POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Da li iko poklanja patuljastog pinca????

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Nit
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Nit


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-02-18

Da li iko poklanja patuljastog pinca???? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li iko poklanja patuljastog pinca????   Da li iko poklanja patuljastog pinca???? EmptyMon Feb 18 2008, 23:32

Ako postoji neko ko daje na poklon patuljastog pinca, starosti do 3 meseca, po mogucstvu muzijaka nek sto pre odgovori ....
Zavidim drugarici koja ga je nabavila...tako je swadaaaaakkkkk
pogledajte gaaaaaa

Da li iko poklanja patuljastog pinca???? Patuljastipincfp2

Spremna sam da mu pruzim dom...ako se slucajno nadje bilo kakva ponuda molim vas da javite...uzimam kuce odmah
hvala unapred srculence


: komentar modifikovan dana: Mon Feb 18 2008, 23:41; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Da li iko poklanja patuljastog pinca???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li iko poklanja patuljastog pinca????   Da li iko poklanja patuljastog pinca???? EmptyMon Feb 18 2008, 23:35

Zašto ne pogledaš pse na forumu koji traže dom i jedva cekaju nekoga da ih uzme i spasi ,nemora biti pinc .
Na vrh Go down
Nit
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Nit


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-02-18

Da li iko poklanja patuljastog pinca???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li iko poklanja patuljastog pinca????   Da li iko poklanja patuljastog pinca???? EmptyMon Feb 18 2008, 23:43

pa problem je u tome sto imam kompromis u kuci...pristali su samo na pinca i to patuljastog ali su rekli da ako stwarno zelim kuce da se sama snadjem kako cu da ga nabavim...e sad kako nisam skupila pare a to je dug proces pokusavam ovako
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Da li iko poklanja patuljastog pinca???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li iko poklanja patuljastog pinca????   Da li iko poklanja patuljastog pinca???? EmptyMon Feb 18 2008, 23:50

Nit, mi ovdje nastojimo pronaci dom napustenim psima. onima kojima smrt i glad prijete svaki dan. mozda je bolje da pogledas u odgajivacnicama ili u oglasima
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Da li iko poklanja patuljastog pinca???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li iko poklanja patuljastog pinca????   Da li iko poklanja patuljastog pinca???? EmptyMon Feb 18 2008, 23:53

te izložbene pse traži po uzgajivačnicama,predložio sam ti da izabereš nekog prelijepog psa koji traži dom ali kako ti je bitan samo cistokrvni onda otvori novcanik i izvadi 500km za pinca kod uzgajivaća.

Sretno Smile
Na vrh Go down
Nit
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Nit


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-02-18

Da li iko poklanja patuljastog pinca???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li iko poklanja patuljastog pinca????   Da li iko poklanja patuljastog pinca???? EmptyMon Feb 18 2008, 23:59

pa ja koliko sam videla dogodilo se da je neki patuljasti pinc trazio dom i udomila ga je jedna devojka....pa ako se tako nesto dogodi opet ... volela bih da znam...ne kazem da se necu potruditi i na drugoj strani
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Da li iko poklanja patuljastog pinca???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li iko poklanja patuljastog pinca????   Da li iko poklanja patuljastog pinca???? EmptyTue Feb 19 2008, 00:12

Cak i ako neko ima da u Sarajevu ili okolini poklanja patuljastog pinca, cisto sumnjam da bi ti iz Beograda ( mozda Zemuna ili Barajeva ) dosao/dosla po njega.

Bez obzira na to pitanje je postavljeno u pogresnom podforumu. Necu brisati, a ni prebacivati, ali ide pod LOCK !!!
Na vrh Go down
Sponsored content





Da li iko poklanja patuljastog pinca???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li iko poklanja patuljastog pinca????   Da li iko poklanja patuljastog pinca???? Empty

Na vrh Go down
 
Da li iko poklanja patuljastog pinca????
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: