POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dok grad spava

Go down 
+2
jaca
sofi
6 posters
AutorPoruka
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Dok grad spava   Dok grad spava EmptyFri Dec 07 2007, 14:46

Sinoć nisam spavala skoro nikako.
neki jadničak je toliko vrištao, da smo i moj pas i ja pola noći osliškivali i sjebavali se...
šintori nisu, ali izgleda da su ga napali drugi psi.
uglavnom, nakon pola sata, pokupim psa i siđem da vidim šta se dešava. kad blizu moje zgrade - nervozan čopor velikih pasa. pošto moja gopsođica nije iskulirala, nego je režala, bile smo prisiljene pobjeći u ulaz. malog nisam pronašla nitada, a ni jutros...
šta li mu se desilo???Sad
ne mogu vam opisati te zvukove - vrištanje...Sad
užas!
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dok grad spava   Dok grad spava EmptyFri Dec 07 2007, 14:47

p.s. u pola tri ujutro sam napraviloa frku u stanu, jer sam izlazila tada. starci ustali, smarali me da ne izlazim... koji smorovi!
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dok grad spava   Dok grad spava EmptyFri Dec 07 2007, 15:02

Sofi ne pravi frku po kuci, da ne budemo morali i tebe udomljavati
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dok grad spava   Dok grad spava EmptyFri Dec 07 2007, 15:03

...mama i ja uvijek istrcimo van kad cujemo da neki macak vristi, ali obicno to bude borba izmedju dva macka Rolling Eyes
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dok grad spava   Dok grad spava EmptyFri Dec 07 2007, 17:08

jaca (citat):
Sofi ne pravi frku po kuci, da ne budemo morali i tebe udomljavati

uskoro!
vidiš da više ne ide ovako!
daj me na market.ba:shine:
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dok grad spava   Dok grad spava EmptyFri Dec 07 2007, 17:18

znam kako je kad cuko vristi doslovno,u nas ove komsije,u dvoristu imali cuku(dolutao),i oni su njega hranili,all ga htjeli bacit i mi rekli da mu probamo dom nac,i sad jedno jutro ja krenula cuku da izvedem malo u dvoriste da se igram s njim,kad ja bas cujem da vristi jednostavno,ja istrcim na terasu kad oni njeg u vrecu trpaju Sad ,ja izletila reko dajte ga vamo sta je vama,kaze odosmo nasli mu dom, Sad ....taj dan sam samo o njemu razmisljala,mozda su ga di ostavili ili cak ono najgore,bacili u rijeku,al taj njegov vrisak nikad zaboravit necu, Mad od tad su mi se zgadili ko niko,imali ljudi i kokera i posla se crvat koliko je nisu odrzavali,mi je htjeli aj sebi uzet da je ne bace,iako smo ovog imali,i oni retardi je odvezli negdje... Sad
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dok grad spava   Dok grad spava EmptyFri Dec 07 2007, 18:01

ima jedan covjek na dobrinji (ulica trg sarajevske olimpijade, nazalost ne znam broj nit mu znam ime da ga ovako javno prozovem) ima maltezera, koji je uvjek sav sceban, nikakav, i jos ga on pusta samog da izadje vani! NIKAD GA NE IZVODI. nego ga pusti i jadni cuko ode obavit sta treba, onda se malo seta okolo, ja uvjek keksica i hrane ponesem sa sobom (jer je uzasno mrsav isto ko da mu ne da ni jesti) da mu dam...

uglavnom, jadni cukica se ovo ljeto poceo crvati i tako sam ja jednom prilikom kad je bio sam vani samo ga zgrabila i odvela ga na sisanje i veterinaru. imao je sigurno 15 krpelja na sebi Sad

i onda sam se jos savjetovala s cika policajcem ispred zgrade ali mi je rekao da bi me mogao optuziti za kradju ako ga uzmem sebi il ga udomim Sad nazalost.

sad vise i ne zivim tamo a svaki put kad izvedem ove svoje razmisljam jel mu danas neko dao da jede Sad
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dok grad spava   Dok grad spava EmptyFri Dec 07 2007, 18:21

offtopic-ja sam cuku pokupila iz baste, doduse otvorene, jer se nisu dobro brinuli o njemu, hodao je sam po ulici.. da bog sacuva. nakon sto je kod mene bio dva dana, pobjegao, nakon sedmicu dana ga niko nikad vise nije vidjeo. bio je slican nasoj branci sa otoke...

inace kod nas su redovne borbe izmedju kuca sa vlasnikom i lutalica, dodje zenka, okoti se, jos tu bude i muzjak i to je citav copor, onda trgaju mace...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dok grad spava   Dok grad spava EmptyFri Dec 07 2007, 19:48

zna D. da sam ja po gov*ima skakala po napustenom obdanistu ne bi li nasla psica koji je danima cvilio, tj vristao ne znam ni kakvi su to zvuci, znam samo da ga nikad nisam nasla....
prestrasno nesto
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dok grad spava   Dok grad spava EmptyFri Dec 07 2007, 19:55

I moj pas se redovno igrao s jednim pekinezerom - Doni
Vlasnici žive u blizini, u zgradi i samo ga puste iz stana. Ne moram spominjati da auti šibaju okolo. Uglavnom, Doni nas je svako jutro čekao ispred ulaza, pa s nama u šetnju...
jedno jutro je zamnom krenuo i na posao...I to preko glavne ulice. ja poludim, i nađem gdje živi. otvori mi žena i kaže, pa šta si ga dovela tek sam ga pustila napolje.. na kraju se razogovor završio vrijđanjem, za promjenu Smile- ona je meni psovala...
I evo već, više od mjesec Donija nema... Ulica, auto - sigurna sam!Sad
Na vrh Go down
Sponsored content





Dok grad spava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dok grad spava   Dok grad spava Empty

Na vrh Go down
 
Dok grad spava
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: