POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ninotchka

Go down 
4 posters
AutorPoruka
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Ninotchka Empty
KomentarNaslov komentara: Ninotchka   Ninotchka EmptySun May 18 2008, 17:16

Laughing
Ne mogu vjerovati da je takvo što dospjelo kod mene Smile
On je jednostavno premeden Smile
Danas sam ga preuzela od Ermine, i zaista, zahvalana sam joj na svakom trenutku koji provedem kraj njega Embarassed
Ermina veliko ti hvala Smile
A u nastavku Nini na stubama, ovo je za njega najvjerovatnije bilo veeeliko iskustvo, jer je bio na stubištu četvrtog sprata Laughing
Seke su presretne, mama i tata nemaju što za prigovoriti, jer smo zaista ovo dugo čekali Smile
Drago mi je da sam se našla u mogućnosti pružiti nekome toliko ljubavi i sreće Smile

Ninotchka 2w6scpe

Ninotchka 2qu5d7n


ma_ca: komentar modifikovan dana: Sun May 25 2008, 10:44; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Ninotchka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ninotchka   Ninotchka EmptySun May 18 2008, 18:11

ma_ca (citat):
Laughing
Ne mogu vjerovati da je takvo što dospjelo kod mene Smile
On je jednostavno premeden Smile
Danas sam ga preuzela od Ermine, i zaista, zahvalana sam joj na svakom trenutku koji provedem kraj njega Embarassed
Ermina veliko ti hvala Smile
A u nastavku Nini na stubama, ovo je za njega najvjerovatnije bilo veeeliko iskustvo, jer je bio na stubištu četvrtog sprata Laughing
Seke su presretne, mama i tata nemaju što za prigovoriti, jer smo zaista ovo dugo čekali Smile
Drago mi je da sam se našla u mogućnosti pružiti nekome toliko ljubavi i sreće Smile

Ninotchka 2w6scpe

Ninotchka 2qu5d7n
NEKA VAS SRECA PRATI!
Na vrh Go down
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

Ninotchka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ninotchka   Ninotchka EmptySun May 18 2008, 18:28

e dusha moaj...nadam se da cete mi se lijepo slagati...taj mali je jako pametan Very Happy tako da ce i da te slusa hehehe
Na vrh Go down
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Ninotchka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ninotchka   Ninotchka EmptySun May 25 2008, 10:51

Dragi moji, dolazim sa novim informacijama.
Jučer mi je dolazio veterinar. I saznala sam nešto nevjerovatno, moj 'Nini' je ustvari ŽENSKO Laughing Laughing
Nisam mogla vjerovati što čovjek govori, kad je podiže i reče "Vidiš da ima grudi i nema muški spolni organ?".
Vjerujte, ja to uopće nisam ni pogledala kako sam je donijela kući Embarassed
Ali, to nije ni bitno, isto sam i Ermini rekla Smile
Dobila je novo ime, naravno žensko, ali mi je cilj bio da zadržim ovo 'Nini' jer sam i ja na to navikla, kao što je i ona, tako da sam joj dala ime Ninotchka (čita se Ninoška), tradicionalno rusko jer je i moje ime rusko - Sanya Smile Smile Smile


ma_ca: komentar modifikovan dana: Sun May 25 2008, 14:26; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Ninotchka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ninotchka   Ninotchka EmptySun May 25 2008, 10:58

Haha sto se ismija, pa zar nije ocito koji je pas zensko a koji musko Laughing Ali neka vam je sa srecom sunny Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





Ninotchka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ninotchka   Ninotchka Empty

Na vrh Go down
 
Ninotchka
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: