POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sunny iz Azica

Go down 
+11
Pitdog
velja
barby02
Hitman
Jasmina
D.
ToLive4
jaca
celine
arijana
Dijanam
15 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptySat Jan 26 2008, 13:02

a mene si pitao???
pisi o Enesu da te ne bi ista sudbina zadesila kao i ove jadne moje kuce (a u mojoj supi nema ni TV ni radio ni ljudi, plus Bil u hodniku).
Hajde, hajde
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptySat Jan 26 2008, 13:10

pa tvoja supa je raj na zemlji Smile
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptySat Jan 26 2008, 16:57

kukaviceeeeee...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptySat Jan 26 2008, 17:53

pustite se vi pisanja o meni, inace ce sef "da mi ukine platu", a tek sam dobio povisicu 20% ( 20% x 0 = 0 ) Laughing Laughing eto me pricam kao Bob Rock Laughing

a sad ti nama Dijana reci kako je cuko Question Question
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptySat Jan 26 2008, 18:54

ti imas samo jednog sefa, a taj se garant nece ljutiti zbog tvojih javnih istupa... Priznajem da nisi bas fotogenican, ali daj da te ljudi bar zapamte dok si u dobroj liniji
Smile

Pas je bolje nego juce. Vec 24 sata se ganjam sa veterinarima, i evo mi Harisa a 10 minuta pa cu imati i "zvanicni stav".
inace je pravo isprepadan. Bila ga sludi, a opet Bil ni ne obraca paznju na njega. Od sinoc mu dajem antibiotike, vidjela sam da mu ima krvi u mokraci i nisam siguran sta mu je slomljeno. Rep "kao da nije njegov". Visi... Nogice su zive, bar desna jeste, a auto ga je udarilo sa lijeve strane. Meni izgleda bolje nego sto sam juce mislila ili se nadala... Za pola sata novi izvjestaj.
U medjuvremenu ocekujem pricu o tvom ranjeniku.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptySat Jan 26 2008, 19:28

pola sata kasnije:
bio Haris, pogledao psa i utvrdio da je vjerovatno puklo jedno rebro, kicma je ok, ali jedna noga je garant pukla u gornjem djelu. Mokracni mjehur je tako-tako jer mokri krv... idemo na slikanje u ponedjeljak pa cemo znati vise.
Najvaznije je da je pokusao ujesti i Harisa (ne pali se na decke Smile), dobio antibiotik i ceka ponedjeljak.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 36
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptySat Jan 26 2008, 22:37

Ma to je jedna dusa hrabra... Zelim Vam oboje punooo srece
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptySat Jan 26 2008, 23:19

Tako mi je drago da ipak nije toliko lose koliko se cinilo na pocetku. Embarassed

Dusa mala, i ja mu zelim puno srece, a tebi puno strpljenja i snage da istrajes da i te ispite spremis. I love you
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyMon Jan 28 2008, 17:33

update - slikali kicmu. Slomljena, isto kao i ko Mile...
Jado mali je sve pretrpio, niko nije stigao ugristi, a sada je kod kuce. Haris kaze da ima sansi da bude skroz ok. U sustini, Mila je ovako izgledala poslije 10-12 dana. Jedino sto je lose su nervi - uopte ne reaguje na dodire ili podrazaja. ALi sam ga vidjela kako rep podize i nogice gura... Ni sama ne znam sta da radim, ali u svakom slucaju nema otpisivanja...
eto...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyMon Jan 28 2008, 18:39

barby02 (citat):
Dijana, nadam se da ces izdrzati a preko trece slike- mislim da je tezak slucaj. . . nadam se najboljem ko i ti. .


Kada si pisala da je kicma OK. mislila sam izdaje me intuicija, ali nazalost, moj Mjesec u Skorpiji je skoro uvijek u pravu Sad
Zao mi je ali izdrzaces kao i sve do sada. . da
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyTue Jan 29 2008, 01:51

Pa Dijana, stvarno se tebi i Scottu neda nikako. Taman Mila ode, a drugi cuko ga vec eto, sa istim problemom Sad
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyTue Jan 29 2008, 04:32

znate koliko sam hvalila Milu sto je divan pacijent - ovaj jado je gotovo obratna prica. Zaspali smo u dnevnoj sobi i kada sam posla gore pogledah sta je sa njim - on lezi na podu, nepokriven, sve oko njega je morko jer je prosuo vodu i upiskio se. Nije prehladno u kuci, ali nije ni toplo kad lezi u tako mokrom... Isprepadan je pa i dalje pokusava da me ugrize cim ga pokusam pomjeriti... jadna glupa beba...
Haris rece da ce biyi ok, da je mlad. Zvucao je bolje nego kad je vidjeo Milicine slike, sretno nam

I kupala sam ga, uh ljepog li mirisa moje kuce. A i on je malo zivnuo - sad me i mrzi jer sam ga morala pomjeriti i jer gubi "prirodni smrad". Mislim da je Smrdo od Tolive4 dobio ozbiljnu konkurenciju...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Gracija   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyTue Jan 29 2008, 20:35

opet su me zvali iz Gracije, doci ce sutra uraditi reportazu o psu. Ja cu pricati o sterilizaciji, cipovanju, nebrizi ljudi. Ali bi voljela da cujem vase ideje jer bez obzira sto docu na saticak, i postave milion pitanja, oni ce napisati malu reportazu. Kao sto znate, novine citaju malo obrazovanije mase zena, ili one koje se na to furaju.
Dakle, pod tema - ideje za clanak tj sta bi vi napomenuli u razgovoru za ovu populaciju. Sve su dobro dosle, moze i pm ako hocete.
HVALA Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyTue Jan 29 2008, 22:05

u okviru ove podteme, zelim i ja zamoliti za sugestije. naime, svakih 15 dana ima priliku napisati pricu o nekom od nasih sticenika, beskucnika...koja ce izlaziti u porodicnom prilogu Oslobodjenja. sutra ce izaci prica o Dobrici. Ko bi mogao biti slijedeci kandidat? Predlazite
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyTue Jan 29 2008, 22:53

mozda Mladen i njegova banda? Odlicna osnova za pricu o potrebi sterilizacije.
Pa neka od maca, cisto da ne pretjeramo sa kucama
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
alma
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 28
Registration date : 2007-08-27

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Masamedijalna kampanja   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyWed Jan 30 2008, 00:02

Dijana , mislim da bi svakako trebala pomenuti... apelirati i istaknuti da vlada odnosno drzavni aparat kao i stanovnistvo mora aktivno ucestvovati , finansijski podrzati i subsidirati rad Sos-a i njegove idejne projekte .
Prive-inicijative stanovnistva, rad volontera i aktivista Sos-a i svih krasnih ljudi koji pomazu svako na svoj nacin, nisu zanemarljive ali s obzirom na velicinu problema, podrska vlade je neophodna.
Medijalna kapanja- kroz emisije koje su se emitovale i emituju, site, radio i novine, udomljavanje subotom...Dosta toga je upuceno publici ali na permission se stvarno dugo ceka...Zelim ti puno srece i uspjeha. AL
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyWed Jan 30 2008, 01:33

photo update (presladak je):

Sunny iz Azica - Page 2 Img_1315

Sunny iz Azica - Page 2 Img_1314

komentar: i on odeeeeee
Smile


: komentar modifikovan dana: Wed Jan 30 2008, 01:50; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyWed Jan 30 2008, 01:46

evo me,sladak sam pravo !

I sjedim kao veliki decko
Sunny iz Azica - Page 2 Nvegxu Smile
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyWed Jan 30 2008, 02:53

Kako ima njezan izgled sunny maleni, a bas izmucen. .. Sad
Na vrh Go down
Gost
Gost




Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyWed Jan 30 2008, 04:36

joooooj sto sam ruzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnn.
a tek faca, nabacio frajer osmijeh od uha do uha. vidi se da je sretan i zahvalan. I love you
a to sto sjedi cheers cheers cheers cheers cheers
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyWed Jan 30 2008, 11:00

predivan je. dijana pitaj ih kad ce to izaci u graciji
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 51
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyWed Jan 30 2008, 12:39

Sretno sa novinarima sunny
i ja cu postaviti isto pitanje kao i jaca da nas obavjestis kada ce izaci clanak u Graciji.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyThu Jan 31 2008, 03:39

ja sada fakat imam problem. Ovo je grozno divlji pas koji i nekako pristaje da mu dam tablete i pomalo uhvatim za sapu, ali vec drugu noc oka nisam sklopila. Sutra imam ispit, daj boze da ustanem. On civili non-stop. Dajem mu tablete protiv bolova i antibiotike, nos i temepratura su mu super, ali je jednostavno divlji. Tokom dana ga mogu ostaviti vani jer je pomalo toplo, ali nocu ne smijem jer ne kontrolise mokrenje niti kakanje pa se bojim da ce se jos i nahladiti. Ja stvarno nisam pametna, ustvari pravo sam ocajna jer sam za Milu i pronalazila pozitivne stvari, ali kod ovog psa tesko da mogu.
Mozda zvucim uzasno okutno, ali me ovaj pas baca u ocaj... ustvari u depresiji sam od kako me je Veljo nazvao da odem pogledati sta je bilo.
imate li vi kakvu ideju? meni dodje da se iselim iz svoje sopstvene kuce...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyThu Jan 31 2008, 03:42

jel to i tebi moram da trazim smjestaj? Laughing
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 EmptyThu Jan 31 2008, 03:59

ja sam ozbiljno depresivna. Stvarno ne znam sta da radim. Osjecam se strasno uvaljeno. Ne smeta mi ni to moram 10x dnevno cistiti kaku ili mokracu, na to sam nekako i oguglala, ali stvarno za jos jednog nisam bila spremna... Pa tek sto je Mila otisla, mjesec dana
Ovakvi psi ako su i naj nagodniji ne daju iz kuce izaci, a ovo je strasno... Sinoc sam spavala 3h, ujutro moram ustati u 7 zbog ispita.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Sponsored content





Sunny iz Azica - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Sunny iz Azica
Na vrh 
Stranica 2/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: