POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kira

Go down 
+6
ermina
Hitman
velja
Baby
tinchy
Kira
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptyThu Apr 10 2008, 22:53

Cao cao,ja sam Azra i ja sam usvojila jednog cukicu bas iz ovog centra....8.3.2008 god...Usvojila sam cukicu koji se zove Kira...pa ev vam nekoliko slika pa ga mozda prepoznate Smile

Kira Dsc00826iq3
Kira Dsc00827ce2
Kira P3190002ae1
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptyThu Apr 10 2008, 23:15

Bravo Azra, joj vidi Kirice sto je porslaaaaaaaaa zaljubljen
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Kira EmptyFri Apr 11 2008, 09:50

Kira je nasla prijateljicu...Moju Doru...Sinoc su se dva sata igrale....Veceras cemo ih uslikat i postavit slike Wink
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptyFri Apr 11 2008, 12:18

Aha pravo je porasla...ma preslatka je,razigrana.....ma beba moja.....tako mi je drago sto sam je usvojila...... srculence
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptyFri Apr 11 2008, 12:55

Kira (citat):
Aha pravo je porasla...ma preslatka je,razigrana.....ma beba moja.....tako mi je drago sto sam je usvojila...... srculence
bravo kira.
prenesi svoja iskustva prijateljima. mozda i oni pouceni tvojim gestom spasu neki zivot.
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptyFri Apr 11 2008, 14:01

Naravno da hocu... Wink
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptyFri Apr 11 2008, 20:30

Samo bi voljela znati....koja je rasa moje Kire....ako je neko iz ovog centra prepoznao pa da mi moze rec.....Thx unaprijed.... evo
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 19:02

Nazalost imam tuznu vijest....Kiru zelim sto prije nekom da dam....nisu bitni razlozi ali ako je neko zeli nek mi se javi....starost je oko 2 ipo mjeseca....
Kira Dsc00826iq3
Kira Dsc00827ce2
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 19:57

Srami se!

Toliko price o ljubavi prema Kiri i u 24h se odlucis da je vise ne zelis.Zbog takivh su pune ulice napuštenih pasa.
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:02

Pa za tvoju informaciju...kad vec hoces da znas ona je postala nepodnosljiva.....mene dusa boli sto cu je dat ali sa njom se vise ne moze....samo ujeda....je smijem je pustiti sa lancaa a sve mi je zao da bude zavezana....maloprije je djetetu poderala jaknu koju sam ja MORALA PLATIITT i ja vise stvarno ne mogu.....sve polako...pricam sa njom ali nista...ja stvarno ne mogu sa njom....
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:04

I pored svega toga ona mene ujeda....ajd ako je neko nepoznat...ali mene koja sam sa njom 24 sata na dan....da mi samo vidite ruke i noge....sve ogrebotine a pored toga sve zivo sto joj dode do usta dere....stvarno nepodnosljivoo....zao mi je...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:07

Kira (citat):
Pa za tvoju informaciju...kad vec hoces da znas ona je postala nepodnosljiva.....mene dusa boli sto cu je dat ali sa njom se vise ne moze....samo ujeda....je smijem je pustiti sa lancaa a sve mi je zao da bude zavezana....maloprije je djetetu poderala jaknu koju sam ja MORALA PLATIITT i ja vise stvarno ne mogu.....sve polako...pricam sa njom ali nista...ja stvarno ne mogu sa njom....

To je tipicno ponašanje za psa tog uzrasta.

Nisi trebala je trebala udomljavati ako nisi znala da se nekad i sa poteškoćama možeš susresti.
Nisi se ni potrudila informisati kako rješiti taj problem.Trebala si ovdje temu postaviti pa da ti svi kažemo svoja iskustva tj.da je to normalno i da se moraš strpiti i neke poteze povuci koji ce to rješiti.
Izbaci je na ulicu i pricaj kako te tvoje kameno srce boli.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:15

Ja sam zaista mislila da ce Kira dozivjeti neku duboku starost s tobom, jer si mi se ucinila kao neko ko ce stvarno brinuti o njoj. Svako od nas je prosao fazu kada se samo ujedaju, kad pojedu sve sto im dodje do usta. To je vjerovatno zbog toga sto mjenja zubice. Ja znam da je pudlica Dora, za koju sam jedva nasla dom, ujedala sve zivo, grizla sve sto joj dodje do usta prije nego su joj zubi poceli ispadati. Mogla bi da joj das flasu plasticnu, ili da kupis gumene igracke koje se daju psima kad pocinju da mijenjaju zube.


tinchy: komentar modifikovan dana: Sat Apr 12 2008, 20:16; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:16

Pod prvo nije meni ovo prvi pas pa da ja ne znam kako se odnositi prema njoj....i toliko pasa sam imala i nijedan se do sada nije ovako ponasao...ali boli me briga...necu ja nikom da se pravdam...meni su rekli da ako bude nekih problem i ako ga htjednem nekom dat da ga vratim vama sto i cinim....a da imam "kameno srce"izbacila bih ga na ulicu a nebi vama nsta ni spomenulaa!!Necu ja sutra da strijepim kad ga izvedem na ulicu hoce li nekg ujest il sta...ako ga neko hoce nek se javii....HVALA!!
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:18

Pa ako joj rastu zibu to ne mora da znaci da mi mora ruku odgrist i ona ima svoju igracku...mislim imala je dok je nije rastrgala i sve sto joj dam ona sve zivo pojede..
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:20

Kira (citat):
Pod prvo nije meni ovo prvi pas pa da ja ne znam kako se odnositi prema njoj....i toliko pasa sam imala i nijedan se do sada nije ovako ponasao...ali boli me briga...necu ja nikom da se pravdam...meni su rekli da ako bude nekih problem i ako ga htjednem nekom dat da ga vratim vama sto i cinim....a da imam "kameno srce"izbacila bih ga na ulicu a nebi vama nsta ni spomenulaa!!Necu ja sutra da strijepim kad ga izvedem na ulicu hoce li nekg ujest il sta...ako ga neko hoce nek se javii....HVALA!!

Po svemu sudeci, ja bih prije rekla da ti je to prvi pas. I moras biti malo strozija prema njoj da ne bi "strepila". Moras biti cvrsta. A ne npr. reci ne to i onda kad sagne glavicu i tuzno pogleda da kazes pa dusha moja. Ne znam sad koliko si bila istrajna u tome da je naucis da ne skace na svakog i sl. Ali da bude kod tebe 1.5 mjesec pa da je vratis ne razumijem.
I na ovaj tvoj novi komentar, daj joj gumenu igracku npr u obliku cucle, i to ce je zabaviti. Tako je, kao sto sam rekla, i Dora "kidala" ruke i kosu s glave ali kako joj je ispalo par zubica bila se smirila. Treba to pretrpjeti i sigurno je bole ti zube vise no sto mozes zamisliti. Kad te gricne malo je povuci za kožu na vratu, jer i mama tako kazni stence ako nesto pogresno ucine. Wink
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:25

Pa i nezz bas kako bole ali nezz kako ne mozete da shvatite da ja nju ako sekundu pustim sa lanca ona pocne da bjezi...da skace po onom ko se nade tu...i svijet je udara...boji se...prvi moji podstanari...ona cim ih vidi skace po njima i ujeda se ali oni je udaraju...ja ne znam stvarno...ne znam sta da radim
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:26

Kira (citat):
Pa i nezz bas kako bole ali nezz kako ne mozete da shvatite da ja nju ako sekundu pustim sa lanca ona pocne da bjezi...da skace po onom ko se nade tu...i svijet je udara...boji se...prvi moji podstanari...ona cim ih vidi skace po njima i ujeda se ali oni je udaraju...ja ne znam stvarno...ne znam sta da radim

Azra poslat cu ti pm kako ces te preprekice savladati. Isti je slucaj bio i sa Dorom.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:27

Hey..Dajte ppl smirite se ba .....Nemojte se ljutiti na Azru jer nije rekla da ce izbaciti cuku vec da ce ga dati nekom...A Kira i jeste nepodnosljiva...Vec par dana dovodim svog cuku...Doru(ima isto ime ko pudla Dora)kod Azre da se igra sa Kirom...Neko vrjeme su bile dobre frendica..ali danas joj zamalo nije vrat odgrizla..Moja dorica je jaukala pokusali smo ih razdvojit al Nece Kira da pusti....Dora mi je cjelo vrjeme prelezala....a to sto je HITMAN rekao da se otvori tema o iskustvima....Bila bi dobra ideja...Npr.mogli biste pisati o preharani,o ispadanju zuba Smile ,higjeni...itd.
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
ermina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 57
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-16

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:28

Kira (citat):
Pa i nezz bas kako bole ali nezz kako ne mozete da shvatite da ja nju ako sekundu pustim sa lanca ona pocne da bjezi...da skace po onom ko se nade tu...i svijet je udara...boji se...prvi moji podstanari...ona cim ih vidi skace po njima i ujeda se ali oni je udaraju...ja ne znam stvarno...ne znam sta da radim

ccc pa normalno da ce se ujedati kad je povrh svega udaraju...
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:31

Hvala ti "tinchy"
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:32

Hvala "tinchy"
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:34

Baby (citat):
Hey..Dajte ppl smirite se ba .....Nemojte se ljutiti na Azru jer nije rekla da ce izbaciti cuku vec da ce ga dati nekom...A Kira i jeste nepodnosljiva...Vec par dana dovodim svog cuku...Doru(ima isto ime ko pudla Dora)kod Azre da se igra sa Kirom...Neko vrjeme su bile dobre frendica..ali danas joj zamalo nije vrat odgrizla..Moja dorica je jaukala pokusali smo ih razdvojit al Nece Kira da pusti....Dora mi je cjelo vrjeme prelezala....a to sto je HITMAN rekao da se otvori tema o iskustvima....Bila bi dobra ideja...Npr.mogli biste pisati o preharani,o ispadanju zuba Smile ,higjeni...itd.


Takva je i Dora bila. Na mog Bennyja je skakala al kad joj je on pokazao zube zaobilazila ga je u sirokom luku. Tvoja je dobrica, ali kad joj dodje preko glave pokazat ce joj. A treba malo i Kiru kazniti kad takvo sto uradi. Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Kira EmptySat Apr 12 2008, 20:36

Ma moj Dora kukavica Laughing
Joj jos sto se tice igracikica...Ja sam svojoj dori kupila...ali ona ih ne benda,vise voli grickat moju ruku Very Happy
Aj i meni posalji taj pm
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira EmptySat Apr 12 2008, 22:54

Ev jedna divna vijest Very Happy Kiru ostavljam kod sebe...zao mi je sto sam i pomislila dati je nekome Embarassed ....nece se vise ponovit...obecavam Embarassed Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Kira Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kira   Kira Empty

Na vrh Go down
 
Kira
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: