POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Mars candy kills

Go down 
4 posters
AutorPoruka
acva
aktivisti
aktivisti
acva


Broj komentara : 33
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-29

Mars candy kills Empty
KomentarNaslov komentara: Mars candy kills   Mars candy kills EmptySun Jan 13 2008, 09:06

MARS kompanija koja proizvodi popularne cokoladice Snickers, Mars, Bounty, Dove, M&M's, Milky Way, Twix finansira testiranje svojih prizvoda na zivotinjama.

Saznajte vise o tome ovdje http://www.marscandykills.com/ i pogledajte video o okrutnom testiranju na zivotinjama!

Nikako mi ne moze uci u glavu zasto se cokolada mora testirati na zivotinjama?
Na vrh Go down
http://alen.acva.googlepages.com
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Mars candy kills Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mars candy kills   Mars candy kills EmptySun Jan 13 2008, 13:02

U posljednje vrijeme sam vidjela toliko slika mucenih zivotinja da ponekad imam problema sa spavanjem, tako da ne zelim to ni da gledam.

Ali Marsovce prestajem kupovati ako je tako. Rolling Eyes I onako su im cokolade prejake...
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Mars candy kills Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mars candy kills   Mars candy kills EmptySun Jan 13 2008, 14:05

ja mars ionako ne volim, a mnogo se stvari testira na zivotinjama, cak i one koje izgledaju da nemaju veze sa zivotinjama. maslinovo ulje (najobicnije, jestivo) se testira na zivotinjama.
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mars candy kills Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mars candy kills   Mars candy kills EmptySun Jan 13 2008, 16:09

Ajojjjjj, strasno Shocked !!A te cokolade jakoooo volim..... Embarassed .Naravno, prestajem jesti bicefrke
Na vrh Go down
Sponsored content





Mars candy kills Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mars candy kills   Mars candy kills Empty

Na vrh Go down
 
Mars candy kills
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: