POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pokloni za Božić !

Go down 
+3
arijana
celine
Hitman
7 posters
AutorPoruka
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyThu Dec 20 2007, 14:38

Što cete svojim ljubimcima darovati za Božić i u kakvom stanju bude božićno drvce nakon što se vaši ljubimci poigraju sa njim:ahha: haha haha
Na vrh Go down
Gost
Gost




Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyThu Dec 20 2007, 14:42

Lordi i Miki ce od mene dobiti nesto sto i svake godine dobiju, ali to je sad tajna, uglavnom bice nesto slasno cheers cheers
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyThu Dec 20 2007, 14:42

LaRa.2311 (citat):
Lordi i Miki ce od mene dobiti nesto sto i svake godine dobiju, ali to je sad tajna, uglavnom bice nesto slasno cheers cheers

To i mora biti tajna Very Happy
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyThu Dec 20 2007, 14:56

Ja svom Pupiju moram nabaviti onu djedamrazovsku kapicu, kao što je Mila imala i slikati ga... Zapravo pokušat ću ga slikati. Nema šanse da on to mirno drži na glavi dok ga ja slikam, a još ako kapa bude imala onu bijelu pufnu to će biti mission impossible... Laughing
Božićno drvce će i ove godine morati biti stabilnom postolju...
Najgore mi je zbog petardi. Ja ih mrzim, a on još više, laje k'o lud pa i ne znam šta me više izluđuje njegovo lajanje ili petarde... bicefrke
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyThu Dec 20 2007, 15:54

celine (citat):
Najgore mi je zbog petardi. Ja ih mrzim, a on još više, laje k'o lud pa i ne znam šta me više izluđuje njegovo lajanje ili petarde... bicefrke

moj kanzo uopce ne dozivljava petarde. presmjesno.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyThu Dec 20 2007, 21:38

blago tebi ako ne primjecuje petarde. Bil se boji svega. Od petardi d
sam kuci bjezi, a kada kamion prolazi skoro pa legne na zemlju. Jedino na avione zavija. sav je u traumama od zvukova...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyThu Dec 20 2007, 21:43

Dijanam (citat):
blago tebi ako ne primjecuje petarde. Bil se boji svega. Od petardi d
sam kuci bjezi, a kada kamion prolazi skoro pa legne na zemlju. Jedino na avione zavija. sav je u traumama od zvukova...

Meni su rotvajleri najljepppššššiiiiiiiiiiiiiiiiii psi za koje znam. A imala sam mnogo loših iskustava s njima, odnosno s vlasnicima. Kakav bi bio Bill kad bih ja recimo došla vama kući, da ga upoznam, ali da osjeti malo straha kod mene?
Imal šanse da bih ga mogla grliti i ljubit i malo gnjavit?
Samo na 5 minuta.Smile

p.s. Moja će Ljubi, između ostalog, dobiti neku ogromnu igračku, pravljenu za ogromne pse. shinesmile Te obožava, iako su skoro veće od nje. Hahhahaaaaaaa, samo da znate kako to izgleda...I sve se te igračke zovu - rotvajler... shinesmile prilično kratko nam traju rotvajleri...
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyThu Dec 20 2007, 22:40

Bil je sladak, ucim ga da ne bude agresivan prema ljudima. I prema macama jer sa nama zivi i Scottov macak. Jutros ga je taj isti macak otjerao... Jadni moj pas
Inace, sve zavisi od osobe. Na primjer ja sam se pravo bojala da ce pokusati pojesti Dragana iz NOA Banja Luka jer je krupan. Oni spavali kod mene kad su bili u Sarajevu. Sutra ujutro Dragan ustao i zaljubljeno gleda u Bila. Kaze da mu je Bil donio kost tokom noci i ostavio na krevet, da cuva. Nikad mu se to nije ranije desilo.
Kod bila moze ceskanje po ledjima, ali ja sam malo na oprezu jer on ne voli da ga ganjave. I na mene rezi, ali vise kao da glumi. Ja doduse malo i pretjeram, ali sta cu kad je sladak. Pogotovo kad rezi i onu njusku nabora... Ja bi to sve pojela...
Mladena je malo zvakno za ruku. Nije puno, ali... smotanko sa 50kg misica tesko da moze biti njezan...
A kakav je tvoj pas? Ako je zenka i ako ne laje previse imas garant povlasticu Smile
Najlakse ga je tako smuntati, preko cuke...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyFri Dec 21 2007, 11:35

Ženka, mješanac, 6-7 kila. shinesmile
Problem je što ima jednog jarana, njemačkog ovčara, koji joj dozvoljava da ga grize...Ugrize ga za vrat i onda visi s njega, a on je baca okolo...Super se slažu, on je obožava, samo ne volim kad je liže puno, jer je to liz od glave do pete. shinesmile
S Billom ne vjerujem da bi se slagala onda, jer laje na svakog ko je ignoriše, a navikla je na tog ovčara (svaki dan se druže), tako da je ne smijem puštati da se igra s drugim velikim psima. Ko bi joj još dozvolio da se tako ponaša?

A za sebe ne znam...garant me Bill ne bi gotivio. shinesmile
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyFri Dec 21 2007, 11:36

P.s. Evo je na mom anataru. Dosada, koja bi da se ljubi i trči danonoćno.
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyFri Dec 21 2007, 16:02

za svaki praznik moj macak dobije neki pokon Laughing najcesce je to njegova omiljena hrana + igracka srculence
najsretnija sam kada je i macak sretan srculence
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! EmptyFri Dec 21 2007, 16:56

ovaj put sigurno neka macja poslastica i vitamini, zdravo je najbolje, uostalom ne voli igracke, starac je pravi.. Laughing

a sta mislite da i malce iz azila necim obradujemo?
Na vrh Go down
Sponsored content





Pokloni za Božić ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pokloni za Božić !   Pokloni za Božić ! Empty

Na vrh Go down
 
Pokloni za Božić !
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» POKLONI ZA BAJRAM

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: