POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Facebook aplikacija

Go down 
+6
ToLive4
tinchy
Pitdog
Dijanam
velja
Jasmina
10 posters
AutorPoruka
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyMon Nov 26 2007, 22:11

Ne znam jel ovo pravo mjesto za ovu temu, pa ako nije unaprijed se izvinjavam. Rolling Eyes

facebook.com je social networking iliti web sajt za socijalnu interakciju ljudi, na kojem mozete pronaci (po imenu i prezimenu) ljude koje poznajete (iz skole, s posla, rodjake itd.) i dodati ih u svoje prijatelje, razmjenjivati poruke s njima, te "dijeliti" citav niz aplikacija odnosno kojekakvih dodataka koje "namontirate" na svoju stranicu koju dobijete kad se registrujete. Ja sam cak nasla neke ljude s kojima sam bila izgubila svaki kontakt. Zasto ovo pisem? Jer, izmedju ostalih beskorisnih ili polu-korisnih aplikacija, postoji i ona pod nazivom Causes (ne znam kako bih ovo prevela na bosanski...) u kojoj svako moze dodati svoj Cause, a jedan je mladi gospodin (Rob Wolf) napravio "Pronadjimo im dom i pruzimo im novu sansu" (https://apps.facebook.com/causes/view_cause/38427?recruiter_id=7119671&h=pln).

Ovo je idealan nacin za promociju SOS-a. Ja sam vec regrutovala 8 ljudi, za koje ne znam jesu li se registrovali ovdje na forum, ali ako nista drugo, sire vijest o vasem postojanju, pa prije ili kasnije ce se valjda naci neko ko ce se ukljuciti... Mozda i vi mozete pokusati.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da bi se lakse pronasli na facebook-u ovdje cemo stavljati spisak nasih imena pomocu kojih nas svi zainteresirani mogu pronaci
LaRa.2311 - Larisa Poskovic
ToLive4 - Rob Wolf - Enes Kurtanovic
arijana - Arijana Karcic
Jasmina - Top Recruiter
Nia - Enid Flanders

Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyMon Nov 26 2007, 22:27

Jasmina (citat):
Ne znam jel ovo pravo mjesto za ovu temu, pa ako nije unaprijed se izvinjavam. Rolling Eyes

facebook.com je social networking iliti web sajt za socijalnu interakciju ljudi, na kojem mozete pronaci (po imenu i prezimenu) ljude koje poznajete (iz skole, s posla, rodjake itd.) i dodati ih u svoje prijatelje, razmjenjivati poruke s njima, te "dijeliti" citav niz aplikacija odnosno kojekakvih dodataka koje "namontirate" na svoju stranicu koju dobijete kad se registrujete. Ja sam cak nasla neke ljude s kojima sam bila izgubila svaki kontakt. Zasto ovo pisem? Jer, izmedju ostalih beskorisnih ili polu-korisnih aplikacija, postoji i ona pod nazivom Causes (ne znam kako bih ovo prevela na bosanski...) u kojoj svako moze dodati svoj Cause, a jedan je mladi gospodin (Rob Wolf) napravio "Pronadjimo im dom i pruzimo im novu sansu" (https://apps.facebook.com/causes/view_cause/38427?
recruiter_id=7119671&h=pln).

Ovo je idealan nacin za promociju SOS-a. Ja sam vec regrutovala 8 ljudi, za koje ne znam jesu li se registrovali ovdje na forum, ali ako nista drugo, sire vijest o vasem postojanju, pa prije ili kasnije ce se valjda naci neko ko ce se ukljuciti... Mozda i vi mozete pokusati.
hvala jasmina. ova ti valja. sos sarajevo
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyMon Nov 26 2007, 22:27

pih, mene Tbejb vec regrutovala... definitivno cool nacin promocije
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyMon Nov 26 2007, 22:34

odlicna ideja... kad se moze infobar tako promovirati, mozemo i mi Smile
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyTue Nov 27 2007, 16:33

Imam ja acc na facebook-u:D
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 03:10

samo da vas obavijestim da sam ja taj mladi Rob Wolf Smile
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 03:17

ev i ja sam se join Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 03:18

ajde imena na sunce pa da stavimo ovdje, nek se zna kako se mozemo pronaci na tom facebook:star:
Larisa Poskovic (dodala sam te mladi Rob Wolfe Wink )
daljeeeee


: komentar modifikovan dana: Wed Nov 28 2007, 03:23; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 03:19

ToLive4 - Rob Wolf - Enes Kurtanovic
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 03:21

Arijana Karcic Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 03:32

dodalaaaaaaaa sam vas Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 09:46

dodala
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 11:36

A ovo na slici za Cause je moj mali Smrdex srculence Btw, preko facebook-a smo uspjeli udomiti jednog od ovih koji su nedavno spasheni iz shinteraja
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 11:50

nia, koja si mi ti tamo, da te nadjem Smile
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 11:54

Enid Flanders
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyWed Nov 28 2007, 13:59

hahaha

pa ludi ste stvarno

ja sam Top Recruiter, nadjite me Wink
A tebi "Robe" sam poslala message na engleskom hahaha
Na vrh Go down
saaba
aktivisti
aktivisti
saaba


Broj komentara : 21
Age : 41
Registration date : 2007-10-03

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyTue Mar 04 2008, 15:28

dina bajraktarević Very Happy
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyMon Apr 28 2008, 10:34

Ne znam jeste li upratili poruku na facebooku od, pretpostavljam, djevojke iz dijaspore:

"Kad ce se poceti donirati???( Nas je dosta, tako da malo od svakoga moze izaci puno.) Da li je koncept " adopcija iz daljiine" moguca?"

Mislim da bi bilo dobro razmisliti o nekom online novcanom accountu. Kako se preko PayPala zasad ne moze primati novac u BiH, predlazem Moneybookers. Jednom kad se napravi account, moze se postaviti dugme za doniranje na web stranicu.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija EmptyMon Apr 28 2008, 15:57

Jasmina (citat):
Ne znam jeste li upratili poruku na facebooku od, pretpostavljam, djevojke iz dijaspore:

"Kad ce se poceti donirati???( Nas je dosta, tako da malo od svakoga moze izaci puno.) Da li je koncept " adopcija iz daljiine" moguca?"

Mislim da bi bilo dobro razmisliti o nekom online novcanom accountu. Kako se preko PayPala zasad ne moze primati novac u BiH, predlazem Moneybookers. Jednom kad se napravi account, moze se postaviti dugme za doniranje na web stranicu.
dobicu informaciju od Raiffa sta se moze uciniti.
Na vrh Go down
Sponsored content





Facebook aplikacija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Facebook aplikacija   Facebook aplikacija Empty

Na vrh Go down
 
Facebook aplikacija
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: