POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptyWed Jan 02 2008, 17:44

Vec 3 dana hranim mladu ženkicu tešku oko 10kg ,rep joj je odsjecen i ozljeđena zadnja noga,kad joj se približim do 5m pobjegne i kasnije se vrati po hranu.Pokusao sam na par nacina i nisam uspio da je uhvatim.Zvao sam veterinara i rekao mi je dati tablete da je omame nakon što pojede hranu i da cu je lako uhvatiti,ali ja cu tablete tek moci uzeti za 10ak dana kad dolazio u Sarajevo.Dali neko zna drugi naćin kako da uspijem i koje su to tablete?
HVALA
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptyThu Jan 03 2008, 15:06

Jedan glup prijedlog, ali ja mislim da mozes da pokusas sa apaurinom. Nece je uspavati, ali bi trebalo da je omami Question Question
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptyThu Jan 03 2008, 15:13

kad sam hvatala dobru dala sam joj sedativ koji mi je dao veterinar i dva apaurina po 5 mg. omamilo je nakon 45 minuta
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptyFri Jan 04 2008, 01:09

nazovi harisa neka ti kaze jer u vecini slucajeva koriste se humani lijekovi. neka ti kaze dozu za 10 kg i to je to
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptyFri Jan 04 2008, 01:17

ja mislim da se u apoteci mogu kupiti jedino apaurini,a neide mi se baš u apoteku po apaurije jer mi ih nece dati Laughing
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptyFri Jan 04 2008, 11:13

ma pitaj nekoga od komsinica, vecina zena ima apaurine Laughing
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptySat Jan 05 2008, 18:57

apaurini ili lexilium ce upalit garant.

kad sam ja ronija iz zagreba dovezla, veterinar tamo mi je dao svoja 3 lexiliuma jer ga je bilo strah da ronnie malo ne podivlja jer me ne zna. i nista roniju, nije spavao al je kunjao tih 5 sahata. a tu ce ti samo jedan trebat i upalit jer je mali cuko.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptySat Jan 05 2008, 19:06

Jedva cekam da vidim Ronija,sjecam se u kakvom je stanju bio a sad uživa Smile
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptySat Jan 05 2008, 19:08

i ja jedva cekam da ga vidim nisam ga vidjela haman .....JAKO DUGO. dosad me i zaboravio Sad. al bolje mu je gore u snijegu nego ovdje u gradu....to me tjesi
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptySat Jan 05 2008, 19:10

na proljece cemo ga ja i Mery posjetiti kako sam i obecao Very Happy
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptyMon Jan 07 2008, 02:19

Sta je bilo sa zenkom ? Jel pomogao apaurin ?
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? EmptyMon Jan 07 2008, 02:21

Predvecer sam išao i nije je bilo na mjestu gdje je inace,sutra opet u akciju tako se nekad desi da je nema kad dođem ali uvijek se vraća.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?   Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi? Empty

Na vrh Go down
 
Kako uhvatiti psa koji se plaši ljudi?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ljudi su zli!
» Ljudi svaka vam cast!
» Podmuklo ostavljeno kuce u rukama rijetko divnih ljudi
» macke i psi koji GOVORE
» kako se nosite s tim?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: