POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 pozzich

Go down 
3 posters
AutorPoruka
mladiforum
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 16
Location : Busovača, FBiH
Registration date : 2007-12-06

pozzich Empty
KomentarNaslov komentara: pozzich   pozzich EmptySun Jan 20 2008, 20:06

naletite malo i na ovu stranicu :

www.zoo-bh.tk
Na vrh Go down
http://www.mladiforum.clictopic.com
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

pozzich Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pozzich   pozzich EmptySun Jan 20 2008, 21:37

Odlicna ideja, super dizajn, ali zasad premalo sadrzaja. Takodjer zamjerka na "KLIKAJTE na reklame na odjeljku reklame, jer svakim linkom postajte izravni donator naše stranice, a da vas to ne košta niti jedne KM!!!" - ovo je protivno pravilima Google AdSense-a.

Prijedlog: sadrzaj, sadrzaj i sadrzaj... To ce generisati posjetioce, a onda ce biti i klikova i zarade. Jesi ovo ti napravio?
Na vrh Go down
mladiforum
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 16
Location : Busovača, FBiH
Registration date : 2007-12-06

pozzich Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pozzich   pozzich EmptyMon Jan 21 2008, 00:46

Jasmina (citat):
Odlicna ideja, super dizajn, ali zasad premalo sadrzaja. Takodjer zamjerka na "KLIKAJTE na reklame na odjeljku reklame, jer svakim linkom postajte izravni donator naše stranice, a da vas to ne košta niti jedne KM!!!" - ovo je protivno pravilima Google AdSense-a.

Prijedlog: sadrzaj, sadrzaj i sadrzaj... To ce generisati posjetioce, a onda ce biti i klikova i zarade. Jesi ovo ti napravio?
-----------
ma hajde moze se malo provuci kroz prste Twisted Evil necemo se sada cinkati ...
da ja sam napravio, cilj mi je da zaradim nesto novaca preko adsensa i da napravim veliku .com stranicu na kojoj ce svi moci naci besplatan edukativni materijal (lektire, rijesenje zadataka ...)
pa eto ...
Na vrh Go down
http://www.mladiforum.clictopic.com
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

pozzich Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pozzich   pozzich EmptyMon Jan 21 2008, 03:24

vas sto na internetu nalazite sazetke lektire i rjesenja zadataka bih sve javno strijeljao Mad sjednite, pa zagrijte stolicu Mad
Na vrh Go down
Gost
Gost




pozzich Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pozzich   pozzich EmptyMon Jan 21 2008, 03:42

jeste vala, covjeku se nakupi prasina po knjigama, izdajice jedne. imajte milosti!
covjek hoce da radi.
a sad, jel legalno ovako promovisati site na kojem se stjece licna korist (mislim licna u smislu nekog drugog, a da mi nemamo nikakve koristi za azil?)
Mislim meni ni iz dzepa ni u dzep, al pitam onako.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

pozzich Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pozzich   pozzich EmptyMon Jan 21 2008, 03:44

LaRa.2311 (citat):
jeste vala, covjeku se nakupi prasina po knjigama, izdajice jedne. imajte milosti!
covjek hoce da radi.
a sad, jel legalno ovako promovisati site na kojem se stjece licna korist (mislim licna u smislu nekog drugog, a da mi nemamo nikakve koristi za azil?)
Mislim meni ni iz dzepa ni u dzep, al pitam onako.

meni neko dodje palacinke, a valjda zna zasto bounce
Na vrh Go down
Gost
Gost




pozzich Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pozzich   pozzich EmptyMon Jan 21 2008, 03:45

vidis da te branim, a ti tako.
LJUDI CITAJTE LEKTIRU!!!!!!

kakve palacinke? tongue
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

pozzich Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pozzich   pozzich EmptyMon Jan 21 2008, 03:48

znas ti kakve Wink
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

pozzich Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pozzich   pozzich EmptyMon Jan 21 2008, 11:20

mladiforum (citat):
Jasmina (citat):
Odlicna ideja, super dizajn, ali zasad premalo sadrzaja. Takodjer zamjerka na "KLIKAJTE na reklame na odjeljku reklame, jer svakim linkom postajte izravni donator naše stranice, a da vas to ne košta niti jedne KM!!!" - ovo je protivno pravilima Google AdSense-a.

Prijedlog: sadrzaj, sadrzaj i sadrzaj... To ce generisati posjetioce, a onda ce biti i klikova i zarade. Jesi ovo ti napravio?
-----------
ma hajde moze se malo provuci kroz prste Twisted Evil necemo se sada cinkati ...
da ja sam napravio, cilj mi je da zaradim nesto novaca preko adsensa i da napravim veliku .com stranicu na kojoj ce svi moci naci besplatan edukativni materijal (lektire, rijesenje zadataka ...)
pa eto ...

Ne vjerujem da ces moci zaraditi toliko novaca preko AdSense-a na ovaj nacin, jer nemas sadrzaja, a time neces imati bas ni posjetioce. Ja te nemam namjeru cinkati, ali bi to mogao lako uciniti neko drugi, pa te zato upozoravam, jer jednom kad udjes na Google-ovu crnu listu, tesko da ce te ikad skinuti s nje. Iako ti je stav u najmanju ruku neposten, necu se dalje zavlaciti u tu pricu. Koliko vidim, nisi bas covjek koji igra po pravilima, a to po mom misljenju nikada nije dobar start. Trebao bi tu lekciju nauciti jos dok si mlad.
Na vrh Go down
Sponsored content





pozzich Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pozzich   pozzich Empty

Na vrh Go down
 
pozzich
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: