POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 NOVOGODISNJA ZELJA!!!

Go down 
2 posters
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

NOVOGODISNJA ZELJA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: NOVOGODISNJA ZELJA!!!   NOVOGODISNJA ZELJA!!! EmptySat Dec 29 2007, 21:08

Znate, ja sam se rodio na ulici prosle zime. Moju mamu su ubrzo nakon mog rodjenja ubili sintori. Rastao sam na ulici, trazio ostatke hrane oko kontejnera, veselo trcao za prolaznicima misleci da ce se neko smilovati i povesti me kuci. Moja mastanja o toplom domu su postajala lazna, polako sam gubio nadu... Zima je bila veoma ostra i hladna. Tresao sam se od hladnoce dok sam spavao pod balkonima i po parkovima. Cesto sam bio i gladan, nisam znao sta znaci biti sit. Hiljadu puta sam pozelio da za Novu godinu nadjem dom. Tako sam na dan Nove godine, legao u jedan parkic zaspao.. Probudio me glas jedne djevojke. Sjedila je na klupi i plakala. Govorila je kako ona ne zna kako ce zivjeti bez njega. Pomislio sam da je raskinula s momkom, pa sam joj odlucio prici i utjesiti je samo onako kako pas zna. Polako sam joj prisao i liznuo je po ruci. Digla je pogled i njene suzne oci su se duboko zagledale u moje tuzne. Tada joj se pojavio blagi osmijehna licu. Dobro se sjecam njenih rijeci:"Jao, kako si samo sladak. Podsjecas me na njega." Tad sam znao ko je ON. To je bio njen pas koji je umro. "Povest cu te kuci!"-rekla je. Nisam mogao vjerovati svojim usima...Mislio sam da sanjam. No, zaista je bilo kako je djevojka rekla. Povela me kuci, okupala me i dala mi da jedem. Napokon sam i ja osjetio sta znaci imati dom, a sada znam sta znaci imati i PORODICU. Tretirala me je kao da sam clan porodice. Cak mi je i dala ime po svom prijasnjem psu. Bony! "Haha, kako samo volim to ime!!" Kako sam ja sretan pas.
Eto, tako se meni ispunila novogodisnja zelja... Zato bih zelio da kazem nesto svim ljudima koji pomazu psima koji su u slicnoj situaciji u kojoj sam ja bio:"HVALA VAM ISTINSKI LJUBITELJI PASA!!!"
Vas,
Bony


NAPISALA:Tina M.
DATUM: 29.12.2007



P.S. Evo za tetu Vlatku, jedna prica koja ima sretan zavrsetak SmileSmile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

NOVOGODISNJA ZELJA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NOVOGODISNJA ZELJA!!!   NOVOGODISNJA ZELJA!!! EmptySat Dec 29 2007, 21:15

joooj, bas je divna, a ko je teta vlatka? Embarassed
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

NOVOGODISNJA ZELJA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NOVOGODISNJA ZELJA!!!   NOVOGODISNJA ZELJA!!! EmptySat Dec 29 2007, 21:22

melsas (citat):
joooj, bas je divna, a ko je teta vlatka? Embarassed

Haha hvala al kako ne znas ko je teta Vlatka... Pa teta sto je danas bila sa curicom koja je imala ono odijelo kao divlja macka:)Smile Sjeti se malo Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

NOVOGODISNJA ZELJA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NOVOGODISNJA ZELJA!!!   NOVOGODISNJA ZELJA!!! EmptySat Dec 29 2007, 21:24

aaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
znam ja tu zenu, ali nisam znala kako se zove Embarassed
Na vrh Go down
Sponsored content





NOVOGODISNJA ZELJA!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NOVOGODISNJA ZELJA!!!   NOVOGODISNJA ZELJA!!! Empty

Na vrh Go down
 
NOVOGODISNJA ZELJA!!!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Zanimljivi članci&co-
Idi na: