili vise njih nije bitno...
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: ..   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyWed Jun 25 2008, 17:52

Rjec je o bjelavama...ja neznam jer oni su sad drugi razred,sta ce tek raditi kad budu drugi srednje...ja bi prijavila policiji,ali sta ce njima policija kada njegov brizni dedica kad god pozvonim da kazem sta je uraddio njegov "mali" unucic kaze ne dosadujte vise....
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyWed Jun 25 2008, 18:00

Baby (citat):
Rjec je o bjelavama...ja neznam jer oni su sad drugi razred,sta ce tek raditi kad budu drugi srednje...ja bi prijavila policiji,ali sta ce njima policija kada njegov brizni dedica kad god pozvonim da kazem sta je uraddio njegov "mali" unucic kaze ne dosadujte vise....

OH, BOŽE - PA OVO SE STVARNO MORA PODUZETI NEŠTO PROTIV OVOGA! ŠTA DA UČINIMO Sad Sad Sad confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused confused
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyWed Jun 25 2008, 20:30

http://www.sarajevo-x.com/clanak/080625152
objavljena je vjest na sarajevo-x
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyWed Jun 25 2008, 22:38

Članak

evo sam i ja postavio clanak Mad
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyWed Jun 25 2008, 23:19

Pitdog (citat):
članak

evo sam i ja postavio clanak Mad

Svaka cast tebi i ostalima koji ovaj strasan dogadjaj objavila na medijima. Mene najvise od svega frustrira cinjenica na recenicu " na ocigled prolaznika", pa zar niko nije mogao da sprijeci tu djecu, dovoljno bi bilo da je samo neko od starijih samo viknuto. Sve dok takve ili slicne stvari budu smo tako konstantovale ovakih slika ce jos nazalost biti. Takodjer je isto porazavajuca cinjenica da kao niko nezna cija su to djeca i ko su im roditellji pagotovo u tako maloj mahali kao sto su Bjelave. SOS svakako u tom slucaju moze pomoci tako je jako bitno da se dozna ko je to ucinio, tako da se slucaj prijavi policiji po Clanu 318 krivicnog zakona. S toga je potrebno saznati relevatne cinjenice i reagovati Zakon je taj koji jako fali u ovakvim slucajevima, ali do toga treba ciniti i pokusavati koliko situacija dozvoljava bar medju ljudima kojima je stalo da zastite te jadne zivotinje.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyWed Jun 25 2008, 23:32

rambo, ja sam tako na dobrinji vrisnula na djecu pa me roditelji sacekase ispred haustora.

djeca se pretvaraju u monstrume.
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyThu Jun 26 2008, 01:29

arijana (citat):
rambo, ja sam tako na dobrinji vrisnula na djecu pa me roditelji sacekase ispred haustora.

djeca se pretvaraju u monstrume.

bitno je da si vrisnula. Sigurno bi u situaciji kada bi bila slucajni svjedok onoga sto se desilo tim jadnim macicima ne bi samo prosla i rekla kasnije" eto vidjela, bas je grozno ". Bitno je pruziti neku reakciju, a ne samo kao sto sam ranije spomenula samo konstantovati. Problem je sto nas svijet nece da reaguje na takve situacije, nije ga briga sto je prije svega odraz puno dublje urodjene deformacije cjelokupnog drustva, tj. krize morala, kulture i jos puno svega, tako da svoje neke momente ispoljava izivljavajuci se na neduznim stvorenjima.
Svako od nas u svojoj nekoj blizini ima takvih slucajeva ja sam isto s balkona vrisnula kada sam vidjela da djeca maltertiraju goluba kojem je imao povređeno krilo i htjela su ga ugusiti u bari vode, strasno, pa slucaj kada su htjeli da sutaju macice, pa sam im "odrzala predavanje" tako da toga vise nema. Doduse nisam imala rekacije od roditelja, iako je bilo price treba biti oprezan u svakom slucaju jer neznas s kakvim ljudima imas posla, ali da se ne ponavljam bitno je samo regovati.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyThu Jun 26 2008, 01:50

Ja sam u clanku morao da budem pristojan i sluzben, ali vi ostali slobodno mozete da im se sjetite majke, familije i koga god se sjetite u komentarima.
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyThu Jun 26 2008, 09:57

Koliko god mi voljeli zivotinje ,mi tu djecu ne mozemo odgajati.Ako su roditelji ravnodusni sto njivoho dijete maltretira goluba ili ubija macu ,jos ako mu uz to objasne da sta god uradio niko mu nista nesmije,onda je to gotova prica.
Nazalost,takve djece je sve vise i mi tu nista ne mozemo.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyThu Jun 26 2008, 10:44

tau_tau (citat):
Koliko god mi voljeli zivotinje ,mi tu djecu ne mozemo odgajati.Ako su roditelji ravnodusni sto njivoho dijete maltretira goluba ili ubija macu ,jos ako mu uz to objasne da sta god uradio niko mu nista nesmije,onda je to gotova prica.
Nazalost,takve djece je sve vise i mi tu nista ne mozemo.
Itekako mozemo ako hocemo
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyThu Jun 26 2008, 11:04

Ja nemam namjeru da se kacim sa necijim "babom kriminalcem" samo zato sto sam pokusala da mu preodgajam dijete.Pokusala sam,ne ide!
Ko voli nek izvoli.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyThu Jun 26 2008, 13:14

tau_tau,i ja isto tako mislim,imali smo mi dosta problema sa ovom porodicom,i zato nisam tako ostra prema ovom djetetu,odrzala sam mu bukvicu,ali nije to onako kako ja znam,necu da mi poslije neko tatu ganja sa vilama u ruci,vjerujte mi i takve su se stvari desavale...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyThu Jun 26 2008, 15:14

Baby (citat):
tau_tau,i ja isto tako mislim,imali smo mi dosta problema sa ovom porodicom,i zato nisam tako ostra prema ovom djetetu,odrzala sam mu bukvicu,ali nije to onako kako ja znam,necu da mi poslije neko tatu ganja sa vilama u ruci,vjerujte mi i takve su se stvari desavale...

BOŽE PA TO JE BOLESNO!
Ja se sva naježim kad vidim onu sliku bicefrke
Čemu to i zašto???
Koji je razlog da se životinja ubija, i to pogotovu do je malecka???Za ovo sma ispričala cijeloj ulici i pokazala im sliku ovoga Sad
Ljudi, hajdemo se angažovati! Izradimo letke i polijepimo ih po gradu sa slikom koju je Baby postavila i tekstom "Ne dozvolimo da se to ponovi!"
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad confused confused confused Sad Sad
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyThu Jun 26 2008, 15:18

uh...ok onda.
Na vrh Go down
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyFri Jun 27 2008, 21:19

arijana (citat):
uh...ok onda.

Vidim da si promjenila iskaz.
Ah, shvatam te - najednom svi junaci hitro nestadoše Rolling Eyes
Ovako, pošto moja mala maca bo boji dlake podsjeća na ovo jadno malehno koje je završilo tako kako je završilo Sad mislim da bismo mogli napraviti jedan kolaž - sliku (moje mace, koja bi predstavljala malehnu koja je završila tragično) i odmha do nje ova tužna slika. Naravno, natpis "Ne dozvolimo da se to ponovi!".
I, ako je SOS zainteresovan, možemo staviti broj i njihov logo na dnu.
Ovo je sve (koliko mi se čini) - rekla - kazala Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyFri Jun 27 2008, 21:35

ma_ca (citat):
arijana (citat):
uh...ok onda.

Vidim da si promjenila iskaz.
Ah, shvatam te - najednom svi junaci hitro nestadoše Rolling Eyes
Ovako, pošto moja mala maca bo boji dlake podsjeća na ovo jadno malehno koje je završilo tako kako je završilo Sad mislim da bismo mogli napraviti jedan kolaž - sliku (moje mace, koja bi predstavljala malehnu koja je završila tragično) i odmha do nje ova tužna slika. Naravno, natpis "Ne dozvolimo da se to ponovi!".
I, ako je SOS zainteresovan, možemo staviti broj i njihov logo na dnu.
Ovo je sve (koliko mi se čini) - rekla - kazala Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Sad je malo tesko napraviti to i uloziti trud, a da budes siguran da to neko nece iz pakosti skinuti... Jer, nekome ce ta slika smetati mozda previse iskazuje nasilje da bi to "djecica" gledala Rolling Eyes Imamo mi vec nekoliko plakata koje stavljamo u Parku, gdje ima logo SOS-a i naslov kao sa foruma-POMOZIMO IM...!!!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
acva
aktivisti
aktivisti
acva


Broj komentara : 33
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-29

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptySat Jun 28 2008, 19:49

Porazgovaraj sa njihovim roditeljima, ipak ubijati zivotinje bez ikakvog razloga je vise nego bolesno. Da li postoji ikakav zakon u BiH protiv toga?
Na vrh Go down
http://alen.acva.googlepages.com
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptySun Jun 29 2008, 18:29

ma_ca ja sam ovo vec predlagala, al niko nista.

stas
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptySun Jun 29 2008, 19:12

arijana (citat):
ma_ca ja sam ovo vec predlagala, al niko nista.

stas
za one koji ne znaju dovoljno o SOSu i njegovom aktivnostima.
dakle, jedan od razloga osnivanja SOSa su bile i spoznaje sta su i djeca, traumatizirana ili ne, u stanju uraditi sa zivotinjama.
iz tog razloga i imamo edukacioni program koji je namijenjen svima: od obdanista pa na dalje.
od JU Djeca Sarajeva imamo i zahvalnicu zbog toga. kao i od djecije neuropsihijatrijske klinike i skole Vladimir Nazor (skola za djecu sa posebnim potrebama). da vise ne nabrajam.
1999 smo uz dozvolu federalnog ministarstva za obrazovanje i pedagoskog zavoda stampali prirucnik namijenjen nastavnicima OS pod nazivom Kako postupati sa zivotinjama i po 10 primjeraka je podijeljeno svim skolama u gradu i sire, kao i bibliotekama.
koliko su ovaj problem ozbiljno shvatili vajni nam pedagozi, vidi se na terenu, a i po tome, koliko batina od svojih ucenika sami popiju.
za populaciju od 15 godina pa na dalje smo radili predavanja iz bioetike i o tome koliko je covjek htio to ili ne odgovoran za zivot zivotinja i iz psihologije, o tome, koliko je zivotinja na korist covjeku.
napravili smo 6 internacionalnih izlozbi pod nazivom Zivotinje imaju dusu.
sve ovo je i medijski na odgovarajuci nacin propraceno.
ove godine smo na njihov poziv bili partneri MUPu kantona sarajevo na Kids festu kroz koji je proslo 30.000 djece i odraslih. policija je dakle definitivno phihvatila nas stav: da je okrutnost nad zivotinjama samo trening za okrutnost nad ljudima i da nas treba u svojim naporima da preventivno djeluju na smanjene delikvencije.
nazalost ovakav stav nemaju one institucije koje bi po svojoj vokaciji to morale imati. i nije samo tu kvaka, nego i u primitivnom tradicionalizmu iz kojeg onda logicki proizilazi i tradicionalno primitivanan odnos, ne samo prema zivotinjama, nego prema zivotu uopce.
i nisu samo djeca sa bjelava i grbavice okrutna prema nemocnim nego je to opsta posast u cijeloj BiH.
sve ovo, gore navedeno, itekako dobro znaju u vrhovima vlasti BiH i nista ne preduzimaju.
ako neko misli da SOS sam moze vise uciniti nego sto je na ovom planu ucinjeno i sto i dalje cini, grdno se vara.
ako 500 policajaca i zastitara cuva javni red i mir na koridi u cevljanovicima, sto je kaznjivo clanom 318 krivicnog zakona FBIH i to iz MUPa kantona SA javno priznaju, onda vam je jasno u kakvoj pravnoj drzavi zivimo.
dakle, nije istina da niko nista ne cini, nego je problem isuvise kompleksan da bi ga mogli rijesiti sami zastitari, bez pomoci onih koji imaju vlast i batinu.
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! EmptyMon Jun 30 2008, 14:35

...da ne postoji SOS situacija bi bila jos gora...
...
moj osobni stav je da ako vidim zlo pokusat cu na sve moguce nacine sprijeciti- jer je to moja duznost pred Bogom...upotrijebit cu sva moguca sredstva- nije bitno jesu li djeca ili njihovi roditelji- samo se Boga bojim!
Kriminalci zasluzuju kaznu!
Na vrh Go down
Sponsored content





Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad ce ovo vise prestatiiii!!!   Kad ce ovo vise prestatiiii!!! Empty

Na vrh Go down
 
Kad ce ovo vise prestatiiii!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» dokle vise
» Ovako vise ne moze
» Na Otoci ostavljeni kucici

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: