POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ

Go down 
3 posters
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ Empty
KomentarNaslov komentara: ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ   ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ EmptyMon Dec 17 2007, 18:35

Već desetu godinu volonterska Akcija Spasimo pse iz šinteraja , Udruge za zaštitu napuštenih životinja DRUGA PRILIKA iz Zagreba spašava pse lutalice iz zagrebačkog šinteraja.
Do danas Akcija SPASIMO PSE IZ ŠINTERAJA spasila je od sigurne smrti preko 3000 pasa lutalica. Kako? Većini je pronašla nove gazde - udomitelje zahvaljujući stalnoj medijskoj kampanji kojom putem televizije, radija i dnevnog tiska obavještava građane koji su psi u šinteraju na redu za ubijanje i poziva ih da dođu u šinteraj po pse, odvedu ih svojoj kući i na taj način spase.

Dalje citajte sami na
http://www.drugaprilika.com/
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ   ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ EmptyMon Dec 17 2007, 18:52

luda ideja, ali... Ako razmislimo, za 750.000KM ce sintori ubiti 8,000 pasa i sljedece godine. Ovaj put ce morati da ih zadrze 30 dana ne bi li bili usvojeni. Nadam se da ne misle davati na usvajanje pse koji nisu prosli karantin i koji nisu vakcinisani jer im je to isto kao da sami sebi zovu inspekciju. Dakle, uzevsi u obzir da Sarajevo ima gradove-pobratime koji su pro-zivot orijentisani, mozda postoji sansa da pronadjemo tih 8,000 porodica ovdje i vani. Pa u Sarajevu zivi mislim 150,000 ljudi, a u kantonu i vise valjda bi neko od njih usvojio jos jednog psa. Ja mada po ponekad i ovog da udomim ne bi li dobila malo slobode. Hajte, ja sam u drugom stadiju, dajte mi recite koliko je ovo ludo. Znam da je komplikovano i obimno, ali ja sam optimista...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ   ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ EmptyMon Dec 17 2007, 19:07

Ma ja zelim biti optimista. Moguce je puno vise uciniti, samo treba skontati konkretniju strategiju
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ   ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ EmptyMon Dec 17 2007, 20:16

Gradovi pobratimi imaju i više problema nego sarajevo kad su psi beskućnici u pitanju.
Na vrh Go down
Sponsored content





ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ   ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ Empty

Na vrh Go down
 
ANA HORVAT-KAKO TO RADE U HRVATSKOJ
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» kako se nosite s tim?
» Kako da im pomognete!
» Kako s ljubomorom?
» Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: