POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!

Go down 
+11
Hitman
RiKiCa
ToLive4
Jasmina
celine
velja
tau_tau
Polazak
jaca
Dijanam
D.
15 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptySun Feb 10 2008, 23:14

Ova priča za sada nema sretan kraj...a konkretno od nas zavisi da li će ga ikada i imati!
Plan da joj se ugradi čip za praćenje i da se cijeli slučaj koristi u edukativne svrhe je propao!
Čovjek koji je drži kod sebe u kavezu ne želi je dati tek tako, već traži otkupninu u iznosu od
800 maraka!

Ukoliko ne uspijemo skupiti ovu količinu novca Vučicu ima namjeru, kako saznajemo, prodati nekim ljudima u Zadru da na njoj vježbaju lovačke pse!
(ne trebamo ni napominjati o kakvom životu i koliko dugom će biti riječ, sve je jasno!)


MOLIMO VAS DA KOLIKO GOD MOŽE UPLATI NA ŽIRO RAČUN SOS.a
ILI DIREKTNO DONESE NOVAC U URED!
Udruženje građana za sprječavanje okrutnosti nad životinjama SOS Sarajevo
RAIFFEISEN BANK DD BiH SARAJEVO
Za uplate iz BiH:
Transakcioni račun 1610000022670075
Za uplate iz inostranstva:
Donatorski račun 533711000-52000334
SWIFT code: RZBABA2S


DARUJMO JOJ ŽIVOT JER SMO JEDINA NADA KOJA JOJ PREOSTAJE!

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Vucica-iz-Domanovica-3-734354
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptySun Feb 10 2008, 23:18

ima li taj covjek koji je prodaje ime? Osim toga, ako se ne varam, zar ovaj vuk nije drzavno vlasnistvo?
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptySun Feb 10 2008, 23:22

Veljo hajd nek se to provjeri, napisala bih ja tekst za novine, ja takodjer mislim da je to vlasnistvo drzave
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptySun Feb 10 2008, 23:27

Hvala Jaco. To svakako treba provjeriti, a i ime osobe koja trazi otkupninu objaviti u novinama. Mada ima i ono pitanje - kako Fazlija moze drzati medvjeda u kavezu kod svoje kafane kad je medvjed drzavno vlasnistvo???
Mozda ne bi bilo lose da nas okupira neka uredjena drzava (Svica, Australija, Novi Zeland...), em bi dobili zakone i kazne za prekrsioce, em nam vize ne bi trebale...
Smile
ali, vratimo se vucici. Cak i da je proda hrvatima, kako je oni misle preko granice legalno prevesti? Za to treba obavijestiti i veterinare u BiH i u Cro pa obaviti testiranja (na bjesnocu za pocetak), pa tek ostalo sredjivati...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Polazak
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-02-10

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Prilog   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptySun Feb 10 2008, 23:33

Naravno da treba pomoci.
Dobro bi bilo koristiti je u naucne svrhe. No, ukoliko zbog svega i ne bude uspjelo, treba joj omoguciti da zivi. To i jeste bit svega. U principu, puno je predrasuda o divljim zivotinjama, narocito prema vuku. Nije momenat da mozda detaljnije elaboriramo zivot vuka, njegovu ulogu u prirodi, ali bice prilike. Puno toga bi se moglo razbiti od predrasuda, puno zanimljivog nauciti o njihovom zivotu a vjerujte, nauciti i od njih. Predlazem moderatoru da osmisli mozda nacin da se odvoji jedan kutak stranice da se ponesto napise iz zivota divljaci. U svakom slucaju ima nas koji smo na raspolaganju da nesto od svog skromnog znanja pretoce u rijeci koje bi mozda bile interesantne. U svakom slucaju prilog potvrdjujem!
Apelujem na sve one koji mogu da se odazovu.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptySun Feb 10 2008, 23:39

ja se protivim ideji da je "koristimo u naucne svrhe"!!!
ja ne zelim da mene neko koristi u takve svrhe pa samim tim ne zelim ni da nju koriste za to. Ima dovoljno nacina da se posmatra zivot divljih zivotinja u njihovom prirodnom okruzenju...
Naravno, izvinjavam se ako sam pogresno razumjela komentar.

ali ako ima nekih materijala o divljim zivotinjama, sigurna sam da moderator nece imati nista protiv da otvori novu temu. prostora ima dovoljno.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Polazak
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-02-10

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: -   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptySun Feb 10 2008, 23:45

"Koristenje u naucne svrhe"
U principu to znaci pracenje njenog zivota u prirodi metodom telemetrije. Sta to znaci? To je metoda kojom se pomocu odasiljaca moze pratiti kretanje zivotinje u prirodi u cilju boljeg razumijevanja njenog nacina zivota. Osnovni cilj je spoznati lokalitete, odnosno stanista u kojima zive, krecu se, hrane, razmnozavaju, njihov odnos prema drugim pripadnicima svoje vrste, covjeku i sl. mozda je pogresno predstavljanje termina "u naucne svrhe", kao stalno maltretiranje zivotinje, vadjenje nalaza, testiranja i sl... Ova metoda omogucava slobodan zivot zivotinji, samo sto uvijek mozete znati gdje je, kuda se krece, i kakav zivot vodi.
U principu to je sad puno manje bitno od potrebe da ona konacno postane slobodna, sa odasiljacem il bez njega. Bitno ja da ide svojim putem...da zivi.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptySun Feb 10 2008, 23:49

moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze..
Smile
s tim se skroz slazem. Vazno je da je ne zadrzi neko i na njoj lijeci svoje komplexe. Drzava nam je puna takvih... Pracenje je nece boljeti
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 10:50

Članak 3.

Divljač je državno vlasništvo i dobro od općeg interesa, koje uživa posebnu brigu i zaštitu.

Ulovljena, ranjena i uginula divljač i njeni dijelovi pripadaju korisniku lovišta, a na zemljištima i vodama izvan lovišta pripada kantonalnom ministarstvu mjerodavnom za poslove šumarstva (u daljnjem tekstu: kantonalno ministarstvo) ili pravnoj ili fizičkoj osobi kojoj je povjerena zaštita divljači izvan lovišta.


ovo je iz federalnog zakona, ima li ovdje pravnika da nam rastumace malo ovaj drui dio zakona
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 11:28

Mozda bi mogli ovaj pocetni post isprintati u nekoliko komada pa polijepiti na nekoliko onih glavnih lokacija na kojima se krecu ljubitelji zivotinja.I recimo napomenuti da su udomljavanja svake druge subote,da mogu i tako dati svoj novcani prilog i usput mogu sta udomiti.
Mozda se nadje kakva dobra dusa koja ima love Very Happy

dajte da mi nju izvucemo dok jos nije kasno pa cemo kontat sta s njom.


: komentar modifikovan dana: Mon Feb 11 2008, 11:34; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 11:31

tau_tau (citat):
Mozda bi mogli ovaj pocetni post isprintati u nekoliko komada pa polijepiti na nekoliko onih glavnih lokacija na kojima se krecu ljubitelji zivotinja.I recimo napomenuti da su udomljavanja svake druge subote,da mogu i tako dati svoj novcani prilog i usput mogu sta udomiti.
Mozda se nadje kakva dobra dusa koja ima love Very Happy
u toku dana treba prikupiti sto vise novca
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 11:34

jaca (citat):
Članak 3.

Divljač je državno vlasništvo i dobro od općeg interesa, koje uživa posebnu brigu i zaštitu.

Ulovljena, ranjena i uginula divljač i njeni dijelovi pripadaju korisniku lovišta, a na zemljištima i vodama izvan lovišta pripada kantonalnom ministarstvu mjerodavnom za poslove šumarstva (u daljnjem tekstu: kantonalno ministarstvo) ili pravnoj ili fizičkoj osobi kojoj je povjerena zaštita divljači izvan lovišta.


ovo je iz federalnog zakona, ima li ovdje pravnika da nam rastumace malo ovaj drui dio zakona
jeco, sve je isprobano. sve si u pravu, alij e na terenu drugacija situacija.
ovo je najbezbolnija varijanta.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 11:35

Polazak (citat):
"Koristenje u naucne svrhe"
U principu to znaci pracenje njenog zivota u prirodi metodom telemetrije. Sta to znaci? To je metoda kojom se pomocu odasiljaca moze pratiti kretanje zivotinje u prirodi u cilju boljeg razumijevanja njenog nacina zivota. Osnovni cilj je spoznati lokalitete, odnosno stanista u kojima zive, krecu se, hrane, razmnozavaju, njihov odnos prema drugim pripadnicima svoje vrste, covjeku i sl. mozda je pogresno predstavljanje termina "u naucne svrhe", kao stalno maltretiranje zivotinje, vadjenje nalaza, testiranja i sl... Ova metoda omogucava slobodan zivot zivotinji, samo sto uvijek mozete znati gdje je, kuda se krece, i kakav zivot vodi.
U principu to je sad puno manje bitno od potrebe da ona konacno postane slobodna, sa odasiljacem il bez njega. Bitno ja da ide svojim putem...da zivi.
da, to je to. moramoje spasiti.
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 11:38

velja (citat):
tau_tau (citat):
Mozda bi mogli ovaj pocetni post isprintati u nekoliko komada pa polijepiti na nekoliko onih glavnih lokacija na kojima se krecu ljubitelji zivotinja.I recimo napomenuti da su udomljavanja svake druge subote,da mogu i tako dati svoj novcani prilog i usput mogu sta udomiti.
Mozda se nadje kakva dobra dusa koja ima love Very Happy
u toku dana treba prikupiti sto vise novca


pala mi je na pamet jedna ideja,da nekom radiju npr RSG posaljemo mail i da ga procitaju u program, nekako mi to izgleda najbolji nacin da sto vise ljudi u sto kracem vremenskom periodu sazna za ovo confused
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 11:38

Pa to je ucjena! To ne može tako. Treba obavijestiti medije, kako neko misli nacionalno bogatstvo prodati u drugu zemlju. Mislim da je pristajanje na ucjenu zadnje rješenje, jer može biti samo podsticaj drugima na slično ponašanje. Treba prozvati ime tog čovjeka, objasniti mu da je to što radi nezakonito (a ja glupača naivna mislila da mu treba poslati pismo zahvale), treba obavijestiti policiju, medije, ne može se tek tako pristajati na ucjene. Pa ako je SOS otkupi, gdje je garancija da je neće opet uhvatiti i opet prodavati.
Stvarno, pa koliko još čovjek nisko može pasti?!
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 11:42

Dijanam (citat):
moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze, moze..
Smile
s tim se skroz slazem. Vazno je da je ne zadrzi neko i na njoj lijeci svoje komplexe. Drzava nam je puna takvih... Pracenje je nece boljeti
sve je spremno da je se osčobodi. moramo naci tih jebenih 800 KM
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 11:43

tau_tau (citat):
velja (citat):
tau_tau (citat):
Mozda bi mogli ovaj pocetni post isprintati u nekoliko komada pa polijepiti na nekoliko onih glavnih lokacija na kojima se krecu ljubitelji zivotinja.I recimo napomenuti da su udomljavanja svake druge subote,da mogu i tako dati svoj novcani prilog i usput mogu sta udomiti.
Mozda se nadje kakva dobra dusa koja ima love Very Happy
u toku dana treba prikupiti sto vise novca


pala mi je na pamet jedna ideja,da nekom radiju npr RSG posaljemo mail i da ga procitaju u program, nekako mi to izgleda najbolji nacin da sto vise ljudi u sto kracem vremenskom periodu sazna za ovo confused
daj da se i mi malo sami uvalimo.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 11:47

Dijanam (citat):
ima li taj covjek koji je prodaje ime? Osim toga, ako se ne varam, zar ovaj vuk nije drzavno vlasnistvo?
sve se zna. bilo je i na FTV.
nemamo vremena istjerivati pravdu. moramo je izvaditi pa se kasnije sa lovcima, ribolovcima i inim zajebavati.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 11:55

Ja danas nosim letke na posao..istampala sam ovo sa foruma, prevela i na engleski, ako neko ima stranaca da vabi lovu neka mi posalje mail adresu pa saljem i englesku verziju..ja se nadam kako je ponedeljak da ce biti sto vise roditelja u vrticu pa da ce neki biti i raspolozeni pomoci...
p.s. izvuci cu letke na nasem, gdje da ih ljepimo? trola i tram, stanice??prijedlozi?
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 12:40

Veljo sta mislite da ipak obavjestim inspektore da pokusamo izvrsiti pritisak. pristajanjem na ucjenu saljemo losu poruku
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 12:50

Hjede postajte i ovdje tu englesku verziju, da ne pregledam vise po privatnim porukama na ovom i sa-x forumu jel otisla poruka s mojom email adresom... Da zaganjam taj facebook, ima tamo ljudi koji hoce pomoci, a posto se moze iz inostranstav uplatiti, vjerujem da ce se skupiti...
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 13:15

Evo ga Cause:
https://apps.facebook.com/causes/view_cause/62199?recruiter_id=7119671

Zovite prijatelje, sirite vijest. Valjda cemo je spasiti. Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 13:16

jaca (citat):
Veljo sta mislite da ipak obavjestim inspektore da pokusamo izvrsiti pritisak. pristajanjem na ucjenu saljemo losu poruku
obavijestio sam.
stanje je takvo da je ovo najbezbolnije. stanje na terenu je sasvim drugacije nego sto se cini.
nemamo vremena.
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 13:23

Ucjena ili ne, vazno je samo sto prije je izvuci. Sve ostalo se moze poslije.
Na vrh Go down
RiKiCa
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 1
Registration date : 2008-01-18

SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! EmptyMon Feb 11 2008, 17:15

Pa nevjerovatno... Mad
Kako se usudjuje taj...ne znam kako da ga nazovem, jer covjek nije sigurno, da ucjenjuje...
Joooj, postoji li jos ikakva mogucnost da se vucica spasi i da se pusti u divljinu???
Sta mislite, moze li policija nesto da uradi?

Komentar editovan: obrisan nepotrebni dio. Molim vas bez daljeg vrijeđanja jer cilj nam je da riješimo problem.
moderator
Na vrh Go down
Sponsored content





SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!   SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!! Empty

Na vrh Go down
 
SPASIMO VUČICU IZ DOMANOVIĆA!!!
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» spasimo macice

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: