POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Malenu macu

Go down 
+2
mumi
Kira
6 posters
AutorPoruka
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Malenu macu Empty
KomentarNaslov komentara: Malenu macu   Malenu macu EmptySat Apr 26 2008, 20:31

Moja rodica zeli jednu malu ali bas malu macu....nije bitno da li je musko ili zensko vec samo da je mala....pa ako imate,samo da mi posaljete slike i ona bi je usvojila...Unaprijed HVALA!!!
Na vrh Go down
mumi
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 4
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-05-03

Malenu macu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Malenu macu   Malenu macu EmptySat May 03 2008, 18:42

treba i meni jedno malo mace pa ako ko ima ili zna ko i ima nek mi javi hvala unaprijed
Na vrh Go down
seka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Location : lukavac
Registration date : 2008-08-30

Malenu macu Empty
KomentarNaslov komentara: trebam macuuuuu   Malenu macu EmptyTue Sep 02 2008, 17:37

Embarassed ponovo se javljam i molim one koji imaju dugodlaku macu za udomljavanje ja bih je rado prihvatila i pruzila joj topli dop i puuuuno ljubavi
Na vrh Go down
seka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Location : lukavac
Registration date : 2008-08-30

Malenu macu Empty
KomentarNaslov komentara: komentar   Malenu macu EmptyTue Sep 02 2008, 17:47

UZASNO JE KAKO SE U NASOJ ZEMLJI POSTUPA PREMA ZIVOTINJAMA.JEDNOSTAVNO POSTALI SMO NACIJA BEZ DUSE.KO IMA SATELITSKU ANTENU MOZE POGLEDATI NA VOX-U SVAKI DAN U 16H NACIN POSTUPANJA PREMA ZIVOTINJAMA U NJEMACKOJ.PROSTO ME ZABOLI DUSA KADA SE SJETIM SVIH ONIH JADNIH PASA U AZILU U TUZLI.PASA JE PREVISE A PROSTOR MALI I NA TEMPERATURI PREKO 35 STEPENI ONI JADNI BEZ VODE.........
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Malenu macu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Malenu macu   Malenu macu EmptyThu Sep 04 2008, 01:04

seka (citat):
Embarassed ponovo se javljam i molim one koji imaju dugodlaku macu za udomljavanje ja bih je rado prihvatila i pruzila joj topli dop i puuuuno ljubavi


IMAM JEDNU MALU MACU KOJA JE DUGE DLAKE NARANDJASTE BOJE JAKO LIJEPA MISLIM DA JE MUSKO STARA OK 4MJ PRELIJEPA
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Malenu macu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Malenu macu   Malenu macu EmptyThu Sep 04 2008, 01:05

Kira (citat):
Moja rodica zeli jednu malu ali bas malu macu....nije bitno da li je musko ili zensko vec samo da je mala....pa ako imate,samo da mi posaljete slike i ona bi je usvojila...Unaprijed HVALA!!!



IMAM MACA PA MI SE JAVI MOLIM TE
Na vrh Go down
drida
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 4
Registration date : 2008-09-14

Malenu macu Empty
KomentarNaslov komentara: Prelijepi mačak   Malenu macu EmptyMon Sep 22 2008, 12:52

Imam jednog divnog mačka, koji je vakcinisan i očišćen od parazitaa i buha, ima pasos, ali izaziva mojoj sestri alergiju Sad Jako sam tuzna zbog toga, ali moram mu naci drugi dom. Ako je neko zainteresiran neka se javi. Mačak je star oko 3 i pol mjeseca i zove se Walter Sad
Na vrh Go down
Minja
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-09-20

Malenu macu Empty
KomentarNaslov komentara: 4 mačića   Malenu macu EmptyFri Sep 26 2008, 02:09

Ako jos uvijek niste pronasli mačiće da udomite, imam hrpu mačića. Smile Hitno im treba dom. Javite mi se na mail mimmy_elle@hotmail.com. Imam nekoliko slikica, pa mogu poslati.
Na vrh Go down
Sponsored content





Malenu macu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Malenu macu   Malenu macu Empty

Na vrh Go down
 
Malenu macu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Hocu macu!!
» UDOMLJAVAM MACU!!
» 4 macica traze dom
» hitno trebam macu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: