POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prostor za držanje psa

Go down 
+6
celine
Pitdog
arijana
drift_kraljica
RAMBO
Hitman
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyThu Dec 27 2007, 17:49

celine (citat):
Meni je baš žao kad se mi ljubitelji životinja svađamo i prepiremo... Kao da nam nije dovoljno nerazumijevanje i nesporazumi s onima koji ne vole životinje. Mislim da svi članovi ovog foruma istinski vole životinje i da nije tako ne bi ni bili ovdje. Treba shvatiti da većina ljudi i pored najbolje želje da pomogne nekoj životinji vrlo često to jednostavno ne može. Pa mi na svakom koraku susrećemo neko jadno biće kojemu treba pomoć i ubijeđena sam da većina nas ovdje to radi onoliko koliko može. Vrlo često da bi pomogli nekoj životinji moramo se zamjeriti čovjeku, i mislim da nema niti jedne osobe na ovom forumu koja se nije našla u ovakvoj situaciji. Na mene se rođeni stric naljutio kad sam mu rekla nešto za njegovog psa, komšija me umalo ptičarkom gađao (pretpostavljate šta je bilo), mami je dosta i mene i "mojih budalaština" itd. Meni je ovaj forum jedino mjesto gdje ja mogu slobodno da kažem da obožavam životinje, gdje mogu da im tepam, da budem tužna kad vidim da neko pati i budem vesela kad se neko usreći, a da ne naiđem na osudu i podsmijeh drugih ljudi.

bas tako!
svi smo se nasli u situaciji da se zamjerimo nekome kad se radi o zivotinjama. svi radimo onoliko koliko mozemo.

ja ne mogu sebi psa uzeti kuci jer ja imam dva s kojima je ionako mama na rubu zivaca - i sa njima i sa mnom i bas ko sto kazes "mojim budalastinama". hebga da ja imam svoju kucu svoj stan svoj krov nad glavom, nema te sile koja bi me zaustavila da bar jos 3 ne uzmem do udomljavanja. ali kad se ne moze, ne moze se.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyThu Dec 27 2007, 18:18

Ja u potpunosti pdrzavam svaku rijec koju je celine u zadnjem postu napisala cestitamo
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyThu Dec 27 2007, 19:25

svaka cast Celine. Meni je ovaj forum zaista bio ogromna podrska dok me Mila bila kod mene. Bar sam znala da imam sa nekim podjeliti svoje radosti i tuge. Ja srecom imam Scotta koji me razumije, i Bila koji sve to trpi, ali okolina je strasna. Sva porodica me gleda sa onim osmjehom koji kaze "ma malo je cvrcnula" (vjerovatno ste i vi do te faze stigli Smile ) pa me trpe.
forum je stvarno vazan i donekle zamjenjuje porodicu
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyFri Dec 28 2007, 00:09

arijana (citat):
ja ko da gledam ti si ovaj cheguevara sa sa-x.
Ako sloboda ista znaci, ona znaci pravo da se ljudima kaze ono sto ne zele cuti.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyFri Dec 28 2007, 00:11

nidje veze al hajd. ja znam koje su moje mogucnosti. a ti pricaj..
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyFri Dec 28 2007, 02:48

Prostor za držanje psa - Page 2 72bnako
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyFri Dec 28 2007, 02:52

Prostor za držanje psa - Page 2 6qbjrxf
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyFri Dec 28 2007, 02:56

Prostor za držanje psa - Page 2 6jev87d
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyFri Dec 28 2007, 12:05

Rambo, smanji slike prije nego ih uploadas...
Ovo je stvarno užas! Zašto ovakvi ljudi imaju potrbu za psom????????
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyFri Dec 28 2007, 12:12

Velja, Borac je dosta loše!
na lancu je danonoćno. žena ga nekad pusti, pa on luta sam noću...prije neki dan su ga izgrizli neki psi, ali ništa opasno...Sredili smo ga.
Pošto je na sajli, prekjučer se zapetljo i proveo noć zapetljan na snijegu. treso se od zime...
Ja stvarno ne znam sta da radim!Žena ga ni ne hrani kako treba, malo mu hrane daje...
Onaj domar što ga je spasio samnom ga hrani, ali uskoro ide u penziju, tako da mu neće moći više pomagati. Ja isto, neću još dugo biti u blizini, pošto se i mi selimo...
Imate li neki prijedlog? Šta da radim kojeg đavola?Ne moram ni spominjati da sam sve oko novog udomljavanja pokušala...Ne ide...Njemu treba dvorište, ne može živjeti u kući ili stanu...

nakon svega što je prošao....pa, nikako da mu se posreći...

p.s. Za one koji ne znaju Borcu je šinterskim pusnjem iz sašmarice bilo poderano pola lica i leđa...Krvario je dva dana prije nego smo ga pronašli...Ima tema na sax-u - Djelo šinetra - pomozite! (mislim da se tako zove)
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyFri Dec 28 2007, 19:01

sofi (citat):
Velja, Borac je dosta loše!
na lancu je danonoćno. žena ga nekad pusti, pa on luta sam noću...prije neki dan su ga izgrizli neki psi, ali ništa opasno...Sredili smo ga.
Pošto je na sajli, prekjučer se zapetljo i proveo noć zapetljan na snijegu. treso se od zime...
Ja stvarno ne znam sta da radim!Žena ga ni ne hrani kako treba, malo mu hrane daje...
Onaj domar što ga je spasio samnom ga hrani, ali uskoro ide u penziju, tako da mu neće moći više pomagati. Ja isto, neću još dugo biti u blizini, pošto se i mi selimo...
Imate li neki prijedlog? Šta da radim kojeg đavola?Ne moram ni spominjati da sam sve oko novog udomljavanja pokušala...Ne ide...Njemu treba dvorište, ne može živjeti u kući ili stanu...

nakon svega što je prošao....pa, nikako da mu se posreći...

p.s. Za one koji ne znaju Borcu je šinterskim pusnjem iz sašmarice bilo poderano pola lica i leđa...Krvario je dva dana prije nego smo ga pronašli...Ima tema na sax-u - Djelo šinetra - pomozite! (mislim da se tako zove)

kontaktirao sam orasje, puni su.
razgovarao sam sa nevenkom u tuzli.
ima za njega pogodno mjesto u azilu.
zbog svega sto se tamo desavalo, ako zelis, ja cu sve iskoordinirati.
bilo bi dobro da ti odvedes Borca i napravis fotke kuca koje sada tamo borave.
nazovi me.

vrijeme kada to tebi odgovara
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyFri Dec 28 2007, 22:51

bojim se da to ne mijenja stvari.Sad
borac ima svoju kućicu, koju je Cober finansirao, kao što znate. Da sam za Borca tražila uslove koje mu tuzlanski azil može pružiti, odmah bih ga odvela tamo...Shvatate?
neću uopšte da ulazim u uslove života u azilu, imaju li jesti ili ne...nevenka se muči i psi nemaju uvijek ono što im treba...radi sama kako zna u umije, a jedan čovjek to ne može organizovati za 400 pasa.

Ako bude prilika da ga se negdje u udomi, kod nekoga ko ima dvorište, onda je to to...ovako bi isto bio cijeli život na jednom mjestu, bez šetnje i ostaloga...

Znate šta se desilo beti i kako je na kraju sretno završila. Borac je bio gadnije ranjen, pa se izvukao...nadam se da će imati sreće kao Beta.

enivej, hvala vama velja na volji....


ako neko zna nekoga ko bi udomio psa slijepog na jedno oko, neka mi se javi.
p.s. pas ima svoju kućicu i ona se seli s njim gdje god...
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 EmptyFri Dec 28 2007, 22:55

p.s. ako ništa, hraniću ga ja do kraja života, sve dok budem živjela u ovom gradu.
Na vrh Go down
Sponsored content





Prostor za držanje psa - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prostor za držanje psa   Prostor za držanje psa - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Prostor za držanje psa
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: