POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!

Go down 
+10
jaca
Hitman
tinchy
Nia
drift_kraljica
arijana
t_bejbe
Pitdog
San
melsas
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 17:59

Joj melsas, melsas, ne mozes tako. Kad nesto dogovoris s ljudima i neko ti obeca svoju pomoc ne mozes da se ne javljas, posebno kad su u pitanju ovakve stvari.
Arijana, probaj opet dobiti kemu Mad
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 18:20

melsas ti stvarno nemas nimalo odgovornosti,nastavi se tako ponašati i provocirati ljude svojom neodgovornošću bices zaleđena na forumu.


: komentar modifikovan dana: Fri Nov 30 2007, 18:34; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 18:21

evo ja sam se sad cula s kemom. navodno pas ide u iran (il irak, ne upamtih) kod nekakvih rodjaka od te zene, tako da je eto kriza razrjesena.

samo sto meni to niko nije javio :S.

uglavnom, nebitno, ako opet iskrsne kakav problem s njom, pas ide kod mene i eto.
Na vrh Go down
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 18:38

svasta sa ovim...
tolika se uzbuna digla i sad odjednom ode pas za iran il irak...kao da je to lako:s
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 18:41

sve je to meni cudno...ali eto.
Na vrh Go down
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 18:42

ma ne vjerujem da ce ici u iran il irak,nego se mozda zena predomislila,il ko zna sta confused
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 18:47

pa to, do jucer ga je htjela uspavati a danas eto vec ide u iran. ne znam uopste sta da mislim o ovome.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 20:36

Mislim da nije tacno da ce ici tamo... Svejedno digla se tolika uzbuna a na kraju nista..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 20:58

ma malo sutra ide u Irak Iran...
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 21:01

znate sta, ja se pitam je li taj pas uopce postojao... garant ga je izmislila, da bi ispalo da cini nesto konkretno.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 21:02

Ili je zakasnila - čitaj - pas već uspavan!
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 21:03

ne zna, necu dusu da grijesim ako nije, nebitno na kraju krajeva, a ovo za iran mi je rekao njen brat...tako da.

kao sto sam vec rekla. NE ZNAM STA DA MISLIM.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 21:03

cisto sumnjam... vec bi bio ovdje poziv za javno oplakivanje, sto i, nazalost, najvise radimo.
Na vrh Go down
San
aktivisti
aktivisti
San


Broj komentara : 28
Location : NT
Registration date : 2007-08-05

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 21:26

Kakav je ovo rasplet situacije-svasta!
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 21:30

San (citat):
Kakav je ovo rasplet situacije-svasta!

Pa, vrlo čudan. Zato sam ovako i reagovala...Nadam se da griješim, ali meni sve ovo zvuči nevjerovatno. Za šta god se curica uhvatila, nije bilo OPIPLJIVO...
Ne kontam više ništa!
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 22:18

cuko ide u iran, ako slucajno bude problema, ide kod arijane.. i tacka..

cuko nije uspavan, u redu je, ne brinite, a cura ce nas dalje zvati i izvjestavati, nisam stigla prije vidjeti ovolike komentare, jel shvatate?

i nije cuko navodno ide, vec ide, i postoji, znate...
i ako bude problem transporta, onda ide ovdje u Sa.

duse ste zgrijesili, jer pricate apsolutno bezveze i neosnovano, ok?
cuko je zasad dobro, javljat cu sta dalje bude Wink

sofi, ti si stvarno neiformisana o ovome, i ne mozes govoriti bez ikakve osnove, da znate svi, cuko je ZIV I ZDRAV !!!!!

i nema vise price, ja cu dogovoriti sa arijanom ako ga ipak bude trebala primiti...


ja ne izmisljam, to mi nije navika!!!!!
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 22:21

a da nam postavis svoju sliku sa psom i novinama svjezeg datuma?
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 22:22

Vecinu stvari koje si rekla do sad na forumu su neistinite i opet ponavljam da malo razmisliš prije nego šta napišeš ovdje.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptyFri Nov 30 2007, 22:27

sada jedan kratki postic, koji svi morate procitati..

cuko je ziv, to je ok, nemam sliku, to morate znati, a ovo sto hocu da kazem jeste sljedece...

da obecavam da cu ubuduce paziti sta i kajko pisem, i da necu nikad obecavati i neispunjavati, da nece biti postova kao sto su bili prije, da li mozete da mi oprostite, i da pocnem ponovo, a kazem da necu lupati i sve, oprastate??
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptySat Dec 01 2007, 00:01

nidje veze majke mi.

ja kad ovo citam imam osjecaj isto ko da neko radi neki eksperiment psiholoski :S "kako ra******** sto vise ljudi u kracem vremenu"

ne znam kako da objasnim :S

cuj morate svi procitat. boze sacuvaj. ja samo znam da ste me bezze nadigli i ja sam ovdje ko na iglama cekala da mi bilo ko nesto javi i onda NIDJE VEZE CUKO IDE U IRAN. ko da moze samo tako iz cista mira neko rec cuko ide u iran.

iskreno, il je vas neko, da se lijepo izrazim, ZEZNUO, il vi nas ovdje isto tako lijepo ZEZATE.
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptySat Dec 01 2007, 09:14

Cao svima.

Ja nisam dugo na ovom forumu i ne pisem puno postova, ali vas dosta redovno pratim. Kad sam tek saznala da postojite, bila sam jako sretna da je tako, a kako vrijeme prolazi, imam neki nedefinisani gorak osjecaj. Ovaj bi forum, po mom misljenju, osim mjesta za razmjenu informacija medju vama koji ste aktivni u udruzenju, trebao biti i mjesto koje ce ljude motivisati da vam se pridruze. E sad, ako ja koja jako volim zivotinje i koja se istinski trudim da razumijem kako to sve ovdje funkcionise kako bih pronasla najbolji nacin na koji mogu dati svoj doprinos, pocinjem misliti da ovdje ima dosta neozbiljnih ljudi ili onih koji nesto muljaju - zamislite kakav dojam mozete ostaviti na nekoga ko je slucajni prolaznik na ovom forumu.

To je samo jedna stvar o kojoj biste mogli razmisliti kad postavljate teme, odgovarate na njih ili moderirate forum (ako to uopste neko ovdje radi)... Sad
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptySat Dec 01 2007, 15:46

Jasmina, ja te ne mogu uvjeravati da je ovo izolovan slucaj, niti da je rijedak.

ali osim melsas, ja jos nisam vidjela da na forumu neko od aktivnih clanova samo lupa sta mu padne na pamet, i da je ovako neodgovoran, al i to treba razumjeti, melsas ima samo 12 godina paje malo preentuzijasticna, i pokusava da bude na 15 mjesta odjednom, tako da nijedna stvar koje se uhvati nema njenu potpunu paznju.

eh sad, uvjek ima onih koji hoce da se osjecaju ko da su nesto uradili, i onih koji obecavaju da bi ljudi obracali paznju na njih, ali protiv takvih mi ne mozemo.

zao mi je sto si stekla takav dojam, ali ovdje stvarno ima ljudi koji su apsolutno predani ovom udruzenju.
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptySat Dec 01 2007, 23:07

Arijana (i ostali koji su mozda pomislili nesto slicno), ja ne smatram da su svi takvi, cak niti vecina. Koliko vidim ima vas dosta koji idete u vatru i skidam vam kapu svima, jer ovo sto radite je za svaku pohvalu.

Moja je poenta vise bila da skrenem paznju na to kako ovaj forum postaje, cini mi se, negativna reklama. A to je nesto na cemu bi se dalo poraditi...
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptySat Dec 01 2007, 23:07

Jasmina (citat):
Arijana (i ostali koji su mozda pomislili nesto slicno), ja ne smatram da su svi takvi, cak niti vecina. Koliko vidim ima vas dosta koji idete u vatru i skidam vam kapu svima, jer ovo sto radite je za svaku pohvalu.

Moja je poenta vise bila da skrenem paznju na to kako ovaj forum postaje, cini mi se, negativna reklama. A to je nesto na cemu bi se dalo poraditi...

o tome sam ja davno govorio na nekoj temi, ali...
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 EmptySun Dec 02 2007, 00:39

mislim da je nakon svega dovoljno receno pa kljucam temu..ukoliko se pokaze potrebnim ponovno cemo je otvoriti...
Na vrh Go down
Sponsored content





HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!   HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!! - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
HITNO, PSA ZA DVA DANA NECE BITI !!!!
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» macici od par dana hitno trebaju pomoc
» veterinari u visokom nece da pruze pomoc
» Kuce staro 60 dana
» DA LI CE BITI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: