POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 MALI LABRADOR

Go down 
+8
AriAdo
drift_kraljica
sofi
melsas
Hitman
animal lover
jaca
DINA2007
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
DINA2007
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Age : 51
Location : ZENICA
Registration date : 2008-01-04

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyFri Jan 04 2008, 22:05

[u]

Kuce labradora (priblizno mjesec dana staro), crne boje, kupljeno iz poznatog legla, prije par sedmica ostavljeno od prvog vlasnika bez zastite i prepusteno ljudima dobre volje na milost i nemilost. Trenutno ga cuvamo u svom haustoru, hranimo i stavili smo mu ogrlicu. Izuzetno druzeljubiv i veseo, vrlo poslusan i zdrav (za sada).

S obzirom da tek trazim stan, nisam u prilici trajno ga smjestiti, ali molim sve ljubitelje labradora koji bi zeljeli jednog malog ljubimca i imaju ljubavi i mogucnosti da ga paze onako kako se pazi i cuva prijatelj, javite mi se sto prije na GSM: 061 787 868.

Nemam sliku, ali ni to nije problem - ukoliko je neko zainteresiran.
Pozurite, molim Vas!


Dina
Zenica
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySat Jan 05 2008, 00:01

pogledaj na market.ba ljudi tamo cesto traze takve pse
Na vrh Go down
DINA2007
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Age : 51
Location : ZENICA
Registration date : 2008-01-04

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySat Jan 05 2008, 11:18

hocu, hvala
isto mislim o ljudima...
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySat Jan 05 2008, 15:47

Kako se slaze sa macama? Mi imamo 2 macke u kuci+ne znam ni ja koliko oko kuce.Mozda bismo ga uzeli, ako se sloze roditelji koji su zaduzeni za cuvanje zivotinja dok smo decko i ja na poslu.Usput, decku je vec dugo zelja da ima crnog labradora Wink
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySat Jan 05 2008, 17:01

Evo malog slatkiša lol!

MALI LABRADOR 89v156q
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySat Jan 05 2008, 18:54

wow, smedji su rijetki, ljudi ih vole...

slatkis je stvarno.... I love you
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySun Jan 06 2008, 16:12

Mali garo je od danas kod nas na privremenom smjestaju Laughing .Prekrasan je i jakoooo razigran zaljubljen .Sutra ga vodimo veterinaru na pregled.Gospodja ciji je pas kaze da ima knjizicu i da ce je potraziti :)Brat je otisao u pet shop po povodac, hranu i igracke Laughing .Gizmo je preplasen, nista ne konta.Sjedi na radijatoru i cudno gleda.Kad se konacno osmjelio i sisao na pod, garo krenuo prema njemu da se upoznaju a ovaj poceo skakti i nakostrjesio se.Sad su obojica preplaseni.Nadam se da nece dugo trajati proces privikavanja....zao mi mog Gizmice, totalno je zbunjen i gleda me s nepovjerenjem Sad
Na vrh Go down
DINA2007
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Age : 51
Location : ZENICA
Registration date : 2008-01-04

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySun Jan 06 2008, 16:45

a ja zahvaljujem divnoj Lejli koja je prihvatila, pa makar i privremeno da zbrine ovu zenkicu! i ja se iskreno nadam da Gizmo nece imati problema s cukicom, jer ona ga sigurno nece dirati...to je nadam se, samo malo ljubomora jer svi ne gledaju u njega cijelo vrijeme (sjecam se takvih scena, imala sam macka i sama).

potrudicu se da knjizicu dobijem sto prije, nadam se da ce je ranija vlasnica uspjeti pronaci...kako stvari stoje, ne smijem se zakleti kad je ona u pitanju...

posto necu biti u mogucnosti biti ovoliko cesto na forumu, jer sam skoro uvijek odsutna (radim u sarajevu), bicu na mobitelu 061 142 953

hvala svima koji su se javili i angazovali, pa makar i u najmanjoj mjeri a posebno Lejli i Saniju, Hitmanu i Jaci

dina
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySun Jan 06 2008, 19:15

Bili smo u setnji.Kakio je, stolica malo mekana, ali ok.Brine me sto je povratio Sad .Mozda sam pogrijesila sto sam mu dala cijelu konzervu Pedigrea i samo to je povratio.....Nikad prije nisam imala psa tako da ne znam kolike porcije i koliko cesto ga hraniti.I sta je bolje-dehidrat ili konzerva?Mislim da je star oko tri mjeseca....Mozda da mu dam neki caj, kamilicu ili nanu?Help pls....
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySun Jan 06 2008, 21:30

Imaš na konzervama upute, tj koliko hrane na koju kilažu psa...
Imaš negdje na nekoj temi, Mery je pitala čime da hrani mladog psa...
Moj pas jede skoro sve što i ja, plus meso. Smile Kad kuhamo za sebe, Njoj samo izdvojimo u malu šerpicu bez začina...
Grah, grožđice, krompir, mahunasto povrće - ne smije jesti.
Počni odmah sa mladim sirom. Smile
Moj pas između mladog sira i mesa - bira sir - svi ga veterinari preporučuju...
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySun Jan 06 2008, 21:32

I naravno, SRETNO TI!!!
LABRADORI SU PRAVE DOBRICE BUDALICE.
KAD OTKRIJE VODU, TJ, BARE - GOTOVA SI! U SVAKU ĆE SE UVALJAT.JA NE ZNAM NI JEDNOG LABRADORA KOJI NE VOLI VODU. shinesmile
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySun Jan 06 2008, 21:48

Zaista nikad prije nisam imala psa i jako malo znam o njihovim navikama.Vec se tri puta popiskio....Kako da ga naucim na higijenu?Nogica mu je povrijedjena pa ga ne bih jos setala Sad .Sutra idemo veterinaru na pregled pa se javim.Sreca, mace ne napada, zapravo, i ne reaguje na njih.Gizmo je jako uznemiren i preplasen, nije vise centar svijeta Embarassed .Sutra cu mu kupiti mladi sir, kupila sam jos jednu konzervu Pedigrea, a sutra cu mu kupiti neki kvalitetan dehidrat, Rojal Canin ako bude junior.Dakle, povrce smije jesti Very Happy .Zasto ne smije jesti mahunarke?
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySun Jan 06 2008, 21:56

A na higijenu...ja sam svog naucila na ovaj nacin...
Npr. mjesto gdje najcesce pishki postavis novinu, i on ce na nju se popishkit i kad se popishki ti njemu to pod nos i napolje al da on vidi!! Joj ne znam objasnit ima vise nacina samo znam da je moj onda isao na drugo mjesto nece na novinu, ipak vidi jos nekoga ko zna kako ce.... Laughing
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptySun Jan 06 2008, 22:01

Ona stalno piski na drugo mjesto, kako je krenulo cijelu kucu ce obiljziti Rolling Eyes .Poslala sam brata da nam kupi mladi sir Very Happy .Eh, sad me zanima kako cemo izdrzati noc....ona je toliko zivahna da nema mira za spavanje.Spavala je cijelih pola sata Embarassed .Hoce li biti aktivna cijelu noc??? affraid Imamo samo jednu sobu u kojoj i boravimo i spavamo i mislim da se necemo bas fino provesti ako ova bude cijelu noc skakala i piskila po sobi Rolling Eyes
Na vrh Go down
AriAdo
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Registration date : 2007-10-10

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyMon Jan 07 2008, 11:43

Nisam bila na Internetu preko vikenda, ali evo jutros citam ove postove. Super ste svi, svaka cast, hvala svima sto je tako -- tako sam sretna radi cukice-vragolana, bozanstven je!!!! I moja je velika zelja jedom imati labradora, kada prosirim zivotni prostor za makar 15-20 m2 a pogotovo kada budem radila manje od 10 sati dnevno.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyMon Jan 07 2008, 12:06

i kakva je situacija jutros?
za stomacic mu mozes pokusati dati nanu, kroz spricu (bez igle naravno Smile.
Ja za Bilom hodam po kuci svaki put kada mu stomak proradi, a on bjezi sto dalje moze, krije glavu bilo gdje, samo da se sakrije od Sprice The Horrible...
Pokusaj pronaci purinu, ipak je puno bolja od pedigree i ostalih vrsta hrane. Sir je cool, pavlaka i kajmak isto. Povrce mu mozda mozes mjesati sa pavlakom (garant ce se navuci jer moze lizati). A jesti ce sve sto i ti jedes. Moj pas naucio jesti buraniju samnom (pripremljenu bez mesa naravno). Naucis se brzo. Vidjeti ces kada ti pas i mace pocnu krasti hranu jedni od drugih. Ova maca cim izadje iz sobe moj pas joj popije svu vodu. A ona voli njegove stapice...
za higijenu - ako imas bastu naravno - kada to odradi, odvedi je do tamo, pokazi sta ti smeta, malo udari po guzi i ostavi vani 10 minuta. Veoma ucinkovito ne zbog guze nego jer ostane sama napolju. Sve za ljubav uce
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
DINA2007
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Age : 51
Location : ZENICA
Registration date : 2008-01-04

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyTue Jan 08 2008, 15:55

ja sam kratko imala priliku (takodjer ne znam skoro nista o psima), ali sam joj davala dehidrat (friskies) i keksice za razonodu, ali samo jednom dnevno junior hranu za pse (3 dana, 3 razlicite vrste mesa) - nije pedigree, ali moze se pronaci kod nas u dm-u (to je bila jedina hrana te vrste za mlade pse).

u razgovoru s ranijom "vlasnicom" sam saznala da je nakon prve vakcine, koju kazes da nije nikako dobila, takodjer je povracala - mozda je to bilo poslije vakcine i nema veze s hranom

u svakom slucaju, nije povracala i stolica je bila uredna i ustaljena (2 puta dnevno), a i piskila je jednako cesto

znam samo da mora imati dovoljno vode (tecnosti), a takodjer mislim da je caj od nane koristan
ali evo cujem da si nasla novog vlasnika i cestitam ti na tome -

nadam se da ce imati barem pola od tvoje ljubavi prema zivotinjama i onda ce sve biti u redu
dok sam je nosila prema tebi, bila je potpuno mirna - na krilu, umotana u dekicu...mozda bi tako mogla malo duze odspavati

dina
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyTue Jan 08 2008, 23:20

Malena je sinoc dobila tabletu protiv parazita i polivalentnu vakcinu.Nogica je ne boli ali je zguljena do kosti tako da nece fino zarasti nego ce ostati oziljak.Redovno je previjamo, mazemo bivacinom dok nam veterinar ne nabavi cink za zarastanje rana.Na zalost kod nas ne moze ostati jer jako puno radimo, danas ju j e cijeli dan cuvao brat jer je srecom bio slobodan, a vec sutra bi bio problem.Srecom, kod veterinara sam upoznala krasnu gospodju koja me je povezala s gospodinom koji godinama ma labradora i zeli jednog pokloniti rodici.Covjek je jako ozbiljan tako da malena sutra ujutro ide u novi dom.Jutros je kakala gliste ali joj je vec sljedeca stolica bila ok.JAko je razmazena i meni privrzena.Kad odem na posao tuzno cvili.....Kad ulazim na vrata trci mi skace po meni, ljubi me i donosi kosti.Ne znam kako cu se odvojiti od nje..... Sad Zaista je prava dobrica i mislim da ce u novi dom unijeti puno veselja i ljubavi.Nadammse da ce je nova obitelj voljeti i maziti kao ja.A sto se tice Gizme jos nas bojkotuje.Danas je sam usao u kucu i posmatrao nas s radijatora, a sad nas viri na svoja vrata.Sutra cu muse morati maksimalno posvetiti da mi oprosti Wink .Od hrane joj dajem malu porciju mesa iz konzerve za dorucak+malo dehidrata CROCROC Puppy , za rucak dehidrat i poslastice, vecera dehidrat i mladi sir.Uz sve to jako puno vode.Vjerovali ili ne ne izlazi mi iz krila kad sam u kuci, a ogromna je Laughing .Eto, javim se opet sutra kad je udomim.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyTue Jan 08 2008, 23:23

Super za malenu plese sve super

Kad ode u novi dom nadam se da cete otici provjeriti dali malena ima sve uvjete seta
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyTue Jan 08 2008, 23:31

Super... Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyWed Jan 09 2008, 01:25

Naravno da cu provjeriti.Sve zivotinje koje sam udomila obilazim Very Happy .Kaze mi prijateljica da sam socijalni radnik za zivotinje Laughing .Javim se
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyWed Jan 09 2008, 17:12

...svaka ti cast! cheers
drago mi je da si pronasla dom za cukija sunny
hmm macak ce biti jos dugo ljut, znam iz iskustva, ali proci ce ga kada ga obradujes onim sto najvise voli Laughing
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyWed Jan 09 2008, 21:07

Malena je otisla u dom pun ljubavi.Sinoc smo zajedno spavale.Bila je dobra i pustila me da spavam cijelu noc Smile.Jutros je bila jako tuzna....kao da je znala da odlazi.Gospodin koji ju je udomio obecao je da ce je paziti i pruziti joj puno ljubavi.Zvala sam ih danas, malena je super, vesela, igra se sa igrackama koje sam joj spakovala.Zivi u Busovaci pa kad budem imala vremena idem joj u posjetu.
Na vrh Go down
DINA2007
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 6
Age : 51
Location : ZENICA
Registration date : 2008-01-04

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyWed Jan 09 2008, 21:46

divno, nadam se da ce sve biti OK s njom, ali i s Gizmom naravno...
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR EmptyWed Jan 09 2008, 22:29

Ovakav sretan razvoj dogadjaja mi daje nadu i vjeru... Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
Sponsored content





MALI LABRADOR Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MALI LABRADOR   MALI LABRADOR Empty

Na vrh Go down
 
MALI LABRADOR
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mali Lab
» mali psi
» Mali i Mala
» mali cuko

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: